Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Fndkr simdi googleden baktim ohss ye hic bi fikrim yoktu cunku, baya kotu bi durummus hastanelik olacak seviyesi demekki seninki cok cok gecmis olsun canim.

yeni birsey daha ogrendim bu surec zaten zor fiziksel pisikolojik olarak allah yardimcimiz olsun.

senin ohss asilamadan sonrami oldu igneler esnasindami?

Kızlar, gelemedim, gelemiyorum, ama aklım hep sizde..
Fundacım cnm senin için çok üzüldüm, Rabbim şifa versin acilen, çok geçmiş olsun arkadaşım :KK48:
Negatif alan arkadaşlar, yeni aya hazırlık yapmaya başlayın bence, zamanı boşa harcamayın, ya incir kürü yapın yumilere arka çıkın biraz ya da adaçayı kürü. %100 çalışıyor, tecrübeyle sabit :KK76:
Beni merak eden varsa, açık sarı yoğun ama akışkan akıntım var 3 gündür. bu sabah itibariyle iki sivilcem var. akşamdan beri de kasıklarım indi sanki. tatilime denk gelecek köftehor, ona bozuluyom en çok :KK37:
Sabah yola çıkıyoruz kısmetse. Kendinize iyi bakın, üzmeyin, üzülmeyin! Bayramınızı kutluyorum şimdiden. Sevgiler hepinize :KK16::KK16::KK16:

3 gündür hastaneedeyim serumlarla.. ohss teşhisi kondu ölümden döndüm:KK14:
umudum kalmadı hiç çok kötüyüm emeklerim, hayallerim, bedenim gitti
bisürü para işe gidememeler hastanede kalma ağrılarrr hepsini düşündükçe çıldırıyorum
inancımı bile yitirdim
size bol şans beni bitirdi bu aşılama artık bebek düşüncem yok:KK14:
yeterkisağlığımdüzelsin

canım cok gecmiş olsun pkomu vardı bende ohss den cok korkuyorum amh 21 ohss riskim var.asılama düsünüyoruz Allah saglık versin en yakın zamnada dön eski haline canım.hangi igneden kac mg yapıldı canım merak ettim.hasta hasta soru yagmuruna tuttum kusuruma bakma canım

Fundacım cnm senin için çok üzüldüm, Rabbim şifa versin acilen, çok geçmiş olsun arkadaşım :KK48:
Negatif alan arkadaşlar, yeni aya hazırlık yapmaya başlayın bence, zamanı boşa harcamayın, ya incir kürü yapın yumilere arka çıkın biraz ya da adaçayı kürü. %100 çalışıyor, tecrübeyle sabit :KK76:
Beni merak eden varsa, açık sarı yoğun ama akışkan akıntım var 3 gündür. bu sabah itibariyle iki sivilcem var. akşamdan beri de kasıklarım indi sanki. tatilime denk gelecek köftehor, ona bozuluyom en çok :KK37:
Sabah yola çıkıyoruz kısmetse. Kendinize iyi bakın, üzmeyin, üzülmeyin! Bayramınızı kutluyorum şimdiden. Sevgiler hepinize :KK16::KK16::KK16:

foliğim güzelhaberlerle dön insallah hem kasık agrısı falangebelik belirtiside insallah bebişin seninledir.ve adet olmazsın canım.iyi bayramlar canım cok dikkat et kendine:KK54:

canım benim kasıkalrımda hiç şişlik olmadı sarı akıntın varmış belki hamilesindir inşalalh hayırlı habelrele gel inşalalhhh

Test yapip sonuc ogrenen arkadaslar gelin daaaaaaa biz de sizinle meraklardaydik.

bisürü para işe gidememeler hastanede kalma ağrılarrr hepsini düşündükçe çıldırıyorum
inancımı bile yitirdim
yeterkisağlığımdüzelsin

geçmiş olsun aşılamayla bil ilgisi varmı bunun

inancımı bile yitirdim
yeterkisağlığımdüzelsin

Canım çok geçmiş olsun neden hastanedesin ne oldu ki umarım iyidindir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende baktım oohss Hastalığı'na çok üzüldüm gerçekten umarım sağlığına kavuşunca tedavisiz kendiliğinden hamile kalırsın fndk aslında kendimi kötü hissettim vücuda fazla daLa hormonu dayıyoruz sonra gelsin hastalıklar en güzeli doğal tedaviler aslında ve dua Rabbim nasip ettirmeyeceği şeyi murat ettirmezmiş inanıyorum buna ve yine dua dua

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Halide erzurumlumusun

Cnm bide hemen hemen aynı tarihlerde yaptirmisiz goguslerim aşırı şişti sürekli wc deyim idrarım durmuyor ve koyu renkli Afedersin.kasik ağrısı ilk günlerde vardı şimdi yok.son 2 gundurde asiri duygusalim herseye agliyorum.bide dün cnm lokma çekti kırk yıl dusunsem aklıma gelmez ruyamdq bile yedim o derece böyle durumda olan varmı yqda pozitif çıkan arkadaşlar byle bi durum oldumu sizde.

Son düzenleme:
Kızlar benim 2.asılama kaldı malesef 2.5cm lik kist oluşmuş yinee :KK43::KK14::KK14: acaba aşılama yapılacagğ ay ekstra soğan suyumu içsem kisst oluşumunu engellermi ki off yaaa hiç birşey yolunda gitmezmi bi insanın hayatında

Kızlar benim 2.asılama kaldı malesef 2.5cm lik kist oluşmuş yinee :KK43::KK14::KK14: acaba aşılama yapılacagğ ay ekstra soğan suyumu içsem kisst oluşumunu engellermi ki off yaaa hiç birşey yolunda gitmezmi bi insanın hayatında
Tatlım kiste soğan suyu iyi geliyor bencede aşılamaya yakın iç canım temizlensin bir güzel :)

X