Temiz olmayan kaynana sorunu yardım edin

Tam olarak aynı şeyi düşünüyordum, hatta düşünemiyordum. İlişki öncesi adamı çamaşır suyuna basıyor olması muhtemel.

Kocasıyla dudak dudağa öpüşmekten tiksinen bir yengem vardı, o geldi gözümün önüne 🤣 belki sadece gerektiği kadar dokunuyorlardır birbirlerine 🤔
Hayır ya o konuda problemimiz yok. Eşim de temiz sonuçta. Her gün duş aldığı için sorun etmiyorum hatta bu ay başından beri günde 2 kere alıyor terlediği için

Eşyanın yerini değiştirmek değil. Yaklaşık 20 yıllı gereksiz kap kaçağı görmek mesela. Kapalı balkonları var ve abartısız söylüyorum orada yürünmüyor bile. Kayınbabam dahi şu balkonu boşaltmak gerekiyor diye kaç kere dedi orada
Belki anıları vardır ya da dümdüz saklamak istiyordur sizene?

Ben de biraz cinsim bu tarz konularda. Kayınvalide evinde WC gitmemek için birşeyler yiyip icmemeye tutup tutup günde maksimum iki seferde halletmeye çalışıyorum. Çocukluğuma insek kesin bir travma falan vardır benimde 🤣 benimki temizlik takintiligindan ziyade çiş kaka yapmayan bir prenses modunda yasamamdan 🤣 kimse WC girdiğimi görmesin, aman pis koku gelmesin şeklinde bir yasam.. umumi WC hiç sorun değil sonuçta oradaki insanları bir daha görmem etmem. ama başka evde WC girmem çok çok zorlu. Bazen AVM ya da camiye bile gitmisligim vardır kayinvalideyle gittigimde. Kendimden utanıyorum. Cinslik işte. Tavsiyem birşey yiyip içmeyin 🤣
Bir kaç gün tutulan kakanın leş kokusunj bence de kimse almasın zira metan gazı üretmiş bile olabilr dkkd geçmiş olsun bu arada.

Klozeti kullanmıyorum orada. Ortak terlik var ve ben ortak terlikten haz etmem çünkü mikrop barındırır

otellerden nefret ederim. Balayında asla rahat edemedim bu yüzden. Tuvaletten mikrop kapan enfeksiyon kapan çok kadın var. Bu beni çok korkutuyor
Ay bana fenalık geldi sizden, sizinle ömür geçmez vallah ben size 1 saat katlanamam. Yazık etrafınızdaki insanlara.
Akşama kadar okulda yüzlerce öğrencilerin dokunduğu, oturduğu yerlere oturup dokunup sonrada ben çok titizim, terliklerde mikrop yemeklerde bakteri var. Aynen canım aynen.

Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7 aylık evliyim. Bugüne kadar bir kere geldiler sadece. Geçen ay gelmek istediler ama çalışıyorum diye bahane ettim eşime. (Öğretmenim) önümüzdeki ay 2 haftalığına şehir dışına çıkacağız nasipse 1 hafta da onların yanında kalacağız. Şöyle ki kaynanam temizliğe hiç dikkat etmiyor. Tuvaleti bile Allah bilir ne kadar sürede yıkıyor. En son ramazan sonu gittiğimizde eşime söylüyordum annen yıkasın giremiyorum diye. O da sağ olsun diyordu. Bir kere en son ben kendim yıkadım. Sonra direkt duşa girdim. Çünkü ben kendi evimde bile her gün yıkıyorum bazen günde iki kere bugün olduğu gibi
Genelde iki kere duş alıyorum ben zaten. Başkasının evinde yaşamak işkence. Halıya basamıyorum ve koltuğa rahat oturtamıyorum kendimi. Her neyse sağ olsun ben dediğimde de yıkıyor anne yıkar mısın diyorum hiç öyle surat asmıyor tebessüm eder hep zaten. Çünkü ben eşimle dahi aynı tuvaleti kullanmıyorum.
Bunun dışında evinde aşırı eşya biriktirmiş. Eşim bile dedi aynı şekilde kayınbabam da dedi “bu evde çok gereksiz eşya var evi boğuyor” diye. Ama kendisi gereksiz görmüyor. Buzdolabında da çok yemek biriktirir kolay kolay bir şeyi atmaz dolapta nefes alacak yer yok. Eşim de zaten dolabı açıp bir şeyleri çöpe atmıştı çünkü bizim evimizde asla öyle olmaz. 5 günlük yemek niye dolapta mesela? Ben ne yapacağım ya of? Kendi annene de mi böylesin demeyin aynen böyleyim. Annem sağ olsun benim oraya gideceğim gün yıkar her yeri temizler. Zaten temizdir o benim kadar dikkat etmese de.
Biz kendi evimde asla dışarıdan geldiğim kıyafet veya çorapla dolaşmayız eşimle Çorabı girişte indiririz. Duşa gireriz hava eksiye inmedikçe.. ne yapacağım ben?
Anormal olan sizsiniz farkindasinizdir umarım. (Ha tuvalet günlük temizlenir orası ayrı.)

Ay bana fenalık geldi sizden, sizinle ömür geçmez vallah ben size 1 saat katlanamam. Yazık etrafınızdaki insanlara.
Akşama kadar okulda yüzlerce öğrencilerin dokunduğu, oturduğu yerlere oturup dokunup sonrada ben çok titizim, terliklerde mikrop yemeklerde bakteri var. Aynen canım aynen.
İşte sorun bu. Ben dış kıyafetle asla annemde bile oturmuyorum kolay kolay. Çünkü dış kıyafetler çok kirlenir

Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7 aylık evliyim. Bugüne kadar bir kere geldiler sadece. Geçen ay gelmek istediler ama çalışıyorum diye bahane ettim eşime. (Öğretmenim) önümüzdeki ay 2 haftalığına şehir dışına çıkacağız nasipse 1 hafta da onların yanında kalacağız. Şöyle ki kaynanam temizliğe hiç dikkat etmiyor. Tuvaleti bile Allah bilir ne kadar sürede yıkıyor. En son ramazan sonu gittiğimizde eşime söylüyordum annen yıkasın giremiyorum diye. O da sağ olsun diyordu. Bir kere en son ben kendim yıkadım. Sonra direkt duşa girdim. Çünkü ben kendi evimde bile her gün yıkıyorum bazen günde iki kere bugün olduğu gibi
Genelde iki kere duş alıyorum ben zaten. Başkasının evinde yaşamak işkence. Halıya basamıyorum ve koltuğa rahat oturtamıyorum kendimi. Her neyse sağ olsun ben dediğimde de yıkıyor anne yıkar mısın diyorum hiç öyle surat asmıyor tebessüm eder hep zaten. Çünkü ben eşimle dahi aynı tuvaleti kullanmıyorum.
Bunun dışında evinde aşırı eşya biriktirmiş. Eşim bile dedi aynı şekilde kayınbabam da dedi “bu evde çok gereksiz eşya var evi boğuyor” diye. Ama kendisi gereksiz görmüyor. Buzdolabında da çok yemek biriktirir kolay kolay bir şeyi atmaz dolapta nefes alacak yer yok. Eşim de zaten dolabı açıp bir şeyleri çöpe atmıştı çünkü bizim evimizde asla öyle olmaz. 5 günlük yemek niye dolapta mesela? Ben ne yapacağım ya of? Kendi annene de mi böylesin demeyin aynen böyleyim. Annem sağ olsun benim oraya gideceğim gün yıkar her yeri temizler. Zaten temizdir o benim kadar dikkat etmese de.
Biz kendi evimde asla dışarıdan geldiğim kıyafet veya çorapla dolaşmayız eşimle Çorabı girişte indiririz. Duşa gireriz hava eksiye inmedikçe.. ne yapacağım ben?
Kv belki biraz pis olabilir ama sen de haddinden fazla titizsin. Bir de kv ye kendi oğlu bile olsa denir mi öyle, "tuvaleti temizle" diye. Bana bunu demek ayıp geldi. Sen her seferinde tuvalet temizlemek istemiyorsan kv yerine kocan temizlese olmuyor mu?

Buzdolabında günlerce bir yemek kalmaz ama bu yaştan sonra insanlar kolay kolay değişmez. Hem başkasının dolabının tıkış tıkış olması seni ilgilendirmez. Sen orada misafirsin, idare et, sonra evine git. Hepitopu 5 gün kalacaksın, 5 yıl kalacak gibi dertlenmek neden?

Ben gittim zaten psikiyatriye. Bununla yaşamam gerektiğini anlattı.. bana hiç orası pis değil diye de anlatmadı mesela
Ben pis değil demedim şahsen.
Pis de olabilir. Ama sizin üslubunuz kaybettiriyor. Sayısız çözüm üretilebilirken anne yıka da öyle mıçayım demeye getirmek ayıp.

Kendinize,eşinize,ailesine zehir ediyorsunuz hayatı. Kaldı ki yine söylüyorum size hitap etmese de insanların evine eşyasına karışma hakkınız yok. Bu kim olursa olsun.

Bir kaç gün tutulan kakanın leş kokusunj bence de kimse almasın zira metan gazı üretmiş bile olabilr dkkd geçmiş olsun bu arada.
🤣🤣 Tutup tutup umumi WC ararken altıma yapmışligim bile vardır. Allah'ım çok igrencim 🤣 cidden takıntılı olmak çok zor ya. Başka kötü huyum yok bı bu 🤣 evde de kendi kullandigim WC ayrı, eşimin cocuklarin ayrı. Gerçekten önüne gecilmesi zor ve iğrenç bir durum. Ciddi ciddi yiyip icmedigim zamanlar oluyor sırf başka evde WC isi olmasın diye... Küçükken bir kere annemle komşu evine gitmişiz ve ben WC gittiğimde tuvalet kirli diye girmemisim. Annem o gün başladı diyor. Aman geçmesin de böyle memnunum 🤣

X