Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

Astrolojiden hiç anlamam, sevmem ve inanmam da ama şurdan bencilliği çıkarıp üzerine biraz işkoliklik, biraz mükemmeliyetçilik, biraz da lüks düşkünlüğü eklersek benim bey bu 😂😂😂
Kudra, çocukluktan beri astroloji hastasıyım çok severim ve gerçekten sosyal hayatımda çok işe yaradı, bir insanla ilk tanıştığımda burcunu doğduğu ayı yılı muhabbet ederken sorarım ve az çok o kişinin neyi sevip neyi sevmediğini anlarım, astroloji çok güzel bir ilim aslında, insanlar sanıyor ki şu gazete küpürlerindeki işte şu zaman şöyle olacak , kısmetin açılacak tarzıdır burç yorumları, aslında öyle değil daha derin ve bu kadar yüzeysel bir ilim değil, sana sevim Asımgil in "Burçlar "adlı kitabını öneriyorum, Buruc süresi ile açıklamış burçların varlığını lakin dediğim gibi burçlar konusu derin bir ilimdir , eşin aslan burcu mu bu arada 😅 aslanlar lüks düşkünüdür bir de kadının en güzelini en kültürlüsünü bulup evlenirler öyle de fenalar 🤭🤣

duş muhabbeti biraz karışık olmuş, burada üyeler sapıkça şeklinde yorumlamış sen değil diyorsun
aslında duş muhabbetinin azıcık öncesi ve sonrasının mesajlaşmasını ekran resmi olarak atsan daha net yorumlayabiliriz
ismini cismini kapatıp konu duş olayına nasıl geldi ve sen ne dedin, o ne dedi, sonrasında kim ne mesaj yazdı gibisnden görürdük o muhabbeti

Ah aslan burcu erkeği …
iki sevgilim oldu, ikisi de aslandı hatta ilki avukat
aslan burcu başlarda çok ilgilenir.

ama siz bence adamı fazla umursamışsınız
yani geleceğim diyen herkes de gelmiyor zaten
geçen bir savcı yazmış bana gelirim 2 saat mesafemiz var diye
''Ok'' dedim adam bir haftadır yazmıyor ki muhabbette gayet akıcıydı :KK70:

1 senedir hikayelerimi beğenen birisi var
yuzyuze de gördüğüm oluyor, selamlaşıyoruz, diş hekimi
arada yazar sonra yok olur
geçen ısrar kıyamet hastanedeyken kahve içelim dedi
simdi olmaz dedim ,2 gün sonra yazdı
iki gün sonra tamam ben müsaitim yazdım
aaaa insta da içerde kaldı abi ksksksk ama zaten yazmazdı onun alışkanlığı bu herkese nazar boncuğu
demem o ki çok yeni daha
bu kadar kaale almayın
dert anlatmayın
beklentiye girmeyin
siz seçeneksiniz

o güzeller içinden birilerini seçiyordur; herkes aynı anda onlarca kişiyle konuşuyor maalesef

Evet evlenecek seviyede ciddi ilişki arayan, düzgün biriyle tanışmak da zor. O yüzden ben konu sahinine hak veriyorum. Tanışmak istiyor ve mevcut durum bu.
Maalesef maalesef.bazıları yazmış yüzyüze tanışın daha iyi olur diye.sanki yanıbaşında adam var da konu sahibi fantazi peşinde.eee yok demek ki yakında.bunu anlamak için aşırı zeki olmaya gerek yok.

Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim ama ben konuşmaları sildim. Size burada daha anlatamadigim birsuru ayrintiyla konuşmayı da tecrübe eden benim, ve çok net şekilde eminim duş konusunun bel altı bir nitelik taşımadigina, böyle aktarayim size..
duş muhabbeti biraz karışık olmuş, burada üyeler sapıkça şeklinde yorumlamış sen değil diyorsun
aslında duş muhabbetinin azıcık öncesi ve sonrasının mesajlaşmasını ekran resmi olarak atsan daha net yorumlayabiliriz
ismini cismini kapatıp konu duş olayına nasıl geldi ve sen ne dedin, o ne dedi, sonrasında kim ne mesaj yazdı gibisnden görürdük o muhabbeti

O gün modum zaten düşük olduğu için duş al tavsiyesi iyi gelmişti. Sonra şaka muhabbet ilerle ilerle ilerle yanlış hatirlamiyorsam 2.30 civari, ensem kasıldı dedim, ben çok alakasız anlarda alakasız şeyler soyleyebiliyorum bu da onlardan biriydi. Yani dertleşme falan yok ortada, ben sadece ensem kasıldı dedim. O da "duş al dedim sana kendimi anlatamiyor muyum" dedi. Ben özel gunumdeydim ve duş almak istemiyordum. Bide daha önce belirttiğim gibi postalama amaçlı dendi gibi de geldi, en azından ben öyle anladım ve şu şekilde belli ettim. "Aaaaaa kızmaya başlıyorum ama sanki keyfimden almadım, güzel güzel sohbet ediyoruz her zaman fırsatın olmayabilir" Arkadaş ta dedi ki "ben duş aldim, atistirmalik bile yaptım hatirlamiyor musun". Bu cevap ya çevirme cevabı ya da gerçekten saf saf dedi duş diye. Ben de sonrasinda "hadi sen uyu bunun ihalesi de bana kalır" dedim, uyuyacagim diyordu ama bir türlü sonlanmiyordu sohbet çünkü. O da "ne alakasi var, sohbet iki tarafli, seviyorum seni, yatiyorum ben" dedi. Emoji birsktim mesajina. "İyi geceler" yazdı sonra, sana da dedim. İlgilenirseniz sonraki günü de ayrintili anlatirim.

"çok istiyorsan git kendin al" dedikten sonra "ben aldim zaten hatirlamiyor musun" dedi, eklemeyi unutmuşum

Eee yani çok da bir olay yokmuş ortada.hemen sonrasında telefi etmeye çalışmış bunu bile.sorun nerede anlamadım?
Ben söylemden rahatsız olduğumu belli etmeme rağmen oteki gün 23.30 da geldi mesaj. Normal sohbet bekliyor olsam isterse yazmasın. Ayrıca konuşulacak başka konular da vardi. Instagram da hikayelerime yanıt verip, 20 saate yakın vakti olmadığına inanmiyorum bir insanın. Görüşmeden önce yeterince konuşabilme isteğim de buna dahildi ama yine daha önce belirttiğim gibi hikaye atıp durarak değil. Ha bu arada, ben o saate kadar mesaj gelmeyince arkadaşın numarasını silmiştim. Instagram dan da kaldirsam mi diye düşünürken geldi whatsapp tan fotoğrafın gitmiş mesaji. Allah bilir yine yazacağı yoktu yani. Bilmiyorum kimisine fazla gelebilir, ama öteki gün kırıldığımı belirtirken "sana, senin bana takildigindan daha fazla takılmadım" cevabı gelince ben haklı olduğumu anladım zaten. Duruşma salonunda değiliz biz eşit derecede takildiysakta bunun açıklaması bu değil. Ne oldu eşit derecede takilinca? Ben alindiysam yine alindim, bitti

Konunuzu okurken dedim ki kesin regl olmuş çünkü konuşma tavrı aynı benim regl olduğum zamanki tavır. Bu huyumun zarar verici olduğunu üniversiteyi bitirmeye yakın ancak fark ettim o zamandan beri regl iken hep kendimi frenlemeye çalışıyorum mümkün mertebe diyaloğa çok girmiyorum yoksa sinirlenecek bir şey buluyorum.
Siz de adamın keyfinizi sormamasına sinirlenmişsiniz bence biraz abartmışsınız alt tarafı telefonda flört ediyorsunuz bu kadar ilgi alaka beklemek fazla. Flört ederken bazen sabaha kadar konuşulur bazen 2 gün konuşulmaz çünkü daha ortada bir şey yok hatta bu da tatlı heyecanlardan biri bana göre. Bence biraz rahatlayın her şeyi kişiselleştirmeyin.

Konunuzu okurken dedim ki kesin regl olmuş çünkü konuşma tavrı aynı benim regl olduğum zamanki tavır. Bu huyumun zarar verici olduğunu üniversiteyi bitirmeye yakın ancak fark ettim o zamandan beri regl iken hep kendimi frenlemeye çalışıyorum mümkün mertebe diyaloğa çok girmiyorum yoksa sinirlenecek bir şey buluyorum.
Siz de adamın keyfinizi sormamasına sinirlenmişsiniz bence biraz abartmışsınız alt tarafı telefonda flört ediyorsunuz bu kadar ilgi alaka beklemek fazla. Flört ederken bazen sabaha kadar konuşulur bazen 2 gün konuşulmaz çünkü daha ortada bir şey yok hatta bu da tatlı heyecanlardan biri bana göre. Bence biraz rahatlayın her şeyi kişiselleştirmeyin.
Ben regl olmasam da böyleyim. Dusuncelerinizi paylastiginiz icin teşekkür ederim ama inanir misiniz konuya yorum geldikçe ve ben adamin kustahligini hatırladıkça daha da sinir oluyorum. Ve bu kustahligin sineye cekilmesini beklemesi vs. Kimse kimseye emir verir gibi konuşup, karşı taraf bozuldugunu belli etmesine rağmen bi kusura bakma demeden ertesi gün yine goygoy yapmaya gelemez gecenin korunde yok böyle bir dünya maalesef.

Başak kadını aslan erkeği anlaşamaz derlerdi böyle tecrübe etmek nasipmiş ne diyim. Ben böyle şeyleri sineye çektiğim ilişkiler yaşadım sırf seviyorum diye, hepsi misliyle bana geri döndü. Onları unutup hiçbir şey yokmuş gibi yaşayamıyorum

Ben regl olmasam da böyleyim. Dusuncelerinizi paylastiginiz icin teşekkür ederim ama inanir misiniz konuya yorum geldikçe ve ben adamin kustahligini hatırladıkça daha da sinir oluyorum. Ve bu kustahligin sineye cekilmesini beklemesi vs. Kimse kimseye emir verir gibi konuşup, karşı taraf bozuldugunu belli etmesine rağmen bi kusura bakma demeden ertesi gün yine goygoy yapmaya gelemez gecenin korunde yok böyle bir dünya maalesef.
Kişiselleştirmeyinden kastım bu anlattığınız olay, adamın kişiliği üslubu bu siz de bu tarz kişilerden hoşlanmıyormuşsunuz belli ki mesela çoğunluk ağırbaşlı insanları çok sever bense onları sinsi bulurum her an bir şey yapacaklarmış gibi gelir ama bu benim haklı olduğumu göstermez ki.
Yol yakınken uyuşmadığınızı öğrendiğiniz iyi olmuş bir daha bu tarz insanlarla takılmazsınız çok fazla düşünmeyin bence. Ayrıca kendimde düzeltmem gereken bir şey var mı diye daha önce sorduğunuz için söylüyorum siz çok fazla açıklama yapan ve yapılmasını bekleyen biri izlenimini verdiniz, biraz rahat olmanız gevşemeniz lazım.

Ben evlilik kadınıyım sen istersen istemezsin bilemem yaşın 26ymış biraz gez toz

28-29 da direkt evlenelim de karşına çıkana yoksa yol ver 😅

Duşu kötü anlamadım çok uzun hepsine okuyamadım

O gün modum zaten düşük olduğu için duş al tavsiyesi iyi gelmişti. Sonra şaka muhabbet ilerle ilerle ilerle yanlış hatirlamiyorsam 2.30 civari, ensem kasıldı dedim, ben çok alakasız anlarda alakasız şeyler soyleyebiliyorum bu da onlardan biriydi. Yani dertleşme falan yok ortada, ben sadece ensem kasıldı dedim. O da "duş al dedim sana kendimi anlatamiyor muyum" dedi. Ben özel gunumdeydim ve duş almak istemiyordum. Bide daha önce belirttiğim gibi postalama amaçlı dendi gibi de geldi, en azından ben öyle anladım ve şu şekilde belli ettim. "Aaaaaa kızmaya başlıyorum ama sanki keyfimden almadım, güzel güzel sohbet ediyoruz her zaman fırsatın olmayabilir" Arkadaş ta dedi ki "ben duş aldim, atistirmalik bile yaptım hatirlamiyor musun". Bu cevap ya çevirme cevabı ya da gerçekten saf saf dedi duş diye. Ben de sonrasinda "hadi sen uyu bunun ihalesi de bana kalır" dedim, uyuyacagim diyordu ama bir türlü sonlanmiyordu sohbet çünkü. O da "ne alakasi var, sohbet iki tarafli, seviyorum seni, yatiyorum ben" dedi. Emoji birsktim mesajina. "İyi geceler" yazdı sonra, sana da dedim. İlgilenirseniz sonraki günü de ayrintili anlatirim.
valla sen acayip terslemişsin adamı
aa kızmaya başlıyorum demeler, her zaman fırsatın olmayabilir demeler falan
bence çok kötü bi muhabbet ya. bunun ihalesi de bana kalır falan
bi de dövseydin adamı :KK70:
onun da yüzünü görmediği kadına seviyorum seni demesi zaten dünyanın en kolpa cümlesi
erkekler 12 saatlik yolu ucunda seks yoksa gelmezler
ben erkek olsam ben de gelmem. 12 saat az mı ? kimsenin kara kaşına gözüne gelmem
bu konuda erkeklere hak veriyorum
neyse konuşmanın bitmesi iyi olmuş bence
saçma sapan bi muhabbet. zaten böyle flört de edilmez yani tersleye tersleye
duş al dedim sana gibi bi üslup da olmamalı sadece seni eleştirmiyorum
flört zaten böyle bişey değil. aslaa değil.

valla sen acayip terslemişsin adamı
aa kızmaya başlıyorum demeler, her zaman fırsatın olmayabilir demeler falan
bence çok kötü bi muhabbet ya. bunun ihalesi de bana kalır falan
bi de dövseydin adamı :KK70:
onun da yüzünü görmediği kadına seviyorum seni demesi zaten dünyanın en kolpa cümlesi
erkekler 12 saatlik yolu ucunda seks yoksa gelmezler
ben erkek olsam ben de gelmem. 12 saat az mı ? kimsenin kara kaşına gözüne gelmem
bu konuda erkeklere hak veriyorum
neyse konuşmanın bitmesi iyi olmuş bence
saçma sapan bi muhabbet. zaten böyle flört de edilmez yani tersleye tersleye
duş al dedim sana gibi bi üslup da olmamalı sadece seni eleştirmiyorum
flört zaten böyle bişey değil. aslaa değil.
O laftan sonra her şey mübah bende. Tesekkurler 😊

iki sevgilim oldu, ikisi de aslandı hatta ilki avukat
aslan burcu başlarda çok ilgilenir.

ama siz bence adamı fazla umursamışsınız
yani geleceğim diyen herkes de gelmiyor zaten
geçen bir savcı yazmış bana gelirim 2 saat mesafemiz var diye
''Ok'' dedim adam bir haftadır yazmıyor ki muhabbette gayet akıcıydı :KK70:

1 senedir hikayelerimi beğenen birisi var
yuzyuze de gördüğüm oluyor, selamlaşıyoruz, diş hekimi
arada yazar sonra yok olur
geçen ısrar kıyamet hastanedeyken kahve içelim dedi
simdi olmaz dedim ,2 gün sonra yazdı
iki gün sonra tamam ben müsaitim yazdım
aaaa insta da içerde kaldı abi ksksksk ama zaten yazmazdı onun alışkanlığı bu herkese nazar boncuğu
demem o ki çok yeni daha
bu kadar kaale almayın
dert anlatmayın
beklentiye girmeyin
siz seçeneksiniz

o güzeller içinden birilerini seçiyordur; herkes aynı anda onlarca kişiyle konuşuyor maalesef
peki aslan burcu sevgililerinden memnun muydun

X