Temiz olmayan kaynana sorunu yardım edin

Dediğiniz her şeyi yaptım. Tuvaleti her gün yıkamak gerekiyor diye de dedim. Beraber evi de temizledik. Çok gereksiz eşya var atalım evi boğuyor da dedim ama maalesef
Size ne milletin evinden ya, bir de bu iğrendiğiniz insanların çocukları ile nasıl evleniyorsunuz? Hiç mi gidip görmüyorsunuz evlerini?

Bence siz fazla titizsiniz. Destek almanızı öneririm. Eşinizle aynı tuvaleti bile kullanmıyorsunuz ama seks yapıyorsunuz sizce bu normal mi? Kayınvalidenizide rahat bırakın. Kaç yaşındaki kadına tuvalet temizlettiriyorsunuz bir de hala şikayet ediyorsunuz. Görmezden gelip hoş karşılayacağınız yer de burada birde ne duymak istedinizde yazdınız anlamadım. Iyy evet çok iğrençmiş kaynananız dememizimi beklediniz?

Tamam o zaman onlarda size geldiğinde eşyalarınızın yerini istedikleri gibi değiştirsin?
Eşyaya boğsun sizin evinizi? Uyar mı?
Madem başkasının evine müdahale etme hakkınız var,sizin evinize de edilebilir diye anladım.
Eşyanın yerini değiştirmek değil. Yaklaşık 20 yıllı gereksiz kap kaçağı görmek mesela. Kapalı balkonları var ve abartısız söylüyorum orada yürünmüyor bile. Kayınbabam dahi şu balkonu boşaltmak gerekiyor diye kaç kere dedi orada

Eşim otel diyor. Bir de teyzesinin yazlık evi var. Hangisi olursa
Aynı şey yani. Oteller evlerden inanın daha pis. Teyzeye de aynı zulmü yasatacaksiniz belli ki. Siz yattığınız yer yastık beden temizliğinizi sağlayın yeter. Bir de lütfen tedavi olun. Okulda nasil yapıyorsunuz ona bakarsanız herkes pis ama vücudumuz bunlarla savaşmayı biliyor

Eşyanın yerini değiştirmek değil. Yaklaşık 20 yıllı gereksiz kap kaçağı görmek mesela. Kapalı balkonları var ve abartısız söylüyorum orada yürünmüyor bile. Kayınbabam dahi şu balkonu boşaltmak gerekiyor diye kaç kere dedi orada
Tamam olabilir. Rahatsız olmuşsunuz ben olsam ben de olurdum. Bırakın kv kendi kardeşimin evinde şunu at bunu al demem.

Orası onların yaşam alanı. Saygı duymak zorundasınız.

Bana da en normal gelen isyan bu oldu ya aksine . Zehirlenir insan beş günlük yemekten bence. Çok uzun bi süre. Ben yaptığım günden sonraki gün yenilmezse döküyorum sokaktaki hayvanlara bile vermem hatta bir şey olur diye ,gıda sonuçta
Elbette 5 günlük yemek yenmez. Ama emin olun kaynanasıda o yemeği yemek için değil yaşlılıktan ya unuttuğu için ya da zamanında yokluk çektiyse dökmeye kıyamadığından saklıyordur. Özellikle 60+ insanların birçoğu sefillik içinde büyüdüğü için içgüdüsel olarak birşeyleri çöpe dökmektense görmezden geliyorlar. Babannemde öyledir.

Aynı şey yani. Oteller evlerden inanın daha pis. Teyzeye de aynı zulmü yasatacaksiniz belli ki. Siz yattığınız yer yastık beden temizliğinizi sağlayın yeter. Bir de lütfen tedavi olun. Okulda nasil yapıyorsunuz ona bakarsanız herkes pis ama vücudumuz bunlarla savaşmayı biliyor
evet oteller daha kötü. Daha önce o yatakta başka insanların yattığını bilmek bile beni iriye ettiği için balayımda rahat edemedim.

Klozeti kullanmıyorum orada. Ortak terlik var ve ben ortak terlikten haz etmem çünkü mikrop barındırır

otellerden nefret ederim. Balayında asla rahat edemedim bu yüzden. Tuvaletten mikrop kapan enfeksiyon kapan çok kadın var. Bu beni çok korkutuyor
Tahammül sınırım an itibariyle aşıldı. Kayınvalidenize sabırlar diliyorum

Ben de biraz cinsim bu tarz konularda. Kayınvalide evinde WC gitmemek için birşeyler yiyip icmemeye tutup tutup günde maksimum iki seferde halletmeye çalışıyorum. Çocukluğuma insek kesin bir travma falan vardır benimde 🤣 benimki temizlik takintiligindan ziyade çiş kaka yapmayan bir prenses modunda yasamamdan 🤣 kimse WC girdiğimi görmesin, aman pis koku gelmesin şeklinde bir yasam.. umumi WC hiç sorun değil sonuçta oradaki insanları bir daha görmem etmem. ama başka evde WC girmem çok çok zorlu. Bazen AVM ya da camiye bile gitmisligim vardır kayinvalideyle gittigimde. Kendimden utanıyorum. Cinslik işte. Tavsiyem birşey yiyip içmeyin 🤣

Oral sex gruptan ayrıldı kskdk
Tam olarak aynı şeyi düşünüyordum, hatta düşünemiyordum. İlişki öncesi adamı çamaşır suyuna basıyor olması muhtemel.

Kocasıyla dudak dudağa öpüşmekten tiksinen bir yengem vardı, o geldi gözümün önüne 🤣 belki sadece gerektiği kadar dokunuyorlardır birbirlerine 🤔

Ben de biraz cinsim bu tarz konularda. Kayınvalide evinde WC gitmemek için birşeyler yiyip icmemeye tutup tutup günde maksimum iki seferde halletmeye çalışıyorum. Çocukluğuma insek kesin bir travma falan vardır benimde 🤣 benimki temizlik takintiligindan ziyade çiş kaka yapmayan bir prenses modunda yasamamdan 🤣 kimse WC girdiğimi görmesin, aman pis koku gelmesin şeklinde bir yasam.. umumi WC hiç sorun değil sonuçta oradaki insanları bir daha görmem etmem. ama başka evde WC girmem çok çok zorlu. Bazen AVM ya da camiye bile gitmisligim vardır kayinvalideyle gittigimde. Kendimden utanıyorum. Cinslik işte. Tavsiyem birşey yiyip içmeyin 🤣
1 hafta boyunca bir şey yemeden duramam :KK66: sizinkine de güldüm Allah da sizi güldürsün

Tam olarak aynı şeyi düşünüyordum, hatta düşünemiyordum. İlişki öncesi adamı çamaşır suyuna basıyor olması muhtemel.

Kocasıyla dudak dudağa öpüşmekten tiksinen bir yengem vardı, o geldi gözümün önüne 🤣 belki sadece gerektiği kadar dokunuyorlardır birbirlerine 🤔
Araya asetat kağıdı koyuyor olabilirler mi kskdj

Sperm yıkama işlemi 😂

X