Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım bende sürekli wc deyim hatta eşimin dikkatini çekti kaç kere kalktın dedi yarım saat içinde 4 kere kalktım gece gece bide:) ben perşembe aşılama oldum 3 gün geçti senin ne zaman oldu

Ben de gogus agrisi filan yok ama kasiklarda batma ve akintim var. Sivilcem de cjkti 2 tane aslan gibi. Bilmiyorum yaaa...hakkimizda hayirlisi olsun insallah

Son düzenleme:

Gecmis olsun canim. Insallah sıkintilardan sonra yuzun gulecek.

Yok canim rizeliyim .ilk asilamam rizede basasrisizlikla sonuclaninca erzuruma gittim.nette okudum iyi diyorlardi.

Anladım cnm bnmde annem Rizeli babam erzurumlu erzurumda oturduk bayagi hatta annem Atatürk Üniversitesinde hemsireydi emekli oldu doktorun iyimiş tatlım inşallah guzel sonuçlar alırsın

Canım bende sürekli wc deyim hatta eşimin dikkatini çekti kaç kere kalktın dedi yarım saat içinde 4 kere kalktım gece gece bide:) ben perşembe aşılama oldum 3 gün geçti senin ne zaman oldu

Aynen ya.Bnm 8.gunum cnm bugun.insallah hamileyizdir.ilkmi senin tatlım

Anladım cnm bnmde annem Rizeli babam erzurumlu erzurumda oturduk bayagi hatta annem Atatürk Üniversitesinde hemsireydi emekli oldu doktorun iyimiş tatlım inşallah guzel sonuçlar alırsın

Insallah yaa yarin test yaptirmayi dusunuyorum.insallah hepimiz mutlu haberi aliriz saglikli hayirli evlatlarimiz olur

Hayır canım 2.aşılamam. Bu son canım tutmazsa tüpe geçiyoruz.sorun kimde canım % kaç hareketli ile aşılaman oldu

Cnm bnm ilk ama allah korusun tutmazsa bizde tüp istiyoruz edimin 1 ay once ileri hareketli % 10 du yıkama sonrası % 5 oldu anlamadik bizde

Cnm bnm ilk ama allah korusun tutmazsa bizde tüp istiyoruz edimin 1 ay once ileri hareketli % 10 du yıkama sonrası % 5 oldu anlamadik bizde
Bizim 1 ay önce ileri hareketli % 33 du aşılama yaptırdığımız gün sıfır çıktı yıkama sonrası % 15 oldu valla ilk defa sıfır gördük şaşırdım. Bizim şansımız az yani

Bizim 1 ay önce ileri hareketli % 33 du aşılama yaptırdığımız gün sıfır çıktı yıkama sonrası % 15 oldu valla ilk defa sıfır gördük şaşırdım. Bizim şansımız az yani

Umutsuz olma cnm sonuçta %15 le yapılmış aşılama 1 tane yetiyor biliyorsun. Nasibimizde varsa olacak inşallah bn bir dua paylaştım onu oku hergün cnm

Umutsuz olma cnm sonuçta %15 le yapılmış aşılama 1 tane yetiyor biliyorsun. Nasibimizde varsa olacak inşallah bn bir dua paylaştım onu oku hergün cnm
Tamam canım okurum.senin kaç yumurtan oldu canım ben günde bir tane klomen içtim 5 gün 3 tane yumurta oldu iki tane solda 1 tane sağda.

Anladım canım hayırlısı artık geriye beklemek kaldı allah tez zamanda hepimize nasip eder inşallah. aşılamalarimiz inşaallah tutar tüplere gerek kalmaz

İnşallah cnm ya tup daha zor bi süreç. Bn igne vurulurken cok aci cektim karnim morardi hep tupde ne olur artık düşünemiyorum. Nerde yaptırdın aşılamayı

İnşallah cnm ya tup daha zor bi süreç. Bn igne vurulurken cok aci cektim karnim morardi hep tupde ne olur artık düşünemiyorum. Nerde yaptırdın aşılamayı
Yaa evet canım hiç sorma Tüpte delik deşik oluruz.hem kalcadan hem göbekten [emoji2]Ben rize de yaptırdım canım, sen nerde yaptırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…