Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ayy canm ( cok gecmis olsun ya Allah sifa versin niye boyle olmus peki?

Canim çok çok geçmiş olsun herşeyden önemlisi senin sagligin Allahim acil şifalar versin

insallah tutar canm ya benimde esim ameliyat oldu 3 sene once tek tarafli varikoseldi olduktan sonra sperm sayisi 0 a indi ama birkac ay sonra duzeldi suan ari sutu kullaniyor sayimiz 58 milyon gercek ari sutu bulup alin canim gercekten faydasi var

insallah tutar canm ya benimde esim ameliyat oldu 3 sene once tek tarafli varikoseldi olduktan sonra sperm sayisi 0 a indi ama birkac ay sonra duzeldi suan ari sutu kullaniyor sayimiz 58 milyon gercek ari sutu bulup alin canim gercekten faydasi var
benim eşimin ameliyatı 1 yıl önce en iyi sonucu 1 ay önce gördük Sayı 210 milyon ileri hareketli % 33 toplam hareketli % 70. kismet işte olmayınca olmuyor rabbim inşallah daha fazla bekletmez

Canım okuyunca çok etkilendim allah sağlık versin.ohs çok yum olunca mı oluyor valla neler çekiyoruz allah inşallah tez zamanda mükafatıni verir. Çok çok geçmiş olsun tatlım.

benim eşimin ameliyatı 1 yıl önce en iyi sonucu 1 ay önce gördük Sayı 210 milyon ileri hareketli % 33 toplam hareketli % 70. kismet işte olmayınca olmuyor rabbim inşallah daha fazla bekletmez

insallah canm tez vakitte olur

Benimde bugün karnımda çok hareketlenme oldu benim daha 2. Günüm hangi dr aşılama yaptırdın canım isim mi ne.? ilişki için ne dedi nasıl olsun dedi

Canim erzurumda arasturma hastsnesi bunyamin borekciye gittim. Asilamadan sonrski gun iliski.sonra bir gun bos bir gun dolu =)

Funda iyi aksamlar cooookkk gecmis olsun.insallah en kisz zamanda sifana kavusursun.insallah gececek bu gunler hersey guzel olacak senin icin.

Peki morfolojisi kac oldu canim

Benim de 2 gundur geliyo.sanirim kendi adima konusmam gerekirse tirt ciktim yine bu ayyyyy (( offfffff

sivilcelere kafani takma ya stresten olur veya yedigin biseyden akinti konusunda senin nasil krem gibimi? benim ilk defa boyle oluyor

sivilcelere kafani takma ya stresten olur veya yedigin biseyden akinti konusunda senin nasil krem gibimi? benim ilk defa boyle oluyor

Evet yogun de mi. Ayyy bu bebekler yuzunden ne igre c olduk ki biz hihihiiii =)=)=)=)=)

Fndkr gecmis olsun uzulme nolur allah sifa versin...

bu ohhs necdemek tam olarak hastanede gunlerdir kalnanin sebebi asilamadan sebeb

insallah bi an once iyilsirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…