Tekmeyi vurdum, içim buruk

Bilmiyorum umarım çıkar :) böyle olunca bende heves meves kalmıyor. Yeni birini tanımak çok zor geliyor. Evet yazsa da anlamı yok o yüzden hazır nokta konulmuşken değişiklik olmasın. Boş yere zihin bulandırmış olacak. Gerek yok. Ben nasıl olsa kısa bir süre ondan önceki hayatıma dönerim. Ama bir ilişkiye başlayıp birkaç ay sonra böyle olması daha kötü olurdu.
Yani heves , inanç şeyler ben de kalmadı artik. Tanisirken bile eskisi kadar üstünde düşünmüyorum. Ne zaman biter diye bakıyorum:)) ya çevremde nerdeyse kimse ilişki yaşamıyor :KK43: herkes görüşüyor, tanışıyor, takılıyor. İstanbul çok bozdu diyordum, her yer böyle oldu galiba

..Bir gün öncesi gayet tatlı mesajlaştık. Ertesi gün paat, benden okkalı bir mesaj. İlgilenmiyorsun, eskisi gibi değilsin bu iş olmayacak. Nokta.
Burda adam da afallamis olabilir mi? Bir gun once guzel mesajlasip, ertesi gun bu is olmayacak mesaji alinca.

..Şimdi de iç sesim bir süre sonra bana yazacak diyor mesela. Yazması için neden göremiyorum mantığıma oturmuyor ama o iç ses yazacak diyor. Hiçbir şey olmamış gibi sana yazacak diyor.
99%

..Ama aynı iç sesim şunu da söylüyor: o sana yazacak/seni arayacak ama senin için soğumuş olacak ve hiç umurunda olmayacak, diyor. Kısmet bakalım.
99%

Burda adam da afallamis olabilir mi? Bir gun once guzel mesajlasip, ertesi gun bu is olmayacak mesaji alinca.
O mesajı attığım gün soğuk konuştu ama. Sanki başından atmak ister gibi. Evli ya da sevgilisi olan biri misiniz bilmiyorum ama günaydın bitanem diyorsunuz, soğuk soğuk günaydın diyor. Naber diyorsunuz, şunu bunu yapıcam diyor sen nasılsın napıyosun demiyor. Birkaç şey yazıyorum içinde bi soru var, onu cevaplamıyor, sondaki iyi eğlenceler yazısına karşılık teşekkür ederim yazıyor. Ne Emoji ne güzel bir söz. Ki istediğinde tatlı konuşan bir insan bu. Ben Emoji koymadan cevap yazsam soğuksun şu an bana diyen biri. Ve son on gündür falan ne zaman konuşsanız sen nasılsın lafını bir ya da iki kez anca söylemiş. Siz yazmadıkça yazmayan biri. Afalladıysa da biraz düşünsün. Ya da gerek yok tren çoktan kaçtı.

Intikam gibi bi sey olabilir mi bu? Kadinla yeniden devam edip, sonra kendi istediginde kadini birakmak gibi.
Barışma sonrası kendisi mi bıraktı bilmiyorum ben düzelemedim dedi sadece, detayını sormadım. Kadın da bir ay sonra mı ne nişan yapıp bir ay sonra evlenmiş bunu aldattığı adamla.

Yani heves , inanç şeyler ben de kalmadı artik. Tanisirken bile eskisi kadar üstünde düşünmüyorum. Ne zaman biter diye bakıyorum:)) ya çevremde nerdeyse kimse ilişki yaşamıyor :KK43: herkes görüşüyor, tanışıyor, takılıyor. İstanbul çok bozdu diyordum, her yer böyle oldu galiba
Aynen aynen yok. Bir ay önce üniversitede en yakın arkadaşım biriyle görüşüyordu hevesli hevesli anlatıyordu. Sonra bi baktım yok olmuş falan. Ekşi sözlükte başlığı bile var flörtlerin ilişkiye dönüşmemesi diye.

Aynen öyle.
Bu eski ilişkisi için bana dedi ki onu üniversite okutan benim. Şimdi ona aldığım ayakkabı ve kolye üzerindeyken kocası ile fotoğraf atıyor. Ailesi de hep şey kafasındaymış işte bu yine gider birine aşık olur para yedirir falan. E ben öyle biri değilim mesela. İşim gücüm her şeyim yerinde Allah'a şükür. İlk buluşmada hesabı o ödedi. Diğerinde ben ödedim. Garsona diyor ki "asla altta kalmaz, ne kadar tuttu diye sormuyor bile" dedi. Maddi örnek vermeyi sevmem ama siz maaş vs deyince vermek istedim sadece. Yaramıyor demek ki böylesi napalım :)
Erkekler kendilerine para harcatan kadınları daha çok severmiş. Bende altta kalmayı sevmem benimde hesap ödediğim olmuştur ama bir dişil enerji ile ilgili konuşan yaşam koçunu dinlemiştim. Özellikle bayanların dişil enerjilerini olumsuz etkilememesi için hesap ödeme konusundan uzak durmalarini söylüyordu.

X