Tekmeyi vurdum, içim buruk

Şu an bu yaşadığınız durumu o kadar çok kişiden duyuyorum ki inanamazsınız. Maalesef çağımız sorunu bu oldu resmen ama aklı başında birisiniz ki değer verilmediğini hissedince basmışsınız duvarı. Keşke bu sıkıntınızı biraz ona belli etseydiniz belki düzeltmeye çalışırdı.

Bence yorum yapmadan hayatına devam etmeliydi. Ona ihtiyacı olmadığını hissederdi adam ve peşinden koşardı.

Değişik bi tip cidden çözemedim bu arkadaşı.
Bir de şunu merak ettim. Bu adamın whatsappta sürekli çevrimiçi olma durumları var mıydı? Hani böyle şüphelendiğin birşey oldu mu?

Sen ben misin aynı şeyleri ben de hissediyorum, hatta bugün sebepsiz bir şekilde çok duygusal modumdayım yaş 27’den selamlar

bence iyi yapmıssın, hani 1,5 ay diil de 1,5 sene olsa derim ki sabret emek vermissin o kadar bilmem ne duzelir. ama flört doneminde bile böyle ilgisiz olan biri bence karsı tarafın bitirmesini bekliyordur. bence coookkk iyi yapmıssın. insallah daha iyi biri cıkar karsına seni hak eden ve hak ettigin sevgiyi gösteren, el üstünde tutan. erkekler su flört doneminde zaten kandırdı kandırdı kandıramadı o ilişki olmuyor

Iyyy ikizler
Aslında dediğiniz tarzda bir yaklaşımım olmadı hiç. Ama o ne hissetti bilemem.

Sen ben misin aynı şeyleri ben de hissediyorum, hatta bugün sebepsiz bir şekilde çok duygusal modumdayım yaş 27’den selamlar
27-28 yas cok sıkıntılı yaslar bence ya. ben de 28 yasındayım ve bu yaşım cok depresif gecti, bir de artık insan olarak upgrade oldum sanırım, eskiden kendi halimde kendi derdimde bir insandım simdi her seye cok uzuluyorum, dunyaya, ülkeye, kusa cicege böcege cok hassas bir insan oldum ve kötülükler beni cok yaralıyor, sabahlara kadar sebepsiz agladıgımı biliyorum bu aralar. duyarlılıgım arttı sanırım, o yuzden de acı esigim dustu belki de

Üzülüp mesaj atsın değil ama en azından sabahkine bir cevap vereydi. Tamam yazsa bile olurdu ya. Ben mi gerçekten her şeyi çat çat söylüyorum yoksa insanlar böyle bir durumda sessiz kalmakla, cevapsız kalmakla mı daha doğru yapıyorlar o kısmı çözemedim.

Aslında ettim. İki hafta önce ben buna yine bi tekme vurdum hatta o konuşmalarım daha sertti. İstemiyorum seni hayatımda sen bana zaman ayırmıyorsun buluşamıyoruz böyle olmaz güle güle demiştim. Duygusal bişeyler yazdı. Sonra benim o günüm kötü geçti ve çok sert konuştuğumu farkedip geri adım attım. İşte o geri adımdan sonra da düzelmedi o geri adım atılmamalıydı. Belki de bugün yazdığım şey için de geri adım atarım sanıyor hatta bunu bekliyor bile olabilir. Ama bu da bana ders olsun insan tükürdüğünü yalamamalı. Şikayet edip sonra geri vites yapınca ve şikayet konuları düzelmeyince sonu hoş bitmiyor.

Değişik bi tip cidden çözemedim bu arkadaşı.
Bir de şunu merak ettim. Bu adamın whatsappta sürekli çevrimiçi olma durumları var mıydı? Hani böyle şüphelendiğin birşey oldu mu?
Hayır.
Ne zaman ben şununla buluşucam şunu yapıyorum şuna gidiyorum dese gerçekten de o kişi ya da o yerde olurdu.
Ben o dediğinize çok baktım çok takip ettim. Öyle devamlı çevrimiçi özellikle de saçma sapan saatlerde çevrimiçi olma durumu yoktu.
Sadece ilk zamanlarımızda sürekli kızlarla takipleşme vardı ama o da bayağı azalıp bitme noktasına gelmişti.
Bunlar da olmamasına rağmen durum bu işte.

Kadınların biz güçlüyüz. Yeri gelir hesabımızı öderiz . Evimize kendimiz gideriz. Davranışları o kadar çoğaldı ki aslında bu kadını erkeksi erkeği de kadınsı yapıyor. Çünkü olması gereken roller dengesizleşiyor. Bir çok ilişki koçu da bunu söyler. Fakat artık çoğu erkek bunu gördü ve kadına pek değer vermesi gerektiğini düşünmez oldu. Ayrıca flört şu bu bir çok sosyal medya uygulaması ve anlaki sınırlamaların artık pek umursanmıyor oluşu ile iyice ayağa düştü. Acı ama gerçek. Bundan bi 10 sene önce bu kadar değildi.

Yaniiiiii bence de.
Bu ne canım daha en başında böyle ise sonu ne olur bunun. Bana da yazık ben neden ufacık bir ilgi kırıntısına muhtaç kalayım. Ya yalnız kalırım ya da istersem başkalarına yönelirim

Canım İnan ki sorun sende değil. Ben dahil kaç kişi buna benzer yaşadık. Sular seller gibi flört ediliyor; buluşmak istemiyor. Buluşuluyor, elektrikler tutmuş, minik-tatlı temaslar var, ilişkiye dönmüyor. İlk buluşma çok iyi geçmiş, adam kayıplara karışıyor. Flörtün kuralları değişti de bizim haberimiz mi yok?
Sevişelim ama sevgili olmayalım, sevgili gibi davranalım ama hesap sorma, arayıp sormam ama trip yapma. Bunlar nerenin flört adetleri? Nereden türedi bu adamlar cidden soruyorum. Adam gibi ya başlar ya bitirirsin. Olsa da olur olmasa da olur havasında bu tiplerin ensesine avucumu ıslatıp bir tane şaplatasım geliyor.

Ben yaşlandığım için flörtü unuttum sanıyordum ama görünen o ki erkek neslinde bir metamorfoz gerçekleşmiş. Sorun bizde değilmiş meğer. Hayır en kötüsü de günlerce aylarca insanın zihnini meşgul edip kendine güvenine zarar veriyorlar. Ne hakkınız var buna değil mi?

Bu olmamış, olmayacakmış, NEXT.
tekrar biriyle ilişki başlama aşmasına gelirseniz kendinizi olması için zorla ikna etmeyin. İstemiyorsanız istemiyorsunuzdur. i”stemedim ama olsun bakalım” diye kendini itekledikçe hayal kırıklığı yaşadığın vakit “kendimi niye böyle gazladım” hüznü üzerine yine çökecek. Hazır tatildesin, etrafa bak telefonu bırak. Bence o storylerden uzak durmak için akışta görmeyi kapat.
hem 40 günlük yatırımdan caymak kayıp sayılmaz. Aksine zarardan dönüldüğü için kar derim. Yükselse yükselirdi şimdiye kadar. Gönlü yokmuş.

cok haklısın. boyle durumlarda ben hemen baskasına yururdum sahsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…