Tekmeyi vurdum, içim buruk

Teşekkürler
Kesinlikle yani bu olay aslında sadece onun ilgisiz olması falan değil. Belki onun hisleri %40 falan etkilidir bu kararımda.%60 ben kendi hislerim ve sinir bozukluğumu düşündüm içime sinmedi. Sevgi, hoşlanma yetmiyor demek ki. Daha da uzasa bağlanırım belki, belki bu bir savunma mekanizması oldu bana.

Şımartmışsın canım
Ne demek senden beklemek?
Erkek değil mi?
Tabiki ilgini göstereceksin ama sana bunu görev gibi veremez erkek
Kız gibi nazlanmış
Bana niye günaydın demedin niye hep sen diyecekmişsin ki
Erkek biraz erkek gibi olsun ya bu devirin erkekleri niye bu kadar dişil enerjide

O zaman tek bir seçenek kalıyor geriye. Bu adam eziğin teki. Özgüveni yok, silik bi tip. Böylesiyle de hayat geçmez zaten. Sal gitsin.

Yemin ederim aynısını yaşadım. Tek farkımız ben senin gibi bitirici bir mesaj atmadım, direkt konuşmayı kestim. O da hiç yazmadı tekrar. Düşünüyorum madem bu kadar önemsiz ve uğraşmaya değmeyen bir şey yaşadıysak neydi o güzel cümleler, ‘iyi ki tanımışım seni’ler falan… Amaan erkek milleti bi garip valla.

Ama ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. Hayatında olup seni değersiz hissettireceğine sana bir daha ulaşamaması daha iyi.

Adam kafadan sakat bence saçma sapan konuşuyor. İnsan ilgi duyduğu birine eski sevgilisini anlatmazbaştan ilişkiye niyeti yokmuş bence takılmak zaman geçirmek istemiş

Konuya geleyim panpa bence adama bayıldığından değil, bu da mı olmadı şekline geldiğin için canın sıkkın. O da soytarı çıktı, bu da cins çıktı eeeh bu ne dediğin için kötü hissetmiştim bence. Zaten bu adamı çok da beğenmiyordun, eğitimi seninki kadar değil, çalışma saatleri belirsiz diye yanlış mı hatırlıyorum

Bu soruların cevabını bulursan bana da kısa bir özet geçebilir misin :)

İstemezse de sildin değil istemeyen taraf sen ol ve sil, hatta engelle. Numarasını da engelle. Ben ay kendini önemli sanmasın engelleme silme diyen kafaya karşıyım. Böyle g.t herifler engellenmeli ki sıkışınca yazıp kafa karıştırmasın

Demezler ki egosu okşanıyor , mis gibi kız ilgileniyor işte . Erkekler netlik vs sevmiyor bunu gördüm, gizemli olacaksın asla emin olamayacak senden . Bı kaç hafta önce biriyle iletisimdeydim , ben olduğum gibiydim , samimi sıcak . Bana işte şey demeye başladı ben seni uzerim , benim bağlanma problemim var ama sana kötü davranmam bak . Bir güzel haddini bildirdim. Bir de gerizekalı şey diyor eski sevgilime bunun bin katını yaptım , neler neler yaptım sen az bir şeye iyi davraniyorsun. Adam acı çekmek istiyor , köpek edilsin

Yaa ne tatlı yazmışsınız

Kesin başkası var , ilgisi ona kaydı

Pfff yüreği ağır yaralı mode on muş resmen. Aldatıldım qandırıldım terkedildim ühühühü daha kimseye güvenemem ühühühü. Karşısına seveceği biri çıksın bak nasıl iyileşiyor. Elin kadını ağzına şetmiş, faturası sana mı kalmış? Ne güzel salmışsın evrene, tebrik ediyorum.

Ailesi haklı.

Yani???

Super tespit. Ben de eskiden ne zaman duygusal bağlasam terkedildim. Ne zaman bir paylaşın çal oynasın modunda umursamaz oldum kıymete bindim.

Merak ettim psikolog musunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…