Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

fotoğrafçıyım, daha dün gelen çiftim
erkek 2.01 kız 1.65 idi
1 hafta önce ki gelin 150 , oğlan 185 idi
gecen sene bisubay çekmiştim 190 kız 150

o kadar tatlı kareler çıkıyor ki

adam boyu paravan olarak kullanmış, ısınmıştır o on sonra aslında aradığnın olmadığını farkedip boyu bahane etmiştir

Hayır boyun hiçbir önemi yok, 1,5 metrelik kadınım eşim ise 1,80.
35 yıldır beraberiz 30 yıldır da evliyiz.
52 yaşındayım bu zamana kadar hiç boy kompleksim olmadı, ne topuklu giyerim ne olduğumdan uzun görünmeye çalışırım, dümdüz kısa 4 karışlık biriyim 🤣
Eğer birine gerçekten aşık olmuşsanız onun ruhunu karakterini seviyorsunuz çünkü sevmek yürekle oluyor ve 2 yüreğin birbirine çekimi varsa gözünüz ne boy görüyor ne tip.
Merhaba Mune. Özel mesajlardan bir konuyla ilgili dün gece mesaj yazmıştım. Dönüş sağlayabilir misin acaba?

Herkese merhaba. İçimi dökmeye o kadar çok ihtiyacım var ki, çok doluyum. Bu yüzden buraya üye oldum. Beni anlayacak kişiler, benden yaşça büyük ablalarım sizlerin yorumlarına çok ihtiyacım var. Arkadaşlarıma yakınlarıma filan açmak istemediğim bir konu çünkü ne yazık ki maalesef ki özgüven kırıcı bir konuyken yakınımdan birileriyle yüz yüze bunu paylaşmak istemiyorum.

Instagramdan biriyle tanıştık ki ben tanımadığım karşı cins birini asla kolay kolay ekleyen biri değilken, hani birinin fotoğrafına bakarsınız ve içiniz ısınabilirya öyle olmuştu, sadece ekleyip bırakmıştım. Kendisi bana birkaç gün sonra mesaj attı, konuşmaya başladık ve harika bir sohbetimiz vardı, gayet iyi anlaşıyorduk. Kendisiyle ilk tanıştığım zamanlarda da ilk anlardan beri şakayla karışık boyumu söyledim (boyum 152 onun 178) yani bunu kendisi en başından beri biliyordu. Bazen kendisine bununla ilgili eğlenceli reels videoları gönderdiğimden de bunun farkındaydı zaten. Hatta bana minnoş filan diyordu :) Arkadaşça bir flört halindeydik birbirimizi tanımaya çalışıyorduk. Bir süre sonra buluşma kararı aldık ve bulunduğum semtte bir yere geldi ve harika bir buluşma gerçekleşti. Birbirimize çok iyi gelmiştik. İkimiz de şu an çok güzel bir an filan diyorduk sürekli, saatlerce yanında kalabilirim diyordu.
Ve numaralarımızı verdik. Güzel bir günün ardından eve döndük. Buluşmadan önce de zaten yoğun bir işi olduğu için ve mesajlaşmak yerine genelde konuşmayı tercih ettiği için, buluşma akşamı bir saate yakın telefonda konuştuk pek mesajlaşmadık. Yine her şey yolunda ve çok güzeldi. Biraz daha ilerledikten sonra sevgili olmaya karar verdik çünkü buluşmamız gerçekten çok iyi geçmişti ve öyle içten ve güzel bakıyordu ki ben de hoşlanmıştım kendisinden ne yalan söyleyeyim. Ama Instagramdan konuştuğumuz gibi sık konuşmamaya başladık, bunun sebebini sorduğumda artık senle yan yana geldikya mesaj filan kesmiyor hep yanımda ol istiyorum diyordu(?) Sevgili olduktan sonra da resmi bir konuşması vardı bu mesajlaşma için tabiki. Bunu ona söylediğimde ben o tarz bir insan değilim olacaksa da ilerde olur daha çok erken bunlar için dedi. Karakteri öyledir dedim geçtim. İnstagramdan konuşurken attığı mesajlarda çok aşırı bir zaman farkı olmayan biriydi, ama son zamanlarda birkaç saat yazmadığı oluyordu işte yoğundur diyordum akşam arar nasıl olsa diyordum, geçiyordum, gerçekten de öyleydi açıklama yapıyordu işim uzadı şuraya geçtik şubeye geldim vs diye. Ama nasıl desem bir iletişim kopukluğu vardı aramızda. Bu arada gerçekten telefonda konuşurken bir sorun yok gibiydi daha samimiydi.
Şunu da belirteyim ben 25 yaşındayım ve önlisans kpss sınavına çalışıyorum. Bu süreçte sürekli beni rahatsız etmek istemediğini de söylüyordu. Sürekli şu sınav olana kadar konuşmasak sonra sınavdan çıkar çıkmaz beni arasan filan diyordu gülerek. Bu sınav senin hayatın için çok önemli bense gelip geçiciyim kalıcı olacağım meçhul dedi en son da. Ve ip burada koptu, madem gelip geçici olarak görüyorsun kendini neden hayatımdasın dedim sonra bana dediği şey şuydu "Buluştuğumuz günden beri düşünüyorum, seninle çok güzel sevgili oluruz diye, ama keşke boyun 10 cm daha uzun olsaydı." Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım. Benimle ciddi bir ilişki için boyumun uzun olması gerekiyormuş galiba. Önce şaka yapıyor sandım. Bu senin için problem değildi dedim. Bunu buluşmadan bilemezdim, dedi. Yanımda çok minnak duruyorsun dedi.şaka gibi. Ki buluşmada ayağımda 12 cm topuklu sandalet vardı :). Buluşmada topuklunun katkılarıyla zaten öyle ahım şahım bir boy farkı yoktu ki:) Kendisi beni çok beğendiğini söylüyordu her fırsatta. Hatta senin yanında ben neyim ki diyordu. Spor ayakkabıyla filan da hadi göğsüme gelirsin ne olacak diyordu. Ve dün gece az önceki bahsettiğim muhabbet ile bu tam adı bile konamayan ilişki bitti. Bir de bana kendine iyi bak istediğin zaman arayabilirsin seni tanıdığım için pişman değilim demesin mi. Ben de numaramı sil lütfen öyle ikilemlere gerek yok dedim ve numarasını sildim. Sabah baktım o silmemiş.

Gerçekten çok üzgünüm, gerçekten hoşlanmaya başlamıştım. ona, yanımdaki tutum ve davranışlarına, o samimi içten bakışlarına çok çabuk inanmışım. Yarın buluşacaktık onun planını bile yapmıştık görüntülü konuşurken, o konuşmadan bir saat önce filan, görüntülü konuşmada bile öyle bir bakıyordu ki aşık sanırsınız.:) Bazen diyorum ki sınava az bir zaman kaldı, bu süreci etkilemek istemediği için mi böyle bir şey yaptı? Çünkü boy konusunu asla gündeme getirmeyen biriyken bu olanlar... Bilmiyorum. Kalbim çok kırık. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Daha önce de boy konusunda canımın yandığı oldu, gerçekten bu kadar önemli bir şey mi ilişkiler için bu boy? Elimizde değil biz secemiyoruz ki..
İçimi döktüm eğer yorum yaparsanız iyi gelecek şeyler olacağını umaraktan şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Ay şaka mı bu? 178 erkek uzun boylu mu saniyor kendini? 169 boyundayim 178 erkekle yanyana gelsem ayni boydayiz hatta belki görünür de 2 cm falan sen uzunsun derler 😄 Seni beğenmemiş. Boyu bahane etmiş. Eşim 196 boyunda ben 1.69. boyu bahane olsaydi benimki ederdi 😄 Seni kirmak istemediği için, seni beğenmedim diyemiyor, boyunu bahane ediyor. Yolver gitsin. Boyunu baştacı edecek hatta boyun hoşuna gidecek biri karsina mutlaka cikar. Umarım mutlu olursun tüm hayatin boyunca ♥️

Normalden uzun boylu erkekler minyon kızlardan hoşlanırlar. Boy takıntısı olan kısa boylu erkeklerde uzun boylu kızları tercih ederler. Kendisinin kompleksli olduğunu düşünüyorum. Hiç takılmayın öptüm kib bye diyip yolunuza bakın siz.
Ya buna kesinlikle katılıyorum o kadar gerçek ki

Ay şaka mı bu? 178 erkek uzun boylu mu saniyor kendini? 169 boyundayim 178 erkekle yanyana gelsem ayni boydayiz hatta belki görünür de 2 cm falan sen uzunsun derler 😄 Seni beğenmemiş. Boyu bahane etmiş. Eşim 196 boyunda ben 1.69. boyu bahane olsaydi benimki ederdi 😄 Seni kirmak istemediği için, seni beğenmedim diyemiyor, boyunu bahane ediyor. Yolver gitsin. Boyunu baştacı edecek hatta boyun hoşuna gidecek biri karsina mutlaka cikar. Umarım mutlu olursun tüm hayatin boyunca ♥️
Dediklerinizd haklısınız ama beğenmediği konusuna katılmıyorum. Başka bir şey vardır boyumu öne sürmüştür yine doğrudur. Karakterim huyumda kendisini rahatsız eden bir şey vardır bakın o da olabilir😊 ama boy haricinde herhangi bir fiziksel beğenmeme olacağını sanmıyorum çünkü beğenmese illaki anlardım bu kadar profesyonel rol yapamazdı diye düşünüyorum. İnsan güzel bulmadığı beğenmediği birine o şekilde bakması imkansız. Ayrıca kendisine ben yakışıklı olduğunu söylediğimde ben normal bir şeyim asıl sen çok güzelsin güzellik ortalamasının üstündesin derdi. Bilmiyorum belki de gerçekten ultra ultra yalancı biriydi. Zaten günler geçti unuttum bile nereseyse kendisini. Derslerime yoğunlaştım. İyi oldu bittiği

Boyum 1.60 ve 47 kiloyum. Ailemdeki kadınların boy ortalaması 1.70 ve üzeridir. Çocukken et ve süt ürünlerinden nefret ettiğim için boyum uzamadı.

1. eşim 1.85 boyundaydı. Limon sarısı saçları ve yemyeşil gözleri vardı. Çapkındı.

2. eşim 1.80 idi. Çirkin bir adamdı gerçekten. Annesiyle birlikte uyuyor ve sokakta benimle değil annesiyle el ele tutuşuyordu.

3. eşim (şimdiki) 1.95 boyunda sarışın, buz mavisi gözleri var ve geniş omuzlu.

Böyle yazınca da 7 kocalı hürmüz gibi oldum ..

Neyse efendim 3.kocama okudum konuyu ve tüm yorumları. Kocam diyor ki ;

'' Biz erkekler 1.50-1.60 kısa boylu kızları daha sempatik, sevimli, biblo gibi ve de kadınsı buluyoruz. Sizin düşündüğünüz gibi ilişkilerde ve evliliklerde denklik aramıyoruz. İtaat olarak algılamayın lakin kadınımın karşımda sana tabiyim duruşuna bayılıyorum. Cinsel birliktelik esnasında pozisyon rahatlığını da unutmamak gerekir. Köftede kimyon kızda minyon :) Evrimsel açılardan daha çekiciler. Uzun boylu kadınlar burada ne kadar seksi olduklarını kanıtlamak için türlü argümanları savuştura dursun bizim tercihimiz bellidir. Etrafınızdaki çiftlere bir bakın. Birçok kişi erkeğin daha uzun olduğu ilişkiler yaşıyor. Minyon bir kız olunca ister istemez bizim gibi uzun ve iri yapılı erkeklerin dikkatini çekiyorsunuz çoğunlukla da bu durumu seksi buluyoruz. Boyum 1.96 ve hayatımda hic 1.70 ve üzeri flörtüm veya sevgilim olmadı. Gerçekten de kısa boylu, süt beyaz tenli, ince belli hanımlara karşı acayip zaafım var. Biyolog Lamarck da aynı savımı öne sürmüştür zamanında. Sizin için kısa boylu erkek ne ifade ediyorsa bizim için de uzun boylu kadın aynı şeydir. Minyon bayanlar daima seks için iyidir,kucağına alıverirsin,istediğin gibi evirir çevirirsin,mesela işten geldin yemeği yedin açtın tv yi çayını içiyorsun değil mi, hah işte o zaman karın minyon olursa kucağına oturtursun,hem çayını içersin hem tv ni izlersin. 1.80 boyunda at suratlı kadınla ne yapayım ben güreşeyim mi ?? Asker arkadaşı gibi ne o öyle ? Kocaman eller, kocaman parmaklar itici. Ayrıca siz kadınlarda bu durum Testosteron fazlalığı ile ilgilidir genellikle de uzun boylu kadınların vücut kılları koyu renk ve serttir, erkeksi tavırlar, sinirlilik halini beraberinde getirir. Kadınlarla eşit olsaydık spor müsabakalarında aynı kulvarlarda yarışırdık. Uzun boylu bir kadının kadınsı ve çekici olması mümkün değildir benim nazarımda ''

P.S : Kocam kalp damar cerrahıdır.

Yaa eşiniz o kadar haklı ki değindiği konularda. Nokta atışları cidden🤣 Güzel yorumlarınız için teşekkürleeeerrr🐤🧚🏼‍♀️

Herkese merhaba. İçimi dökmeye o kadar çok ihtiyacım var ki, çok doluyum. Bu yüzden buraya üye oldum. Beni anlayacak kişiler, benden yaşça büyük ablalarım sizlerin yorumlarına çok ihtiyacım var. Arkadaşlarıma yakınlarıma filan açmak istemediğim bir konu çünkü ne yazık ki maalesef ki özgüven kırıcı bir konuyken yakınımdan birileriyle yüz yüze bunu paylaşmak istemiyorum.

Instagramdan biriyle tanıştık ki ben tanımadığım karşı cins birini asla kolay kolay ekleyen biri değilken, hani birinin fotoğrafına bakarsınız ve içiniz ısınabilirya öyle olmuştu, sadece ekleyip bırakmıştım. Kendisi bana birkaç gün sonra mesaj attı, konuşmaya başladık ve harika bir sohbetimiz vardı, gayet iyi anlaşıyorduk. Kendisiyle ilk tanıştığım zamanlarda da ilk anlardan beri şakayla karışık boyumu söyledim (boyum 152 onun 178) yani bunu kendisi en başından beri biliyordu. Bazen kendisine bununla ilgili eğlenceli reels videoları gönderdiğimden de bunun farkındaydı zaten. Hatta bana minnoş filan diyordu :) Arkadaşça bir flört halindeydik birbirimizi tanımaya çalışıyorduk. Bir süre sonra buluşma kararı aldık ve bulunduğum semtte bir yere geldi ve harika bir buluşma gerçekleşti. Birbirimize çok iyi gelmiştik. İkimiz de şu an çok güzel bir an filan diyorduk sürekli, saatlerce yanında kalabilirim diyordu.
Ve numaralarımızı verdik. Güzel bir günün ardından eve döndük. Buluşmadan önce de zaten yoğun bir işi olduğu için ve mesajlaşmak yerine genelde konuşmayı tercih ettiği için, buluşma akşamı bir saate yakın telefonda konuştuk pek mesajlaşmadık. Yine her şey yolunda ve çok güzeldi. Biraz daha ilerledikten sonra sevgili olmaya karar verdik çünkü buluşmamız gerçekten çok iyi geçmişti ve öyle içten ve güzel bakıyordu ki ben de hoşlanmıştım kendisinden ne yalan söyleyeyim. Ama Instagramdan konuştuğumuz gibi sık konuşmamaya başladık, bunun sebebini sorduğumda artık senle yan yana geldikya mesaj filan kesmiyor hep yanımda ol istiyorum diyordu(?) Sevgili olduktan sonra da resmi bir konuşması vardı bu mesajlaşma için tabiki. Bunu ona söylediğimde ben o tarz bir insan değilim olacaksa da ilerde olur daha çok erken bunlar için dedi. Karakteri öyledir dedim geçtim. İnstagramdan konuşurken attığı mesajlarda çok aşırı bir zaman farkı olmayan biriydi, ama son zamanlarda birkaç saat yazmadığı oluyordu işte yoğundur diyordum akşam arar nasıl olsa diyordum, geçiyordum, gerçekten de öyleydi açıklama yapıyordu işim uzadı şuraya geçtik şubeye geldim vs diye. Ama nasıl desem bir iletişim kopukluğu vardı aramızda. Bu arada gerçekten telefonda konuşurken bir sorun yok gibiydi daha samimiydi.
Şunu da belirteyim ben 25 yaşındayım ve önlisans kpss sınavına çalışıyorum. Bu süreçte sürekli beni rahatsız etmek istemediğini de söylüyordu. Sürekli şu sınav olana kadar konuşmasak sonra sınavdan çıkar çıkmaz beni arasan filan diyordu gülerek. Bu sınav senin hayatın için çok önemli bense gelip geçiciyim kalıcı olacağım meçhul dedi en son da. Ve ip burada koptu, madem gelip geçici olarak görüyorsun kendini neden hayatımdasın dedim sonra bana dediği şey şuydu "Buluştuğumuz günden beri düşünüyorum, seninle çok güzel sevgili oluruz diye, ama keşke boyun 10 cm daha uzun olsaydı." Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım. Benimle ciddi bir ilişki için boyumun uzun olması gerekiyormuş galiba. Önce şaka yapıyor sandım. Bu senin için problem değildi dedim. Bunu buluşmadan bilemezdim, dedi. Yanımda çok minnak duruyorsun dedi.şaka gibi. Ki buluşmada ayağımda 12 cm topuklu sandalet vardı :). Buluşmada topuklunun katkılarıyla zaten öyle ahım şahım bir boy farkı yoktu ki:) Kendisi beni çok beğendiğini söylüyordu her fırsatta. Hatta senin yanında ben neyim ki diyordu. Spor ayakkabıyla filan da hadi göğsüme gelirsin ne olacak diyordu. Ve dün gece az önceki bahsettiğim muhabbet ile bu tam adı bile konamayan ilişki bitti. Bir de bana kendine iyi bak istediğin zaman arayabilirsin seni tanıdığım için pişman değilim demesin mi. Ben de numaramı sil lütfen öyle ikilemlere gerek yok dedim ve numarasını sildim. Sabah baktım o silmemiş.

Gerçekten çok üzgünüm, gerçekten hoşlanmaya başlamıştım. ona, yanımdaki tutum ve davranışlarına, o samimi içten bakışlarına çok çabuk inanmışım. Yarın buluşacaktık onun planını bile yapmıştık görüntülü konuşurken, o konuşmadan bir saat önce filan, görüntülü konuşmada bile öyle bir bakıyordu ki aşık sanırsınız.:) Bazen diyorum ki sınava az bir zaman kaldı, bu süreci etkilemek istemediği için mi böyle bir şey yaptı? Çünkü boy konusunu asla gündeme getirmeyen biriyken bu olanlar... Bilmiyorum. Kalbim çok kırık. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Daha önce de boy konusunda canımın yandığı oldu, gerçekten bu kadar önemli bir şey mi ilişkiler için bu boy? Elimizde değil biz secemiyoruz ki..
İçimi döktüm eğer yorum yaparsanız iyi gelecek şeyler olacağını umaraktan şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Sanki kendisi 1.90 gibi havalara girmiş ya o kadar komik ki sen bi 10 cm uzun olsan zaten aradı 16 cmlik fark olacak eee sen topuklu giysen hemen hemen aynı boya geleceksiniz bu seferde. Kendisi de çok uzun bir erkek değil ama bana bahane gibi geldi bu boy mevzusu açıkçası.

Ya bu erkekler her şeyi bahane ediyor. Boş verin. Ben 1.73'üm ben problem etmeyip 1.70 civarı adamlarla görüşüyorum ilk başta sorun etmiyorlar. Yanlarında 3,4 cm topuklu giysek komplekse giriyorlar. Ben de uzun boylu olduğum için sorun yaşıyorum. Şöyle bir 1.90,1.95 adam bulsam beni ancak kurtarır😂 Uzun boylu kadınlar olarak erkekte boya o kadar takılmıyoruz ama bu sefer de erkekler takılıyor. Şansıma da hep bebek yüzlü, 1.70 erkekler geliyor. Zıtlıklar birbirini çekiyor herhalde. Bu sorun sadece bende olsa bende mi sorun var diyeceğim ama uzun boylu çoğu kadın kendinden yeterince uzun erkek bulamamaktan şikayetçi. Bize hep bizimle aynı boyda tipler denk geliyor. Kısa erkeklerin bir uzun boylu kadın fetişi mi var çözemedim,genetiklerini kurtarmak istiyorlar herhalde😂😂🤷🏻‍♀️

Benim eşim 1.87 ben 1.68 ona rağmen defalarca topuklu giysen dediğini bilirim sanırım erkeklerin genelinde bu sorun var bilemiyorum. Bende aksine kadında minyon tipe bayılırım hatta kendimi uzun bile görüyorum yani
Yoo hiç de yok.yorumları okumadın galiba? Sizin eşiniz bu şekilde.normali eşiniz bence ama işte.

erken kurtulduguna sevin, boyle maddeci olan erkekle ne evlenmesi, fazla zaman harcamadan yol almis.
Allaha sukret, adam gercek yuzunu bastan gostermis, boy olmasa , bir iki sene sonra suran sakmis, suranda selulit dicek tipte adam, bunlar kendini Brad pitt sanarlar, allahin narsistleri..

Yaa eşiniz o kadar haklı ki değindiği konularda. Nokta atışları cidden🤣 Güzel yorumlarınız için teşekkürleeeerrr🐤🧚🏼‍♀️

Canım benim erkek kardeşimin boyu 1,85. Kız arkadaşının boyu 1.55.

Erkek kardeşimin boy kriteri var biliyor musun ''1.70 üzeri kadınları beğenmiyorum. Elleri ve ayakları kocaman. 40-45 numara ayakkabı giyen Hulk gibi kızı ne yapayım ben ? Onun elleri yumuk yumuk, biblo bebek, gözleri düğme gibi tek elimle tek kavrayışta kucağıma alıyorum'' diyor.

1,95 boyundaki kocamın selamı var sana . Sakın üzülmesin cimcime diyor. Eşim kalp damar cerrahı. Bana ne söylediyse kendi yorumumu katmadan aynen sana aktarıyorum :

'' 27 yıl basketbol oynadım. Benim ve arkadaş çevremin sevgilileri hep 1.70 altıydı. Seçeneksizlikten değil, voleybolcu uzun bacaklı kızlar dibimizde biterdi. 2 kez çıkma teklifi almışlığım vardır da 1,75 ve üzeri pehlivan gibi kadın, dünya ahiret abimdir. Sadece güreş tutulur. Yaşları ilerledikçe kamburları çıkar ve vücutlarında oluşan kaslar neticesinde erkeksi görünüme sahip olmanın alışılagelmemişliğinden dolayı çirkin intiba bırakan kadınlardır. Hiç işim olmaz.

Güzellik standartları daima kadın ve erkek için farklılık gösterir. Uzun boylu kadınların vücutlarında testosteron (erkeklik hormonu) yüksektir. Bu yüzden kolay sinirlenirler. Cinselliğe diğer kadınlara göre çok daha düşkün olurlar. Bir kadında testosteron hormonu ergenlik döneminden itibaren arttığında boy uzar. Boyu uzun kadınların sesi kalındır, ciltleri yağlıdır, vücutlarında kadınsı kıvrımlar yoktur, uzun boylu kadınların çoğu hirsutizm (yüzde ve vücutta kıllanma artışı) sorunuyla mücadele eder tedavi görürler ama sonuç alamazlar. Doğurganlıkları düşük seviyededir, çocuk için isteksizdirler, sex esnasında baskındırlar. Yürüyüş tarzları erkeksidir. ''

Annemin kardeşim gibi dediği çocukluk arkadaşının kızı 1.80 boyunda. 37 yaşında (bu yaşa kadar hiç uzun soluklu ilişkisi olmadı ) ve 1.85-1.90 boyundaki erkekler onu sürekli red ediyor biliyor musun? Eleştirdiği dudak büktüğü görücü usulünde bile beğenilmiyor geri dönüş olmuyor. Kendisi anlatıyor üzülüyor, erkekler onu friendzone kanka alanında tutuyor. Hatta bir ara sık yazıştığı saatlerce telefonda konuştuğu samimi bir erkek kankisi vardı ona açılmış. Yine red edilmiş kızcağızın yüzüne söylemiş at gibisin yarmagülcüğüm seninle ölümüne kankayız demiş bunu diyen adam da 38 yaşında.

Neden erkek tavus kuşlarının gösterişli kuyrukları var hiç düşündün mü? Ormanların efendisi aslan popülasyonu arasında bile en güçlü iri aslan , sürünün en zayıf dişisini seçer.

Balkanlarda 3 kez, Kafkaslarda 2 kez, bir kez de Kuzey Avrupa 'da bulundum. Gözlemlerim erkeklerin bizim gibi narin kadınları sevdiği yönünde. Biz minyon kadınlar olarak iri kıyım erkekleri mıknatıs gibi çekiyoruz. Bunun temel sebebi erkek olmanın genlerinde saklıdır. Er kişisi güçlü olduğunu ve bir kadını koruduğunu bilmek ister bundan müthiş haz duyar.
Minyon narin kadınlar da bunun için biçilmiş kaftandır, sempatiktir. Çok hassaslardır ve erkeğine bu duyguyu sonuna kadar hissettirirler.

Aşk romanlarındaki, çizgi filmlerdeki, masallardaki erkeklerin hepsi 1,80 cm ve üstüdür ve yanlarındaki kadınlar ufacıktır. Neden ?? mesele cinsellikle ilgilidir . Yaşam sex üzerine kuruludur

Velhasıl cancağızım evrimsel psikoloji gündelik hayatın realitesidir. Erkek özellikle yatakta hakimiyet ister. Uzun boylu iri kıyım kadınlar kadınlar istese de kadınsı olamaz. Bak mesela uzun boylu kadınlar hep yalnızdır.

Kocam diyor ki ;

'' Çünkü hanım dediğin narin olur !
Kırılgandır,
Değerlidir.
Değerli olan sevilir. ''

Mutlaka seni seven ve sana değer veren bir erkek çıkacaktır karşına er geç. Instagram gibi sosyal medya mecralarından uzak dur gülüm. Kendi çevrendeki erkeklere şans ver. Sanal alemde erkekler çok yalan söyler, ya evli çıkarsa Allah korusun, incitirler seni. Acele etme sakın kalbinden öpüyorum seni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eşim 1.87 ben 1.68 ona rağmen defalarca topuklu giysen dediğini bilirim sanırım erkeklerin genelinde bu sorun var bilemiyorum. Bende aksine kadında minyon tipe bayılırım hatta kendimi uzun bile görüyorum yani

Erkeklerin genelinde bu sorun yok. Erkeklerin geneli minyon kadın istiyor. Sülalemdeki erkekler 1.85 ve üzeridir. Hepsinin eşi 1.55-1.65 arası. Bulamadıklarından değil, uzun boylu kadınlar feminenlikten uzak davranışlar sergiliyor vücut yapıları gereği.

Kocam 1,95 boyunda ben 1.60 boyundayım.

Erkek gibi kadın sevseydik, travestileri de severdik. Kadın minnoş olsun, seksi olsun. İnce belli olur kadın dediğin, kocaman parmakları koca ayaklı yarmagülü ne yapayım asker arkadaşı mı vay arkadaş diyor eşim şimdi :) 1.70 üstünü yatakta çevirmesi hoş olmuyor yatakta opsiyonel değil. Sex güreşmek değildir diyor.

Dağ gibi erkeklerin tercihi minyonlardır. 1.50 kızcağız topuklu giyse 1.70 olur. 1.75-1.80 kız zaten topuklu giymeyi aklının ucundan geçiremez. Topuklu ayakkabılar, çiçek desenli etekler, elbiseler, bluzlar, narin ince küçük parmaklar feminen gösterir.

Son düzenleme:
Erkeklerin genelinde bu sorun yok. Erkeklerin geneli minyon kadın istiyor. Sülalemdeki erkekler 1.85 ve üzeridir. Hepsinin eşi 1.55-1.65 arası. Bulamadıklarından değil, uzun boylu kadınlar feminenlikten uzak davranışlar sergiliyor vücut yapıları gereği.

Kocam 1,95 boyunda ben 1.60 boyundayım.

Erkek gibi kadın sevseydik, travestileri de severdik. Kadın minnoş olsun, seksi olsun. İnce belli olur kadın dediğin, kocaman parmakları koca ayaklı yarmagülü ne yapayım asker arkadaşı mı vay arkadaş diyor eşim şimdi :) 1.70 üstünü yatakta çevirmesi hoş olmuyor yatakta opsiyonel değil. Sex güreşmek değildir diyor.

Dağ gibi erkeklerin tercihi minyonlardır. 1.50 kızcağız topuklu giyse 1.70 olur. 1.75-1.80 kız zaten topuklu giymeyi aklının ucundan geçiremez. Topuklu ayakkabılar, çiçek desenli etekler, elbiseler, bluzlar, narin ince küçük parmaklar feminen gösterir.
Yahu ne alakası var travesti ile uzun boylu olup son derece kibar naif fıstık gibi çekici kadınlar da var benim bir iş arkadaşım var kadın rahat bir 1.75 ama muhteşem bir vücudu var çok da kadınsi ve seksi bir kadın bence genelleme yapmayın yani benim tanıdığım birçok akrabalarımdan olsun arkadaşlarımdan olsun boylu poslu adamlar kendileri gibi boylu poslu kadın istiyor çok fazla örnek var. Hem de kısa boylu minyon tipli olup erkekse saçma sapan hareketlerden kadınlar da dolu boylu poslu bir erkek yanına çok minnak kadın bende çok yakıştıramıyorum açıkçası görüntü bakımından çocuğu gibi duruyor

Konu kısa boylu kadınların kendilerini teselli edip uzun boylu kadınlara laf atmasına evrildi😂😂 Yahu konu erkek kişinin yaptığı hıyarlık, niye durduk yere manken gibi kadınlara laf atıyorsunuz? Ben şimdiye kadar keşke 1.50 olsaydım diyen bir kadına rastlamadım ama keşke 1.70 civarı olsaydım diyen çok kadın gördüm. Kendim de inanılmaz uzun değilim boyum 1.73 ama ben genel olarak memnunum ya hiç daha kısa olmayı hele de 1.55 civarı olmayı dilemedim. Benim 1.82 boyunda kız arkadaşım var kendisi voleybolcu ondan da hiç keşke daha kısa olsaydım lafını duymadım. Uzun boylu kadınlar mankenlik olsun,voleybol olsun bu konulardan para kazanıyorlar ya. Kompleksli erkeklerin ne düşündüğü kimin umrunda? Konudaki hıyar erkeğe laf atmak yerine uzun boylu kadınlara laf atıyorlar. Neymiş travesti gibi görünüyorlarmış. Bu nasıl çağ dışı,homofobik bir yorumdur yahu? Vs mankenleri olsun,diğer mankenler olsun görüyoruz hiçbiri de onlara benzemiyor. Gayet sülün gibiler. Uzun boylu elbiseler,abiyeler,bol pantolonlar,kalem etekler ve yırtmaçlı elbiseler en çok bu kadınlara yakışıyor. Harika bir askılar o yüzden model,manken olarak seçiliyorlar. Benim erkek kardeşim 1.87 boyunda en az 1.68 üstü istiyor. Ne yapayım ben daha kısasını elinden tutup ilkokula mı götüreceğim diyor? Uzun boylu bir erkek olup ortalamadan uzun kadın isteyen çok erkek var, belki size denk gelmemiştir. Ben 1.70,1.75 civarı olup hiç dediğiniz tarzda gözüken kadın görmedim.🤷🏻‍♀️

X