Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
offf canım yapma böyle
bence eşin senin yıpranmandan aldığın ilaçlardan filan öle dedii
benimkide öle çok hassas çünkü
umudunu yitirmee

Yok tatlım direkt çocuk istemediğini, hazır olmadığını söylüyor. Hatta şunu bile söyledi "hesaplarına göre doktora hastaneye harcadığı parayla kendine araba alırmış" Kendini sağlama almadan ya da daha rahat bir hayat için şartları oluşturmadan çocuk konusunu açmak istemiyormuş... Çok bencilce konuştu çookk... Ve çok afedersiniz ama bizim evimize ayda 7bin TL para giriyor daha ne istiyor anlamış değilim...

Yok tatlım direkt çocuk istemediğini, hazır olmadığını söylüyor. Hatta şunu bile söyledi "hesaplarına göre doktora hastaneye harcadığı parayla kendine araba alırmış" Kendini sağlama almadan ya da daha rahat bir hayat için şartları oluşturmadan çocuk konusunu açmak istemiyormuş... Çok bencilce konuştu çookk... Ve çok afedersiniz ama bizim evimize ayda 7bin TL para giriyor daha ne istiyor anlamış değilim...

:KK53: çok abatmış gerçekten yaaa
demekki niyeti yok gerçekten peki şimdi tedavi olmazsan kendi haline bıraksan korunmakmı ister
hiç kendini yıpratma canım :KK47:

:KK53: çok abatmış gerçekten yaaa
demekki niyeti yok gerçekten peki şimdi tedavi olmazsan kendi haline bıraksan korunmakmı ister
hiç kendini yıpratma canım :KK47:

Korun istersen dedi. ben kesinle hayır dedim. Bir daha o doğum kontrol haplarına başlamam asla... 10 yıl kullandım adet duzensızlığı için her biri ömrümü yedi.. kendiliğinden olursa amenna diyor beyimiz.. Ama işte oda imkansız.. yumurtlama sorunum var pko luyum ve tek tüpüm kapalı zaten. Yani tam bir sıçış durumu :KK17:

ben adet oldum temizlendim bile cnm :KK1: asıl haber sendeymiş baksanaaa :KK52::KK52: Allaha şükürler olsun. çok sevindim çoook :KK16:

paylaştığın için teşekkürler, Allah yardımcınız olsun, sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum :KK71:

Allah razı olsun insallah en yakın zamanda seninde sevincini yasayalım gülüm insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn Allaha Şükür

Canim ben erzurumda yasamiyorum.ama tedaviye erzuruma gidiyorum. Kesinlikle bence arastirmaya git. Prof.dr yakup kumtepe veya doc.dr.bjnyamin borekci ye git. Onlar sana her konuda yardimci olurlar. Hic sifaya gidip de bos yere para verme. Ucret acisindan da arastirma cok cok uygun. Sifaya gidip bos yere 1200 verme. Tabi sen bilirsin ama para tuzagindan baska birsey degil ozeller. Arastirma hastaneai tup bebek merkezi cok cok daha iyi. Oyle ki yakup kumtepe sifanin tup bebek merkezine bakarken birakip arastirma hastanesi tup bebek merkezinin basina gecmis. O yuzden uzmanlik deneyim ve ucret bakimindan iyi olan arastirma.

teşekkür ederim halide hanım bende bugün şifaya gittim Hümeyra hanıma farklı şeyler söyledi offf çok aklım karıştı ancak tüp bebek olabilir aşilama şansi %5 dedi valla bilmiyorum ne yapacağız biarada fakülteye gidelim diyoruz bakalım Rabbim yardımcımız olsun inşallahhhhh....

bugün rahim filmimi çektirdim tüpler açık çok şükür bi sorun yok dr önümüzdeki ay 2. aşılamayı yapabiliriz dedi ama benim hiç niyetim yok çok sıkıldım hastaneye gitmekten bunaldım tabi bundan eşimin haberi yok o çok istekli hemen 2.ye başlamaya
işlem sırasında ani gelen ağrıyla biraz bağırdım o ağrı hemen geçti ama ben ruhsal olarak çok kötü oldum bi ağlamaya başladım bütün gün ağladım :KK14: hiç bu kadar ağlamamıştım o ağrı bahanesi oldu ayların içimdeki birikimi patladı bugün
eşim ağrın geçtiyse niye ağlıyosun diyo benim ağrıdan ağladığımı sanıyo ama ben bütün bunları yaşamak zrounda olduğum için ağladım kimbilir daha neler yaşıcaz :KK14:

teşekkür ederim halide hanım bende bugün şifaya gittim Hümeyra hanıma farklı şeyler söyledi offf çok aklım karıştı ancak tüp bebek olabilir aşilama şansi %5 dedi valla bilmiyorum ne yapacağız biarada fakülteye gidelim diyoruz bakalım Rabbim yardımcımız olsun inşallahhhhh....

Inanmaaaaaa... arsstirmaya gidip de bunyamin beye veya yakup beye gorunmeden sakin ha tupe baslama. Mutlaka git gorus. Tup bebek yaptiracaksaksan da arastirmada yaptir derim ben sana bir arkadas olarak. Yine de secim sizin tabiki. Iyi sonuclar alman duasiyla

hayırlı olsun sen nasıl hamile kaldın sende hep olumsuz konuşuyodun

Sagol canim evet Rabbim ona biraktigimda nasip etti en basta kafama takmadim dugunumuz vardi bayram telasi derken hic dusunmedim..sogan kuru yaptim canim duzenli ve ovulasyon testi kullandim pozitif oldugu gun iliski oldu.bide agnucaston hayit hapini ictim ve meryem suresi okudum.Allaha sukur.darisi sizlere insallah...

Son düzenleme:
Sagol canim evet Rabbim ona biraktigimda nasip etti en basta kafama takmadim dugunumuz vardi bayram telasi derken hic dusunmedim..sogan kuru yaptim canim duzenli ve ovulasyon testi kullandim pozitif oldugu gun iliski oldu.bide agnucaston hayit hapini ictim ve meryem suresi okudum.Allaha sukur.darisi sizlere insallah...

senin bi yönden şansın sorununu biliyodun evlenmeden önce başladın dualara çözüm aramaya çok dua ettik 9 ay olmuş 9 ayda nasip oldu çok beklmedin Allah kucağına almayıda nasip etsin

Son düzenleme:
Korun istersen dedi. ben kesinle hayır dedim. Bir daha o doğum kontrol haplarına başlamam asla... 10 yıl kullandım adet duzensızlığı için her biri ömrümü yedi.. kendiliğinden olursa amenna diyor beyimiz.. Ama işte oda imkansız.. yumurtlama sorunum var pko luyum ve tek tüpüm kapalı zaten. Yani tam bir sıçış durumu :KK17:

ahhh bende onun yüzünden çok pişmanım bekarken başladım y.... kullanmayaa adetlerim acillik geçiyodu bi ay normal geçtiği yoktu artık işyerinde rezil oluyordum her ay mecbur kaldım dr. ısrar edince e evlenincede ilk 2 sene devam ettim
keşke hiç içmeseydimde ağrıdan kıvransaydım ama bilemiyosun işte
gerçi dr. hapla ilgisi yok diyo ama

senin bi yönden şansın sorununu biliyodun evlenmeden önce başladın dualara çözüm aramaya çok dua ettik 9 ay olmuş 9 ayda nasip oldu çok beklmedin Allah kucağına almayıda nasip etsin

CAnim benim evet genc kizligimdqn beri biliyodum tedaviye erken basladim bu yuzden.ama tedaviden cok sogan kurunun fayda ettigini dusunuyorum.bu 2.sogan kuru yapimis ilki fayda etmedi 2.si etti ve dua ettik hep birlikte insallah sizlerinde olacak Allah buyuk.amin Allah razi olsun Rabbim en yakin zamanda sanada nasip etsin canim amin

Son düzenleme:
günaydın kızlar bir şey sormak istiyorum size. Aşılamadan sonraki 12. gün su ılıskıden 8 gun sonra dıye bır test vardı onu yaptım negatıf cıktı sızce dogrumudur :KK25::KK25::KK25:

Cnm merhaba bende erzurumluyum ve erzurumda uzun yıllar yaşamış ve annesi üniversiteden emekli hemşire olan birisiyim. Hümeyra hanım cok iyidir ama bnce en iyisi yakup kumtepe tatlım. Çevredeki deneyimlerden

aynen canım bende öyleyim umudum kalmadı
ama ne yapacağım beklemeklede olmaz
birkaç ay kendi haline bırakıcam gelmezse çok iyi bir uzmana gidicem burda istanbulda tüp bebek merkezine
benim gittiğim dr. a gittiğim içinde pişmanım

neden canm ?

senın transfer gerceklestı dımı canm.

kac yumurtan olmuştu?

küp vurdurma denılen bır sey duydum hıc duydun mu sen.

gecen ay da yaptırdım.

kadın elle yumurtalıklarıma baktı yanı kasıklarıma. dırekt bana sen yumurtaların tembel dedı

yaslı bı teyze yapıo bez parçasını yakıp gobegının ustune koyuyo ustune orta boy bır kup kapatıyor. ıkı gun ust uste yaptı.

yaptıranlar bı kac ay ıcınde hamıle kalms.

bana soğanı rendele ısıt gobegının alt kısmına bebegın oluştuğu yer koy ıkı saat beklet dedı. bunu bı kac kez tekrarlamamı ıstedı.

ama ben bu ay hıc dıkkat etmedim. o kadar kırgın ve uzgundum kı (esımle de problemler yasadım) ustune yatmadım bıle.

kadın bu ay olmazsa dger ay yıne gelsın bı daha küp vurayım demıs.

ama ağrısı cok fazla oluyo bı daha dayanabılır mıyım bılmıyorum

hıc yaptıran oldu mu bu küp işini kızlar?

günaydın kızlar bir şey sormak istiyorum size. Aşılamadan sonraki 12. gün su ılıskıden 8 gun sonra dıye bır test vardı onu yaptım negatıf cıktı sızce dogrumudur :KK25::KK25::KK25:

Yok beee ne dogru olcak kiz. Bekle tarihini o zaman kan testini yap ins o zaman pozitifi gorursun :)

neden canm ?

senın transfer gerceklestı dımı canm.

kac yumurtan olmuştu?

küp vurdurma denılen bır sey duydum hıc duydun mu sen.

gecen ay da yaptırdım.

kadın elle yumurtalıklarıma baktı yanı kasıklarıma. dırekt bana sen yumurtaların tembel dedı

yaslı bı teyze yapıo bez parçasını yakıp gobegının ustune koyuyo ustune orta boy bır kup kapatıyor. ıkı gun ust uste yaptı.

yaptıranlar bı kac ay ıcınde hamıle kalms.

bana soğanı rendele ısıt gobegının alt kısmına bebegın oluştuğu yer koy ıkı saat beklet dedı. bunu bı kac kez tekrarlamamı ıstedı.

ama ben bu ay hıc dıkkat etmedim. o kadar kırgın ve uzgundum kı (esımle de problemler yasadım) ustune yatmadım bıle.

kadın bu ay olmazsa dger ay yıne gelsın bı daha küp vurayım demıs.

ama ağrısı cok fazla oluyo bı daha dayanabılır mıyım bılmıyorum

hıc yaptıran oldu mu bu küp işini kızlar?

Sanirim bardak kapama olayindan bahsediyosun. Babama beli agridigi zaman annem yapiyodu.kucuk bi gazete parcasini yakip bardagi kapatip cekiyordu.

Yok beee ne dogru olcak kiz. Bekle tarihini o zaman kan testini yap ins o zaman pozitifi gorursun :)

Yaa inşallahhh dün pek takmamıştım kafama ama cumartesı yaklaştıkça moralım bozulmaya başladı. ve sankı basım donuyormuş gıbı bı sersemlik var. inşallahhh görürümmm görürüz hep birlikte

Sanirim bardak kapama olayindan bahsediyosun. Babama beli agridigi zaman annem yapiyodu.kucuk bi gazete parcasini yakip bardagi kapatip cekiyordu.

evt canm onun gıbı..

ben bı zararı olmaz dıye yaptrdım ama yaptıran varsa fıkır almak ıstıyorum

X