Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

gerçekleşti canım yaa hatta burdada yazmıştım aşılama yapıldı ağrıdan kıvrandım kustum filan dr. ve hemşirede ne kadar hassassın bu işlem çok basit ne bu halin dediler anlamadılar çok kötüyüm diyorum kıvranıyorum..

işte sonra 2 gün sonra yine fenalaştım

en kötüsüde transferin 6. günüydü kabus gibiydi bacağım tutuldu sağ kasığım çok fena ağrıdı kusmalar bağırmalar
dr. u aradım bana dediği bu durum aşılama ile ilgili değildir ağrı kesici al zaten aşılamandan umutlu değilim
araştırmada hemen teşhis kondu işte dr. lar toplandı başıma 5 dr. inceledi hayretler içerisinde 10 cm den büyük kistler olmuş
aşılama cumaydı çarşamba en son kontrolde 3 yum. vardı ama aşılama günü kontrol yapmadı
meğer iğneler etki etmiş bisürü olmuş ve büyümüşler zaten ult. görüntüsü çok kötüydü google ohss yazdığında çıkan görüntülerin aynısı
değerim 6,5 du hastanede yattığım zaman gebe kabul ediyoruz seni dediler sadece serum taktılar 3 gün takip ettiler proteinle besleyip
taburcu olurken yapılan değer 3 e düşmüştü (( gebe değilsin dediler en kötüsüde oydu çünkü ohss olmak gebeliğe engel değilmiş olanlarda çok bende katlanırım yeterki gebe olayım diyordum
bu arada dr. ada msj yazdım ben hastanede yatıyorum araştırmada ohss olmuşum hani siz ilgilenmediniz ya dedim
çok bozuldu ilgilendi ama benim için bitti

canım ben küpü duymadımda bi yakınım teyze bardak çektirmişti bi işe yaramadı bende

psikolojimiz iyi değil bu süreçte eşlerle sorun normal bende yaşıyorum takma kafana

Canım yazdığın yazıyı okudum da ıstersen sana cok ıyı bır doktor onerebılırım. Nerede yasıyorsun?

sağol canım, istanbuldayım..

Dr. Murat Emanetoğluna gidiyrum. Koşuyolunda Park 15 Muanesi özel ve biraz pahalı. Ama ben cok memnunum aşılama yaptırdım ve yarın sonucunu alacağım inşallah tutmuştur. Önermemdeki sebep hem işinde başarılı ve o kadar iyi ki resmen sinirleri alınmış böyle kaliteli sevecen ve hastaya kesinlikle moral aşılıyor. İstersen araştır canım.

selam kızlar..Folik cim beni hatırlarsın.En son adetim geldi diye haber vermiştim.Fakat adetim 3 gün lekelenme tarzında geldi.o günden sonra da 3-5 günde bir hep ağrım ve lekelenmem oluyordu.Derken geçen cumartesi idrar testi yaptım.Sonuçta 2-3 dakika içerisinde kopkoyu çift çizgi oluştu.Önce çok sevindim fakat sonra endişelenmeye başladım.Sonuçta kanamam ve ağrılarım vardı belli ki bir anormallik vardı.Pazartesi kan testi yaptırdım.Sonuç 955 çıktı.Doktor gebeliğin oluştuğunu fakat 2 gün sonra tekrar kan tesi yaptırmam gerektiğini söyledi.Bu arada lekelenmem 2 günde bir olmaya başlamıştı.çarşamba günü tekrar test yaptırdım ve sonuç 720 lere düşmüştü.Yapılan ultrason muayenesinde kesenin oluştuğu ancak boş olduğu görüldü.Hemen hastaneye yatırdılar.Zaten yattıktan yarım saat sonra korkunç bir sancıyla aşırı kanamam oldu.Bacaklarımdan akıyordu yani o kadar rengi de kopkoyuydu.Akşam üzeri kürtaja aldılar.Rahmi temizlediler.2 gün oldu işte yatıyorum.çok bitkinim.Ancak haber verebildim.Kafam çok doluydu.Yani aşılamam tutmuş fakat boş gebelikten muzdarip oldum.Maalesef sağlıksız bir gebelik oluşmuş.Şimdi en az 2 ay ara vercem.Rahmin ve benim toparlanabilmem için.Müjde verceğimi sanıyordum size fakat kısmet olmadı işte Bu arada bende hem pko vardı hem de tek tüpüm tıkalıydı.Doktor bile aşılamada bu şekilde şansımın iyice düştüğünü söylemişti.Hiç belli olmuyormuş meğer.Onu görmüş olduk

canımm çok sağol gerçekten dr. un yaklaşımı çook önemli çok isterim gitmek ama ben uzağım o tarafa yani avrupa yakasındayım birde bahçeşehirde, sen düşün bi uçtan bir uça..

yarın sonucunu heyecan ve umutla bekliyor olacağım hadi güzel haberlerle gelll

catlovecimmm hem gebe kaldığın için çok sevindim hemde kaybettiğin için çok üzüldüm inşallah çabuk toparlarsın kendini 2 ay dediğin neki bir daha deneyebilirsin umutla çünkü bir kez tuttu buda bir mucize bence güzel düşünelim...
bende yattım hastanede ama ohss oldum yumurtalar çok gelişti çok tehlikeli süreç geçirdim.. umarım bundan sonra yüzümüz güler emeklerimizin karşılığını alırız

Caım fundacım bende küçükçekmecedeyim ve atasehırde çalışıyorum. Hergun ordan buraya gelıp gıdıyorum. Bunları soyluyorumki hanı sende bıraz ısteklen yanı aslında yarın hayırlı sonuç verirsem sana sende dusunursun bunu bır daha :) İnşallah hepımız ıcın yarınlar umutlu ve bol bebişli olurrrr

aa ciddimisin :))) maşallah sana bana avcılara gitmek zor geliyo kız
ama işte bende işyerime yakın yer tercih ettim kontroller rahat olsun diyee ve çok kaytardım bu süreçlerde
şimdi sürekli izin alamam ya çıkmam lazım işten ki düşünüyorum iyi bi dr. bulursam tedavim stressiz olsun istiyorum çünkü..
yarın heyecanla bekliyor olacağım sonucunu
özel yerinde bakması en güzeli zaten daha güzel ilgilenir dr.
muayenesi pahalıdırda işlem ne kadar olur canım ben hastanede 1500 ü buldu çok bişey oynamıyosa değer yani yaptırırım tabi
bende istanbul tüp bebek merkezi varya taksimde orayı araştırıyorumm iyiymiş

:))) bir bilsen banada ne kadar zor geldiğini ama ekmek parası işte birde izin almak daha kolay geliyor çıkıp bende oralarda ıs bakmak ıstıyorum ama senınde bıldıgın gıbı bu süreçte babamızın ogluda olsa agız burun yapıyorlar :))) aslında normalde 300 ama benı bı arkadaşım orada calısmıs zamanında o yonlendırdı bu 3. doktorum bana ındırımlı yapıyor fakat yınede asılama 1600 1700 cıvarı bsy tuttu ki ilaçlarda dahıl. ben hıc tup bebek merkezlerını araştırmadım o girişimde bulunmadım drlar önemli çünkü bundan oncekii telefon açıp bsy sorduğumda dırek gel dıyordu parayla bağlantılı oluyorlar o yüzden bu dr a bayılıyorum o derece cok samimi geliyor bana ki eşim de gördü o bile dr un efendılıgı ve samımıyetınden bahsedıp durdu :) sen bı bak netten..

yarında ben vereyim güzel sonucu :)
benım 6 yumurtam olmuştu ve 25nde yaptık aşılamayı yarın dogumgunum umarım Allahım doğumgünü hediyem olarak bebeklerimi verir

Çok teşekkür ederim canım,sana da çok geçmiş olsun..Fazla doz mu ilaç kullandırdılar canım sana?Ohss de çok kötüdür.Bir tanıdığımızın başına geldi ordan biliyorum.Gelmiş geçmiş olsun İnşallah.Bir daha ki sefer herşey yolunda gider umarım.

e tabi orda çalışınca hemencik gidersin beni düşünsene burdan kalkıp 5 dk lık kontrol yum. gelişimi için gelcek ikigünde bir

off iyi dr. bulmak çok zor gerçekten ticari hesapta çoğu
ayy ne güzelll doğum gününmüüü benimde kardeşimin bugün seni aslan seniii
inşallah bebişin sana hediyen olarak gelirrrr bebeklerinimii

catlovecim, sorma iğne çok kullandım yum. boyutu çarşamba 20 mm di o sabah dediki git eve hemen son bi doz daha yap
gecede çatlatmanı vur
cumada aşılamamı yaptı ama hiiç bakmadı nolmuş içerde
sonrada kıvran dur bir daha asla gitmiycem kendisinee çok kötü günlerdi çok umutsuzdum sağlığım yerine gelsin başka şey istemiyorum diyodum ama öle olmadı yine eski umut heyecan geri geldi

canm senın ıgnelerın dozu mu yuksektı 3 yumurta ve uzerınde bıldgım kadaryla asılama ıptal oluyo.

benm doktor dozu dusuk tutalım ıkızle ugrasma demıstı. olsun hocam dedm.

olur mu hıc bellı olmuyo yumurta buyuyo su topluo karnının şisme ıhtımalı var falan demstı.

sen en ıyısı ıyı bı doktor arastr canm toparlandıktan sonra da yenıden baslayacagız artık baska care yok.

ben normal yoldan olacak umudunu coktan kaybettım.

bu gıt gel tedavıler de benı yoruyo bakalm Rabbim sana da bana da bütün isteyenlere de yardım eder ınsallah.

Evetttt haklisin sana cok zor bak aklima ne geldi bi arkadasimin gorumcesi 10 yildir istiyordu Avcılar da hospitalda bi kadin dr varmis ona gitti ve hamile kaldi. Bana uzak yani isten sebep uzak ama sen bi bak istersen. .

Yaaa evettt allah hayal kırıklığı yasatmasin inşallah bebeklerimmm olmuştur :)))

3 yumurta vardı aşılamadan 2 gün önce canım
75 lik dozdu aslında ama etkisi devam etmiş bende aşılamadan sonrada büyümüşte büyümüş
benimkide üçüz bile olabilir göze alıyomusun dedi evet dedim ama fazlası aklıma gelmediii
çarşamba kontrol etti cuma direk aşılama demek cumaya kadar artmış
bende valla sanki boşa bekliyorum her an içim içimi yiyor zaman geçiyo beklememeliyim olmaz böle diyorum
aminnnn canımmm en zoruda o ya git gel izin al kontrol offf

emotions can bana avcılar hospital demeee orda yaptırdımm aşılamamı kasımdan beri gittim dr. umda
orda en iyi nil bilgen sen kesin onu diyosundur çok meşhur ama kadını bulamazsınki çook yoğun gidip sabahsa randevun akşama anca giriyosun ben gelemem ölee
inşallah gönlüne göre olur canım bende ikiz istiyorummm

Evet o cnm oydu simdi hatrladim adini. Su konustugunuz bekleme konusunu anlamadim ben sendemi sonucu bekliyorsun

Evet o cnm oydu simdi hatrladim adini. Su konustugunuz bekleme konusunu anlamadim ben sendemi sonucu bekliyorsun

evet o çok yoğun ama çok iyiymiş bende orda başka bi kadına gittim çok pişmanım zaman kaybıymış
yaa şimdi bi tedavimiz olumsuz sonuçlandı yaaa normal yollada olmuyo bunca zamandır hemen durmadan yeni aşamalara geçmekten bahsediyorum ben, iyi bir dr. ve yapılması gereken yapılsın diyorum
sanırım ben taksimdeki istanbul tüp bebek merkezine gidecem :44:

Hadi inşallah orasidir vesile olacak yer.. Şimdi ilk asilamandi dimi cok sordum ama sorun neydi sende cnm

aslında doz dusukmus masallah senın yumurtalar bırden fazla gelısıo ne guzel benım 50 lıkle bı tane yumurta oldu zorla. dgerlerı de kucuktu hep.

bazen onu bende dusunuyorum gec kalıyorum dıyorum. ıkıncıyı ne ara yapacagm dıyorum yas gıdıo dıyorum ama sımdı yorgunluk mudur umutsuzluk mudur bılmem bı tane olsun da yeter dıorum
ben bı asılama daha yaptıracagm sonra tup bebek olsun dıe dusunuyorum ama doktor ne der bılmıyorum tabı.
tupler de cok pahalı 5-6 mılyardan bahsedıolar
devlete de guvenemıyorum bakalm Rabbım ınsallah o asamaları yasatmaz

emotionssss ne oldu sonucun canımmmm
hadi hamileyim deeee benimde sebebim olsun dr. una gelmek :))))

evlimutlucan; çok gelişiyo ama işte böle tehlikesi var be canım bundan sonra hep korkucam ya yine olursa diye ki düşün tüp bebekte doz çok fazla çünkü 20-30 yum. olması lazım bol bolll
senin yum. gelişiminde sorun var demek canım yaaa
bende yeniden hormon testleri yaptırcam bakalım değerler nolmuş

ben önce çok iyi bir dr. a gidip görüşücem bakalım ne diyo napmamı öneriyor ona göre karar vericem eğer direk tüp derse
ki bunu istiyorum hiiç aşılama ile uğraşıp zaman kaybetmeden direk yaptırıcam yeterki tutsun 5 bin olsun napim 2 ay daha çalışır sonra yaptırırım kafam rahat şekilde işten çıkıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…