Temizlik hastalığın beni tuketti

yaa ben bir seyi cok merak ediyorum ve sormak istiyorum cinsel hayatiniz ne durumda yani bu temizlik konusu bu durumuda etkiliyormu onu cok merak eeiyorum
Bende yorumları okurken hep bunu düşündüm adam elini yüzünü 1 kere yıkadı diye sofraya yanına oturmamış o işde olmuyordur heralde

Omrunuz ovalamakla mi gecsin yazik.
Soyle bir yontem deneyin erteleyin. Hayir silmicem demeyin. Yarin silerim simdi oturayim cay yapayim. Yarin oldu simdi silmicem simdi bir tatli yapayim. Sonraki gun belki silersiniz. Ama 3 gun ertwlemeniz buyuk basaridir basaramadim pes ettim sildim.diye dusunmeyin. Baska seyleride eve geldi cocuk es kapoda soymamaya gayret edin sartlandirin kendinizi banyoyu gecip orda soyunsunlar .kontrol etmeyin kendinize deyin olmem ya bu olmazsa telkin verin ama farkli sekillerde. Silmicem temizlik yapmicam demekle olmaz sanki.

okurken ben yoruldum ama hemen hastanye gidin.burdaki hic kimse size yardim edemez zamanla gececek biseyde degil bu hastalik.sizinki baya ilerlemis

Ben de kendimi temizlik takıntılısı sanırdım. Neler varmış okuyunca hayret ettim. Ben de çocukken (9-10 yaşlarında) pasaklı ve dağınık biriydim ve annem, kardeşlerim sürekli bunu dile getirirlerdi. Zamanla psikolojik olarak bu durumu dert etmeye başladığımı hissettim ve şimdi de çok titizsin ,hasta olmaya başladın artık, takıntılı oldun gibi şeyler söylüyorlar.Bu seferde fazla temiz olmamı dert ediyorlar ilerleyeceğinden ve takıntılı olacağımdan korkuyorlar.Etrafımdaki bir çok insan da fazla titizsin diye belirtiyorlar hatta. O yüzden sizi iyi anlıyorum fakat çok ilerlemiş durumdasınız. Ben hiç tedavi falan olmadım tabii, çünkü o noktada değilim yalnızca titizliğe önem veriyorum o kadar. Ama sizin durumunuz çok farklı. Bu kişiye de dert inanın. Eşiniz de haklı bu noktada. Tedavi olduğunuzdan bahsetmişsiniz başka ne yapılır bilmiyorum ama bence iyi bir doktora görünmeye çalışın. Böyle ömür geçmez eşiniz için de sizin için de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…