Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
pericim şimdi sizin orda dr. lara desenki ben artık aşılama denemek istemiyorum tüp bebek istiyorum buna ancak onlar mı karar veriyor hayırmı diyor :44:

takibi adetlerim düzenli olduğundan genelde 14. güne geliyordu şeffaf akıntım yoğunlaşıyor ve kasık ağrım çok oluyordu

berrakcım, arkadaşın için çok sevindim harika bişey bu yaaa senin dr. da ne güzel yaklaşmış benimki sürekli riskli dedi bende kesin olur heralde dedim ama onca yumurtaya rağmen olmadı :)
bende aynen yaaa ne olur paylaşsanız
senin haberini heyecanla bekliyorum valla inşallah tutmuşturrrr

bende klomen işe yaramadı yaa açıkcası korkuyorum yine çok yumurta olup tutmazsa diye ama dr. klomene göre iğnenin çok fazla etkili ve kaliteli yum. oluşturduğunu söledi :KK31:
bizdede ileri hareket sorunu varrr :KK53: ayyy sonucunu heyecanla bekliyorummmm

kızlar bu arada dün akşam ilk iğnemi vuruldum bi heyecan bi panik iğneyi bi çıkardım yamulmuş :KK9: bayağıda beklettim basırıtp etim acıdı:KK9:
yalnız o minicik iğneden geçip sıvı nasıl deri altına nüfus ediyor anlamadım

Bende ilaç gitmiyor sanmışdım ama gidiyor hırpalama kendini içindeki ilaca bak anlarsın enjekte olduğunu. Bizdede ileri hareket sorunu var bende korkuyorum tutmaza diye ama doktorum gerçekten çok iyi herşey hamile kalmak için uygun tutmazsa vakti zamanı değildir diyor yoksa başka hiç bir sebep yok diyor tabi moral oluyor bunlar

her hastane farklı prosedür uyguluyor cnm daha önce de yazmıştım burada, ikinci sayfada sanırım. mesela bnm araşt. hastanesi, sordum dr.a, 3+2 uyguluyormuş bnmki. :nazar:

Maşallah sana cnm Allah nazardan saklasın, çok şanslısın çoook :KK16: merak ve heyecanla bekliyorum ben de sonucunu :KK52:

Yazacam sonucu inş allah olumlu sonucu yazmayı nasip eder banada sizede tüüüüüüm isteyenlere

Bende ilaç gitmiyor sanmışdım ama gidiyor hırpalama kendini içindeki ilaca bak anlarsın enjekte olduğunu. Bizdede ileri hareket sorunu var bende korkuyorum tutmaza diye ama doktorum gerçekten çok iyi herşey hamile kalmak için uygun tutmazsa vakti zamanı değildir diyor yoksa başka hiç bir sebep yok diyor tabi moral oluyor bunlar

ohhh içimi rahatlattın sağol yaaa
daha bi dün akşam iğne yaptım böleyim aşılama yapılınca napcam ben heyecandan duramıyorum :18:
senin dr. çok iyiymiş yaaaa benimki çok heveslisin ama aşılama yüksek olasılıklı bi işlem değil tüp gibi çok kaptırma kendini dedi sadece
senin güzel haberini sabırsızlıkla bekliyorummm hepimizinkini ama senin yum. lar maşallah :KK52: inşallah tutarsa kimse gittin bilgisini verirsin olurmu istanbuldaymışsın sende :KK34: bide kaça mal oldu senin benim 1400 gibi bi rakamı bulcakmış dr dedi

gerçekten yaaa berrakın sonucu çok heyecanlıııı 10 yumurta maşallaaaahhhhh :KK1: heralde birinden birine isabet etmiştir :KK1:
hayırlısıyla olmuştur inşallahhhh bende ctesi gidiyorum ne olmuş baktırmaya kızlar inşallah gelişmiştir :121:

inşallah etmiştir canım hamile kalırsam ilk size dua edicem hamilelerin duası kabul olur inş. İlk halemoon alcak sonucu o benden bir gün önce aşılama oldu inşşşşşş olumlu olacak hamiş olup hepimize dua edecek sona ben inş olumlu sonucu alcam size dua etcem sonra sırayla teker teker siz allahım nasip etsin inşşş

[QUOTE=fndkr;

Ben de ilk kéž yaptiriyorjen ogreniyorm en buyugu 19mm olmus digerleri 18mm 17mm diye arkadan geliyor dedi doktor Allah nasip ederse catlayip ins dollenecekler Benim doktor evde iliskiyi onerdi

:KK1: ilahi, güldürdün beni, birinden birine denk gelmiştir heralde dimi, yumurta manyağı olmuştur içerde oğlanlar :KK53: nereye dönse yummi :KK60:
arkadaş için wanted diye konu açalım evet :KK52:

Sende beni güldürdün ama harbiden sesli güldüm bin yaşa emi yumurta manyağı oğlanlar he nereye dönsen yumi sende gül emi

Ne kusuru canım hepimizin aynı durumdayız bende milletin ağzının içine bakıyorum bi püf noktası kolay bi yol diyeceklermi diye çare arıyoruz işte ne yapalım ben gonal f diye bi ilaç kullandığımı hatırlamıyorum puregon diye bi iğne kullandım 100 ve 125 olarak karışık vurdum biraz kilom da var onun için dozu yüksek tuttu dr zaten ben hiç karışmadım dr ne dediyse yaptım çok güveniyorum doktoruma normalde pimpirikliyimdir ne oldu kaç doz vs takarım kafama ama bu doktorda yapmıyorum öyle çok rahatım

bana da öyle söyledi cnm dr. sen nerede yaptırdın, merak ettim :26:

Yazacam sonucu inş allah olumlu sonucu yazmayı nasip eder banada sizede tüüüüüüm isteyenlere

aminnn :KK16:

Arkadaşlar bende bugün 2.asilamami yaptirmis biri olarak araniza katiliyorum.Allah hepimizin yüzünü guldursun insallah

Sende beni güldürdün ama harbiden sesli güldüm bin yaşa emi yumurta manyağı oğlanlar he nereye dönsen yumi sende gül emi

sağolasın cnmmm, ama oğlanların durum vahim yani, köşeye sıkıştılar, şimdi onlar düşünsün :KK52:

edit: pardon iki kere gitmiş mesaj

Son düzenleme:
ohhh içimi rahatlattın sağol yaaa
daha bi dün akşam iğne yaptım böleyim aşılama yapılınca napcam ben heyecandan duramıyorum :18:
senin dr. çok iyiymiş yaaaa benimki çok heveslisin ama aşılama yüksek olasılıklı bi işlem değil tüp gibi çok kaptırma kendini dedi sadece
senin güzel haberini sabırsızlıkla bekliyorummm hepimizinkini ama senin yum. lar maşallah :KK52: inşallah tutarsa kimse gittin bilgisini verirsin olurmu istanbuldaymışsın sende :KK34: bide kaça mal oldu senin benim 1400 gibi bi rakamı bulcakmış dr dedi

Senin doktorun söylediğini bende doktoruma söyledim aşılamanın şansı düşükmüş dedim bana aynen şöyel cevap verdi. Hangi hastaya hangi tedaviyi yaptığın önemli neden şansı düşük olsun spermi tam yumurtanın yanına bırakıyoruz saglıklı sperm saglıklı yumurta neden tutmasın. Tabiki veririm istanbul bahçelievlerde benim dr ben 1500 lira verdim doktora ama başka tek kuruş harcamadım ilaç aramadım herşeyi dr temin etti ben sadece 1500 tl verip kontrollere gittim

Özel hastane tüp bebek merkezi az önce progestan kullandim yanetkileri başladı sanki yavaş yavas basim donuyo

Senin doktorun söylediğini bende doktoruma söyledim aşılamanın şansı düşükmüş dedim bana aynen şöyel cevap verdi. Hangi hastaya hangi tedaviyi yaptığın önemli neden şansı düşük olsun spermi tam yumurtanın yanına bırakıyoruz saglıklı sperm saglıklı yumurta neden tutmasın. Tabiki veririm istanbul bahçelievlerde benim dr ben 1500 lira verdim doktora ama başka tek kuruş harcamadım ilaç aramadım herşeyi dr temin etti ben sadece 1500 tl verip kontrollere gittim

Dr. Berra Önsoy Gidemez Bahçelievlerde muayenehanesi var

yaa ne kadar pozitif bir doktorrr bravo valla canım bana yakın sayılırda ha :KK1: bende avcılarda yaptırdım pardon yaptırcam :KK1:
söylediği çok mantıklı ben her yolu denedim yumurtamın çatladığını bile anlıyordum hatta takiple gün belirlendi ilişki için kaç defa 1,5 yıldır kavuşamıyolarsa bendede o mantık var spermle yum. buluşmuyor aşılama çok mantıklı
ayy çok heyecanlı yaaa hadi inşallah tutacak seninki bende bu tutmazsa giderim berna hanıma aynı para gidiyormuşş :KK53:

kızlar merhaba herkese hayırlı ramazanlar,

ben dun asılama yaptrdım. surecı anlatayım fundacım. aklınıza takılan brsey olursa yardımcı olmaya calısrım

gecen ay gonal f 50 unıte ve catlatma ıgnesı kullandm.

doktor esınle ılıskı oluyorsa asılama yapmayalım bosuna para verme dedı tamam dedım.

maalesef adet oldum.

aglayarak doktora gttım asılama ıstıyorum dedım tamam dedı.

yıne bu kalem gıbı olan gonal f den kullandım ve catlatma ıgnesı. en son cumartesı gunu ıgnemı yapmadan gttım bı yumurta ve 16 mılımdı. cumartesı ıgnemı yaptım pazar gece 12 de catlatma ıgnemı yaptım. ondan saonra hıc yumurtalara bakılmadı ve salı 12 de asılamam yapıldı.

94mılyon sperm enjekte edıldı.

esınız bı ıkı saat onceden sperm testı verıyor. onlar yıkanp hazırlnıyo.

sonra sız catala uzanıyorsunuz.
rahım fılmı cektırenler bılır. rahım agzını acmak ıcın bır sey kullnıyorlar. daha sonra plastık bı cuBUKLA spermı alıp yumurtaya en yakın kısma yerleştırıyorlar ve ıslem bıtmıs oluyo.

sadece bıraz kasık agrısı oluyo.

20 dakıka yatıyorsunz. asılamadan bı gun sonra ve ıkı gun sonrasına yıne ılıskı olsun dedı doktor.

ben catlatma ıgnesı de dahıl ıgnelerımı kendım yaptım.

sormak ıstedgınız bse varsa yardımcı olurum kızlar

yaa ne kadar pozitif bir doktorrr bravo valla canım bana yakın sayılırda ha :KK1: bende avcılarda yaptırdım pardon yaptırcam :KK1:
söylediği çok mantıklı ben her yolu denedim yumurtamın çatladığını bile anlıyordum hatta takiple gün belirlendi ilişki için kaç defa 1,5 yıldır kavuşamıyolarsa bendede o mantık var spermle yum. buluşmuyor aşılama çok mantıklı
ayy çok heyecanlı yaaa hadi inşallah tutacak seninki bende bu tutmazsa giderim berna hanıma aynı para gidiyormuşş :KK53:

Tutacak inş iyi düşün iyi olsun

asılamada tek bı sıkıntı yasadım o da rapor ıslerı.

bılmıyorum sızınkıler nasıl oldu ama sanrm bu gonal f de ıkı rapor hakkımız varms. ucuncusunde kendımız parayla alacakmısız

oyle soyluyorlar.

ben gecen ay kullanmstım gonal f. bu ay gecen aydan kalanı kullandım ama yetmedı. yenı rapor cıkarmadım hakkımı kaybetmemek ıcın
.

onun yerıne uc gun merıonal 75 unıte kullandm ucretle kendm aldım.

asılama 450+ merıonal 70+ catlatma ıgnesı 50 toplamda 570 mılyon verdım

kızlar merhaba herkese hayırlı ramazanlar,

ben dun asılama yaptrdım. surecı anlatayım fundacım. aklınıza takılan brsey olursa yardımcı olmaya calısrım

gecen ay gonal f 50 unıte ve catlatma ıgnesı kullandm.

doktor esınle ılıskı oluyorsa asılama yapmayalım bosuna para verme dedı tamam dedım.

maalesef adet oldum.

aglayarak doktora gttım asılama ıstıyorum dedım tamam dedı.

yıne bu kalem gıbı olan gonal f den kullandım ve catlatma ıgnesı. en son cumartesı gunu ıgnemı yapmadan gttım bı yumurta ve 16 mılımdı. cumartesı ıgnemı yaptım pazar gece 12 de catlatma ıgnemı yaptım. ondan saonra hıc yumurtalara bakılmadı ve salı 12 de asılamam yapıldı.

94mılyon sperm enjekte edıldı.

esınız bı ıkı saat onceden sperm testı verıyor. onlar yıkanp hazırlnıyo.

sonra sız catala uzanıyorsunuz.
rahım fılmı cektırenler bılır. rahım agzını acmak ıcın bır sey kullnıyorlar. daha sonra plastık bı cuBUKLA spermı alıp yumurtaya en yakın kısma yerleştırıyorlar ve ıslem bıtmıs oluyo.

sadece bıraz kasık agrısı oluyo.

20 dakıka yatıyorsunz. asılamadan bı gun sonra ve ıkı gun sonrasına yıne ılıskı olsun dedı doktor.

ben catlatma ıgnesı de dahıl ıgnelerımı kendım yaptım.

sormak ıstedgınız bse varsa yardımcı olurum kızlar

canım aşılaman hayırlı uğurlu olsunnnn inşallah sonuç pozitif olacak buraya bildirmeyi unutma lütfen
ilişkiyi bırakma hiç belli olmaz
94 milyon çok iyiymiş canımmm :KK16:

X