Temizlik hastalığın beni tuketti

Adam tabi evde durmaz.
7/24 temizlik yapan, iğrenen bir kadın var.

Eğer normale dönmezseniz sonunuz arkadaşıma benzeyecek.
Kocası aldattı, çocukları ünv uzak şehirlere gittiler evden kurtulmak için, annelerinden nefret ediyorlar.

sende gorumcemi ve gorumcem yuzunden okb gibi davranmak zorunda olan kaynanami gordum yanlis anlamayin ama gercekten insanlar sizin yaninizda kendini mutlu ve rahat hissetmiyor
lutfen iyi bir dr bulun ve tedavi olun

gercekten çok zor bi durum. bazen bende kendi kendime diyorum keşke biraz temizlik hastası olsam.

biraz özel olacak ama bu kadar titizken cinsel yaşantınız nasıl. bi süre sonra eşinizle yatamaz hale geleceksiniz belki suan o durumdasınız ama kendinizi durdurmaya calışın beyninize hükmetmeye calışın yavaş yavaş ilerleyin.
şu an bi dizi izliyorum aynı sizin gibi temizlik hastası bi adam. resmen hayatı zindan cocuklugunda dedesi sokakda oynarken sen cok pissin temiz olmalısın faln diye cocugu dövüyo sonra cocuk hastalık haline geliyo.
sizin ayakta kalma nedeniz bu hastalıgı atlatmanızdaki en önemli faktör cocugunuz olmalı eger onunda ilerde sizin gibi olmasını istemiyorsanız DUR DEYİN BEYNİNİZE.

Ben böyle yapsam eşim eve gelmez heralde. Adam evde bulamadığı huzuru dısarda arar acılen kendını toplamalısın.

seni korkutmak için değil uyarmak için yazıyorum. doktorun peşini bırakma. bizim ilçede bir kadın böyle oğlunu kolonyağlarmış her eve geldiğinde. aşırı titizmiş. şu an satranç şampiyonu oğlu hasta oldu. ilçede boş boş "deli gibi" geziyor.

Annem birkaç yıl okb ve panik atak hastasıydı ama sizin kadar ağır değildi. Okb'li bir insanla yaşamak çok zor. Sabah 6'da uykudan uyandırıp yastık kılıfımı yada geceliklerimi çıkartıp yıkardı...Hastalığını kabul etti ama bu anormal davranışlarını düzeltemedi. Uzunca bir süre ilaç tedavisini reddetti, ben bu hastalığı yenerim dedi ama nafile. İlaçlarını kullan dediğimde bile kavga ederdi benimle, anlamıyorsunuz beni diye ağlardı. Sonra dayanamayıp ilaç tedavisine başladı ve 6 ayda iyileşti. Şu an maşallah çok iyi.
Kendinizinkinin yanında eşinizin ve çocuğunuzun da ruh sağlığını bozmak üzeresiniz.
Nolur, bu tavırlarınızın normal olmadığını kabul edin ve sürekli kendinize telkin edin. Kendinizi durdurmaya çalışın. İradenizi güçlendirin. İlaçlarınızı da düzenli olarak kullanın.

Çok çok özür dileyerek soruyorum çok özel olmassa canım, cinsellik nasıl oluyor, sanırım senin için bu bir kabus olmalı

Kv kp görumce hepsi sizin gb. Eşim aralarinda nasil saglam kadi hayretlerdeyim. Onda sadece daginiklik takintisi var. Ben rahatsiz olmuyorum. Madem daginik sevmiyorsun topla bana soylenme dedim. Bana titiz degilsin, 7×24 elinde bezle dolasacaksin, yok cocuk oldu boyle yapacaksin vs soylendiler. Yapamam ben buyum dedim çiktim. Kadin simdi psikiyatriye gidiyor tedavi olmaya calisiyor. Sebebi de yaslandi artik eskisi gb yapamiyor ama rahatsiz da oluyor yapinca hasta oluyor yapmayinca huzursuz. Simdi daha iyi gb. Esim anlatiyor da ayni sizin gb kapinin onunde soyunmadan duş almadan eve almaz evde dolastirmazmis. Annesine simdi " disaridaki corabimla eve girebiliyorum " dedi adam kadin evimize geldiği ilk gun. Bildigin bunalmis bu durumdan. Ben de asiri rahatim o da iyi degl. Her seyin ortasi karar. Kendiniz ve cevrenizdekiler icin tedavi olun lutfen.

Canına yazık çok fena. OKB sin içeceğin ilaçta belli. Biran önce başla kurtul.

Çok geçmiş olsun , ben de evime gelen misafirlerin coraplarina takigim
Terlik verdiğimde giymiyorlarsa diken üstündeyim, yabancı birinin halıma basması beni çok geriyor .
Çünkü o halılar, basılan yerler tek tek temizleniyor.
Terlikleri coraplari 60 derecede yıkamaktan lastikleri atıyor , umarim benimki takinti degildir.

çok yazık..hem size hem ailenize..
çamaşır suyu solumaktan yakında hasta olursunuz..
hemen tedavi olmalısınız..

Konuyu okurken içim daraldı.ne zaman konu sonuna gelicem diye sabrettim.aileniz için bu soruna acil çözüm bulmalisinizeşinize çocuğunuza yazik

Bende otizm takintiliyim oglum otizmmi diye cildirdim yeni yeni gecti ama en ufak bi davranisinda otizmmi diye deliriyorum ikinci cocugu cok istiyorum ama ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum bu hastalik gecmeden cocuk falan yapamam tedavi oluyorum gecer insallah Allah yardimciniz olsun sizi cok iyi anliyorm

Valla ben konuyu dahi okumayadım, sofra meselesinden sonra.
O evde eşiniz ve çocuklarınız iyi yaşıyor.
Adam evde durmuyor diyorsunuz da, gelmesi mucize bence...

Kaynana geçen gün geldi bizim eve. Evim şuan tertemiz halim halim krem rengi ve hiç lekeler yok. Kayınpederime dedi ki temizlik yap dedi gülerek . Kahkaha da attı mal . Uyuz etmek için yapıyor kynanalar

ben temizligi hastalik haline donusturebilecek riskli arkadaslar icin bir uyari yapayim.camasir suyuyla her saat basi evi temizleseniz yetmedi icseniz bile etrafta trilyonlarca mikrop vardir, gorebilseydik temizlik yapmazdik :) normal temizlik hasta olmamak icin yeterlidir, aşirisi zararli mikroplar yerine faydalilari öldürür, cocuklarinizin sagligiyla oynamayin.

Sizin durumunuzun konu sahibesinden hiçbir farkı yok bence.gelen misafiri terlige mecbur etmek ve terliksiz geziyor diye rahatsız olmak duygusu çok abartı ve hastalık.bence bu düşünceleri kafanizdan atın..ilerleyebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…