Temiz olmayan kaynana sorunu yardım edin

Bununla yaşa diyen doktor olabileceğine ben de pek inanmadım da konu sahibinin beyanı böyle, inanmış gibi yaptık. 😁
Psikiyatrist bilmem ama bana da böyle konuşan bir psikolog denk gelmişti. Kardeşim için gitmiştik benim kardeşimin oğlu cinlerle evli siz kendinizinkine dua edin demişti.🙄

Ben gittim zaten psikiyatriye. Bununla yaşamam gerektiğini anlattı.. bana hiç orası pis değil diye de anlatmadı mesela
Çünkü pis.
Çoğumuzun dert etmediği bu.
Çocuk olsa yerlerde yuvarlanacak, kendimizi yuvarlandığı yerin temiz olduğuna değil, mikropla pislikle yaşamanın normal olduğuna ikna ediyoruz.

Konu sahibi de banlanmış ama neyse.

Bana göre insandan temiz evet 😀yani özel bölgesini kaşıyıp elini yıkamayan insanlarla bir kefeye hayvanı koyamam en azından onlar patilerini temizliyorlar ama dışarıdaki insanın temizliğine güvenemiyorum.
Ozel bolgesini kasiyan adam igrenc evet, ama ozel bolgesini direk koltuga koyan havyan nasil daha temiz oluyo yine anlamadim 🧐 Aman onlar kendilerini yalayarak temizliyo filan demeyin, zaten totosunu yalayan hayvanin agzini filan opup suratini yalattiran insanlari anlamam cok mumkun degil. Hayvan hayvandir arkadas. Severim lakin uzaktan... Cok dayanamayip dokunarak seversem de o zaman da ellerimi yikarim. Ne kadar sevimli olsa da hayvan cunku.. Hayvan yani 🐶

Aman onlar kendilerini yalayarak temizliyo filan demeyin
Kedilerin tükürüğünün antiseptik özelliği olduğu için öyle deniyor. Bu arada ben de severim kedileri ama uzaktan. O kadar haşır neşir olamam. O salgıladığı maddeyle ilgili bir şeyler okumuştum. Düz tükürük değilmiş. 😁

Kedilerin tükürüğünün antiseptik özelliği olduğu için öyle deniyor. Bu arada ben de severim kedileri ama uzaktan. O kadar haşır neşir olamam. O salgıladığı maddeyle ilgili bir şeyler okumuştum. Düz tükürük değilmiş. 😁

Poposu kakalı kalıyo ya
Ne kadar temizlerse temizlesin b.k yani 😁

Temizlik hastası değilsiniz bence. Onlar hemen temizliğe girişiyorlar. Mikrop korkunuz daha baskın temiz olsun düşüncesinden. Doktora gitmeniz gerektiğini düşündünüz mü?

Evet ben de duymustum onu. Ama soyle dusun kedinin totosunu yarim litre alkolle dezenfekte etsen, camasir suyuyla yikasan filan yine de o totoya dokunan seyi alip kullanabilir misin, oraya dokundugun ellerini yikamadan yemek yiyebilir misin. Bilmiyorum de benim icim almiyo arkadas. Yuz kere yikansa da got gottur 😅 Hele de hayvan gotu yani...

Eşinizle bile aynı tuvaleti paylaşamıyorsanız nasıl sevişiyorsunuz peki kuzum? Adamı istersen kırkla öncesi aynı tuvaleti kullanamayan birine sevişmek çok fazla gelir.

Sizden bi tane de bizde var ve bizi cok geriyor.Annem asiri titiz bir kadin buna ragmen annemi pis bulur mecbur kalmadkca wc ye gitmez zaten sıkta gelmez gelmesinde ama yengemin sahsinda size bi lafim var o muhtesem kocalarinizi o analar dogurup buyuttu. Elma agacindan armut dusmez bunu bilin... bu arada tedavi gorun normal degilsiniz ya da abartiyosunuz. Kadiniz ya merak ettim regl oldugunuzda okulda wc ye hic mi gitmiyorsunuz...

Temizlik hastalığı gibi bir durumunuz var gibi kusura bakmayın.. Bu durum kendinize eziyet.. Tuvalet neyse de koltuğa oturmamak ne demek.. Kendinizide etrafınızdakilere de zor birisiniz..

X