Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
[QUOTE="halemoon, post: 36577610, member: 11195benimlı bu gün ve sonuç negatif doktor adet söktürücü verdi ama kullanıp kullanmamakda kararsızım ömrümde ilk defa oldu çünkü neden kimyasallarla sorunu çözeyim ki diyorum bilemiyorum kararsızım yarın sonucu yaz mutlaka iyi geceler[/QUOTE]
Canim ada cayi ic istersen o da aciyo kanamayi benim surekli gecikir ben ilac kullanmaktan sikildim ada cayi iciyom 3gune falan aciliyom hemen

sevindim canım mr normal çıkmasına aşılama denemek istiyorum ama eylülde ve söktürücüyü kullanmayı düşünmüyorum bir süre daha beklicem bakalım nezamana kadar sabrederim

A
sevindim canım mr normal çıkmasına aşılama denemek istiyorum ama eylülde ve söktürücüyü kullanmayı düşünmüyorum bir süre daha beklicem bakalım nezamana kadar sabrederim
adaçayı iç cnm bende etkili oluyo açıyo yani sendede etkili olur belki

Halide hanım merhaba msj ınıza birtürlü cvp yazamadım evet dediğiniz gibi çokta araştırdım inşallah bu ayın sonunda fakülteye gidecegim.bende bölge eğitim araşt hemşireyim.bünyamin bey e yada yakup beye artık onlarda bi muayaene etsin aşılama derlerse aşılama tüp bebek derlerse tüp bebek kısmette ne varsa bakalım dualarınızda unutmayasınız....iyi günler Rabbim inşsallah hayırlısını versin.

Selam kızlar bugün kendime cok kızacağım bişey yasadım paylaşacak kimsemde yok bu düşüncemi bugun bi arkadaşımın gebe oldugunu öğrendim hemde bu ay başladı gebelik için çalışmalara tutunmuş bebeği çook sevindim mutlu oldum ama içimde tuhaf bi his oluştu kendimi eksik hissettim belkide kıskandım bilemiyorum sonra kendimi suçladım niye öyle düşündüm diye ama hala bile o düşüncelerden kendimi alıkoyamıyorum kötü niyetlimiyim diye dşünmeye başladım ne oluyor bana :)

bu birçoğumuzda oluyo cnm relax kendini açıklamaya çalışmana gerek yok yani

kızlar bugün itibariyle klomene başladım..ben biraz üşütmüşüm boğazlarımdan öksürük şurubu almam gerekiyor klomen kullanıp şurup içen var mı?ağrı kesici içilmez biliyorum ama şurubu bilmiyorum..fena öksürüyorum..

ben de bilemedim cnm yaa bu arada aşılama olacaksın nihayet dimi, hayırlı olsun şimdiden

ben de bilemedim cnm yaa bu arada aşılama olacaksın nihayet dimi, hayırlı olsun şimdiden

selam canım doktorumla görüştüm doktora görünmeden ilaç alma dedi..gittim durumumu anlattı verdi bişeyler kullanıyorum..Aşılama bu ay ki klomen tedavisinden sonra canım..bu ayda bekliyecez:)sen nasılsın ne durumdasın..

öyle boş boş bekliyoruz. ailemizin tepesinde kara bulutların dolaştığı hazin bir dönemden geçiyorsak da yeni eğitim-öğretim yılına adapte olmaya çalışıyorum. hayat devam ediyor işte şükür bugünümüze..

kızlar buralar çok ıssız ama yine de yazmak istedim ben aşılamadan sonraki adetimden sonra 45 gün sonra adet oldum (biraz karışık oldu ama) yani çok stresli ve beklenti içinde bir ay geçirdim neyse tekrar aşılama yaptırma fikrimden vazgeçtim ve bilindik yöntemlerle yola devam ediyorum ama şunu kabul etmek lazım temmuz ayı çok bereketsiz geçti aramızda mutlu sona kavuşan çok az öyle değil mi...

selam hanımlar birsey sorucam . ikinci bir bebek istiyorum. spral taktırmıstım bir ay oldu cıkartalı. çok duzenli adet görmem. gunde hesaplıyamıyorum. ben birinci bebekten sonra lazer yaptırım. etraf cocugun olmaz diyor.canım sıkıldı bu konuda bilginiz var mı teşekkürler

merak etme, etrafındakiler kulaktan dolma şeylerle konuşan insanlar. alakası yok. gebe arkadaşıma doktoru bizzat söyledi bir sakıncası yok diye, o da gebe gebe devam ediyor lazer epilasyona hâlâ.

evt canm onun gıbı..

ben bı zararı olmaz dıye yaptrdım ama yaptıran varsa fıkır almak ıstıyorum
ben bu ay herşeyi denedim.geçen hafta küp kapama yaptırdım.aslında küp kapamadılar :) yaşlı bi teyze belime çelik havan kapadı.birkaç kez denedi sonuncu da tam tuttu bu oldu dedi.dua etti bide sıcak tut dedi.o gece birlikte ol ve haftada 1 kez yatın dedi (ilişki).biz o geceden 3 günde bir birlikte olduk.benim şekerim yüksek olduğu için pco denildi.bakalım bu ay bat 28 kasım.görücez tutcak mı tutmıcak mı :)

Arkadaşlar merhaba

Yıllardır okurum artık bende paylaşmaya karar verdim geçen hafta 25 Ocak'ta çatlatma iğnemi vuruldum 26 Ocak'ta aşılamam yapıldı 2 Şubat'ta işe progesteron 10,15 hcg 6.68 çıktı iğnemin etkisimidir yoksa hamilemiyim kafayı yiyeceğim bazıları iğnenin etkisi diyor bazılarıda bu etki 3-4 gün sonra geçer diyor fikri olan varmı bu konuda

ol
Bence hamile ola bilirsin, catlama iynesinden 10 gun sonramı bu olan deyerlerin? Ne kadar dozda iğne aldiginda önemli, ama şimdiye kadar hamileymisin, degilmisin artık beli olmuş olmalı degilmi

ol

Bence hamile ola bilirsin, catlama iynesinden 10 gun sonramı bu olan deyerlerin? Ne kadar dozda iğne aldiginda önemli, ama şimdiye kadar hamileymisin, degilmisin artık beli olmuş olmalı degilmi
Hamile Değilimcanım bugün reglimin 3.günü ve tüp bebek tedavisine başladım umarım bu sefer olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…