Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar ben alıntılaann mesajlarımı görüntüleyemiyorum neyi eksik yapıyorum acaba bilen var mı

Ca
canım benimde 4gün gecikti ama oldum inş bebiş vardırda o yüzden olmuyorsundur hayırlı haberler verirsini inş, bize
anladım canım ya keşke hiç gecikmese bu gün36. gün ve idrar testi sabah çok hafif silik çıktı bilmiyorum kafam çok karıştı yarın tekrar yapıcam ama hala adet belirtisi yok senin son adet tarihin kaçtı

inş hayır haber alırsın canım bence pozitif yani içimden öyle geçiyo müjde vericeksin cnm bizee :)bildirim geliyo ama görmem için konuyu geriye dönük taramam gerekiyo anlamadım ki neyse artık sonunda çözücem bakalım ne zaamn :))

Canım benim bat 25temmuz yazmayı unutmuşum )

Canım benim bat 25temmuz yazmayı unutmuşum )
Evet sat olacaktı sanırım ben 13 Temmuz'da adet oldum daha da olmadım hala beklemedeyim inşaallah öyle bişey vardır Yada inşaallah kötü bişey yoktur ikinci aşılamayı yaptıracakmısın peki

halemoon aşılamada kullandığımız ilaçların etkisi diğer ayada devam edermiş testttede silik diyorsun bence hamile olabilirsin
inşallah öyledir
hadi güzel haberler ver bizee

halemoon aşılamada kullandığımız ilaçların etkisi diğer ayada devam edermiş testttede silik diyorsun bence hamile olabilirsin
inşallah öyledir
hadi güzel haberler ver bizee
İnan bilemiyorum ümidim gün geçtikçe kırılıyor ne olur sanki hamile olup olmadığımızı öğrenmek çok kolay olsa çok zor herşeyde acaba mı demek yordu artık beni hayata dönmemiyorum bir türlü eğer değilsemde gelsin artık adetim yeniden yola başlayayım

ne kadar stres yaparsan o kadar gecikir ama eğer değilsende..
malesef öyle ama insan alışıyo işte hemen yeni ay yeni umut diyip başlıyor umutlanmaya
test çokmu silik bi paylaşsan ya
ben 2 yıldır sürekli test yaparım bir defa göremedim o silik çizgiyi bence var gibi
testi tekrarla adetin gelmezse
adet belirtiside yok değilmi karın ağrısı filan
açıkcası bende iğnelerin etkisi var diye bu ay çok umutluyum
ama yoksada hemen tüp bebek düşünüyorum aşılamada umudum kalmadı

Evet sat olacaktı sanırım ben 13 Temmuz'da adet oldum daha da olmadım hala beklemedeyim inşaallah öyle bişey vardır Yada inşaallah kötü bişey yoktur ikinci aşılamayı yaptıracakmısın peki
Evet cnm satyanlış yazmışım ikinci aşılamyı yaptırıcam bi daha denemek istiyorum eğer olmazsada artık tüp bebek yolu görünüyo rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inş, en kıısa zamanda

Kızlar bugun adetin 25.günü göğsümden sıvı geliyordu doktora gittim prolaktin yine yüksek 35.88çıktı hipofiz mr çektirdim sonuçlar perşembe günü çıkacak acaba boşuna mı uğraşıyorm diye dşünüyorum bazen

Canım İnan bu konu hakkında bir bilgim yok ama tavsiyem asla vazgeçme derim ben hiç birşey boşa değil ben hala beklemedeyim sabrımı sınıyor resmen bu adet gecikmesi 38 gün oldu yok

[QUOTmaalesef öyleeesem_bilmem, post: 36553016, member: 580408"]Arkadaşlar ilk sayfaya baktım da sadece 1 kişi hamile kalmış çok düşük bir oran değil mı [/QUOTE]
Evet malese
Arkadaşlar ilk sayfaya baktım da sadece 1 kişi hamile kalmış çok düşük bir oran değil mı
Evet malesef

Canım İnan bu konu hakkında bir bilgim yok ama tavsiyem asla vazgeçme derim ben hiç birşey boşa değil ben hala beklemedeyim sabrımı sınıyor resmen bu adet gecikmesi 38 gün oldu yok
kanda gebelik bakmadın mı cnm . Yarın alıcam bakalım sonuçları bende rabbim hakkımızsda hayırlısını nasip etsin inş. Yarın yazarım size

Umut işte o kadar küçük umutlarımız varki o bir kişi bile umutlarımıza kıvılcım olmaya yetiyo cnm inş. Olacak hepimizin kavusucaz bebeklerimize

kanda gebelik bakmadın mı cnm . Yarın alıcam bakalım sonuçları bende rabbim hakkımızsda hayırlısını nasip etsin inş. Yarın yazarım size
Bakıldı bu gün ve sonuç negatif doktor adet söktürücü verdi ama kullanıp kullanmamakda kararsızım ömrümde ilk defa oldu çünkü neden kimyasallarla sorunu çözeyim ki diyorum bilemiyorum kararsızım yarın sonucu yaz mutlaka iyi geceler

cnm mr normal cikti cok sukur adetin 3.gunu tekrar prolaktin bakilacak ona gore tekrar ilac baslanacak adet sokturucu meselesine gelince asilama denemeyeceksen zaman sikintin yoksa bekle cnm istersen ilac kullanma bence allahim hayirlisini nasip etsin insallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…