Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

pericim şimdi sizin orda dr. lara desenki ben artık aşılama denemek istemiyorum tüp bebek istiyorum buna ancak onlar mı karar veriyor hayırmı diyor :44:

takibi adetlerim düzenli olduğundan genelde 14. güne geliyordu şeffaf akıntım yoğunlaşıyor ve kasık ağrım çok oluyordu

berrakcım, arkadaşın için çok sevindim harika bişey bu yaaa senin dr. da ne güzel yaklaşmış benimki sürekli riskli dedi bende kesin olur heralde dedim ama onca yumurtaya rağmen olmadı :)
bende aynen yaaa ne olur paylaşsanız
senin haberini heyecanla bekliyorum valla inşallah tutmuşturrrr

bende klomen işe yaramadı yaa açıkcası korkuyorum yine çok yumurta olup tutmazsa diye ama dr. klomene göre iğnenin çok fazla etkili ve kaliteli yum. oluşturduğunu söledi
bizdede ileri hareket sorunu varrr ayyy sonucunu heyecanla bekliyorummmm

kızlar bu arada dün akşam ilk iğnemi vuruldum bi heyecan bi panik iğneyi bi çıkardım yamulmuş bayağıda beklettim basırıtp etim acıdı
yalnız o minicik iğneden geçip sıvı nasıl deri altına nüfus ediyor anlamadım

canım yine ben ama söylemeden geçmiim içim rahat etmez ileri hareket için biz Evicap 400 lük kullandık Doktor verdi.2 ay gibi bi sürede ileri hızlı %10 dan %30 a çıktı yerinde hareketli %10 dan %35 e çıktı.Reçetesiz bile alabilirsiniz.E vitamini sonuçta.3 ay kullanmak gerekiyormuş.Daha önce keçi boynuzu kürü kullanmıştık sayıyı çok arttırdı fakat hızı etkilemedi.Şimdi Evicap ı da kullanınca hız arttı. İşe yarıyor bunlar cnm bi kullanın istersen

benimki evicap 200 kullanıyor canım düzenli değil ama
birde eczanede k.boynuzu özü var en doğalı oymuş ondan yiyor
değerleri artırdı evet gidip test yaptırdı yeniden bi dr. a yorumlattık değerleri iyi dedi
sağol önerin için gerçekten çok etkili bunlar
400 ağır olmazmı saraçoğlu 200 lük olsun mutlaka demişti :26:

bilmiyorum ki cnm direk 400 lüğe başlattı bizi daktır :26: zararlı bi etkisini görmedik ama.

bilmiyorum ki cnm direk 400 lüğe başlattı bizi daktır :26: zararlı bi etkisini görmedik ama.

bende 400 lük 50 taneli bi kutu almıştım içiyordu sonra o yorumu okudum aşırısı zarar diye hemen kestim ama daha 200 lüğe başlamadan test yaptırmıştı değerleri yükselmişti
bencede faydası varyaaa rahat ol bide evizap değildi o yabancı markaydııı
seninki daha etkili evicapı yeni duydum aldım ben

senin kaçıncı günündü aşılamadaaa
kaç dozla başlamıştın canım
ben dün ilk 75 lik vurdum :18: bide sanıyorumki ucuna takılan iğnede ilaç var meğer kalemin içinde ölemiii yaa sanki içi boş hiç ilaç gitmiyo vücuda sanıyorum çok ilginç

eşimde kullnadı bunları ama sadece sayı arttı diğerleri yerinde sayıyo

herkese günaydın yada öğlen olmuş aman ne bileyim günler geçmiyor sanki....

evet bende deoldu ilk günlerde ama şimdilerde sanki dahada kuvvetlendi gibi bıçak batması gibi benim ki akıntımda su gibi ve fazlalaşmaya başladı..senin kaçıncı gün?

mübarek gün cnm hayırlı olur inşallah, 2 gün kalmış

ben de okurum hep onları denk geldikçe. benimkini de okurlar mı böyle diye hayal ederim okurken

Son düzenleme:

saplamışsın iğneyi cnm hayırlı uğurlu olsun, bol bol yummi olsun hala bulamamışsın şu aradaşı da merak ettik yaa

ben de 32 yaşındayım, ben de çok çocuk istiyorum Allah kısmet ederse

amiiinn

her hastane farklı prosedür uyguluyor cnm daha önce de yazmıştım burada, ikinci sayfada sanırım. mesela bnm araşt. hastanesi, sordum dr.a, 3+2 uyguluyormuş bnmki.

Maşallah sana cnm Allah nazardan saklasın, çok şanslısın çoook merak ve heyecanla bekliyorum ben de sonucunu

gerçekten yaaa berrakın sonucu çok heyecanlıııı 10 yumurta maşallaaaahhhhh heralde birinden birine isabet etmiştir
hayırlısıyla olmuştur inşallahhhh bende ctesi gidiyorum ne olmuş baktırmaya kızlar inşallah gelişmiştir :121:

keşke bulsam o arkadaşı çokta güzel anlatıyorduuu gelip bizi sevindirse moral verse dimi
acaba konumu açsak aranıyorsun diye

Mrh 28 haziranda ignelerimi vurdurmaya basladim sukurler olsun bugun saat 16gibi catlatma vurulacak :))

Mrh 28 haziranda ignelerimi vurdurmaya basladim sukurler olsun bugun saat 16gibi catlatma vurulacak :))

12 gün sonra aşılama yapılıyor yanii çok güzel peki gelişme nasıl kaç tane olmuş kaç mm
bilgi versewne kızzzz
aşılaman yapılıncada haberdar et paylaş lütfen biz daha yeniyiz paslaşalımmm
eşin sperm verdimi pekiii az kalmışşş

keşke bulsam o arkadaşı çokta güzel anlatıyorduuu gelip bizi sevindirse moral verse dimi
acaba konumu açsak aranıyorsun diye

ilahi, güldürdün beni, birinden birine denk gelmiştir heralde dimi, yumurta manyağı olmuştur içerde oğlanlar nereye dönse yummi
arkadaş için wanted diye konu açalım evet

Ne kusuru canım hepimizin aynı durumdayız bende milletin ağzının içine bakıyorum bi püf noktası kolay bi yol diyeceklermi diye çare arıyoruz işte ne yapalım ben gonal f diye bi ilaç kullandığımı hatırlamıyorum puregon diye bi iğne kullandım 100 ve 125 olarak karışık vurdum biraz kilom da var onun için dozu yüksek tuttu dr zaten ben hiç karışmadım dr ne dediyse yaptım çok güveniyorum doktoruma normalde pimpirikliyimdir ne oldu kaç doz vs takarım kafama ama bu doktorda yapmıyorum öyle çok rahatım

Bendede var ara sıra böyle gaz sancısı gibi kramp giriyor vallahi böyle iki büklüm oluyorum bende adet belirtileride var ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…