Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bizim 1 ay önce ileri hareketli % 33 du aşılama yaptırdığımız gün sıfır çıktı yıkama sonrası % 15 oldu valla ilk defa sıfır gördük şaşırdım. Bizim şansımız az yani

Songulcum rixede mi yaptirdin asilamayi

Hmm anladım canım o yüzden ne güzel hemşeri sayılıriz[emoji4]

Songulcum bi sayfa once yazmissin rizede yaptirfigini. Sanirim gozlem lab.yapti yikama islemini.eger orasiysa bence bir daha yaptirma orda. Cunku ben erzuruma gidince arastirmadaki bunyamin bey dedi bu yikama yanlis yapilmis ve herkes yikama yapamaz.bizde de daha onceki testlerde ileri hareketli 20_30 cikiyordu.asilama gunu 0 sifir ckti sok olmustum. Bunyamin bey haricinde urologumuza gittik o da yeniden test yapti ve % 25ileri hareketli cikti. Urologumuz yikama icin yanlis yapildigini ve uzman olmayan kisinin yaptigini soyledi.

Kızlar mrb herkese aşılama sonrası doktor bana progeston jel verdi ama yarın 9.gunum ve jelim bitti sizin bitince tekrar alip devam ettinizmi yoksa bitince biraktinizmi doktorum yurtdışında ulaşamıyorum Teşekkürler

Kızlar mrb herkese aşılama sonrası doktor bana progeston jel verdi ama yarın 9.gunum ve jelim bitti sizin bitince tekrar alip devam ettinizmi yoksa bitince biraktinizmi doktorum yurtdışında ulaşamıyorum Teşekkürler

Bana progestan hap verdi ve kac gun kullanacagimi soylemedi. O yuzden benyardimci olamiycam tatlim

Teşekkürler canım

Cander bebek olursa tutunmasi için veriyorlar benim kullandigim haptı 20 taneydi aşılamanın 10 günü bitiyordu bende bilemediğimiz için 15 güne çikarmak için sabah aksamdi bazi öğünlerini kullanmadim gününü uzattim 15. günü bitti butür JEL ve haplar bittikten 3 veya 5 gün sonra adet oluyorsun benim adetin gecikti bende umutlandim test yaptirdim malsef negatifti yani zamanında bitir bidaha kullanma hamile kaldıktan sonrada veriyor Dr lar düşük tehlikesi veya şüphesi olanlara

Teşekkürler canım

Çok geçmiş olsun Cnm Allah tez zamanda şifa versin . Her şeyin hayırlısı vakti gelince olacak öyle düşün umudunu yitirme Allah yardımcın olsun 😔

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…