Tekmeyi vurdum, içim buruk

Anlamaya çalıştım ama anlamadım demek ki. Ama şu da çok net değil mi, madem benimle ilgilenmiyor o zaman neden her yazdığıma bir cevap var? Neden güzel sözler söyleniyor? Neden konuşunca her şey karşılıklı hissi uyanıyor? Ve bunlar olurken ben neden değersiz hissediyorum? İnsan umursamaz mı bu kız neden böyle yazdı bana şimdi diye, kendini açıklama gereği duymaz mı? Ben tüm kartları açık oynadım. Benim kadar netini bir daha cennette bile bulamaz. Zor mu yani wurst teşekkürler ama ben seninle ilgilenmiyorum demek?

amaaan bundan sonra yazsa noolurrr yazmasa ne olur
inan 1 yıl sonra umursamayacaksın 5 yıl sonra da hatırlamayacaksın bile.
Hani çok güzel zaman geçirseniz, tam birbirimize uyuyorduk durumu olsa birden pat diye ayrılsan evet bu gerçekten zor üstesinden gelinen bir durum olurdu.
yahu adam aramıyor/ görüşmüyor / hep yoğun
zaten paylaşımınız o kadar az ki? alışkanlık olmamış bir şey olmamış
inan bu adam için ben yalnız daha iyiyim falan gibi hayat enerjini düşürecek karalar bağlanacak bir durum hiç yok.

İşaretlerle göre hareket ettim.
Sorun şu ki yanlış sinyal almaktan nefret ediyorum.
O zaman herkes kendini doğru yansıtmalı. En azından ben böyleyim.
Valla insanlar artik 2 yuzlu hep
Mi boyleydi bilmem ama kimse vazgecilmez gormuyo karsidakini hep alternatif var diye dusunuyolar..bu yuzden kimse kimsenin nazini cekmiyo ugrasmak istemiyor..adamlar vur kac yapiyo ya da yedekte tutuyor iste..

Valla insanlar artik 2 yuzlu hep
Mi boyleydi bilmem ama kimse vazgecilmez gormuyo karsidakini hep alternatif var diye dusunuyolar..bu yuzden kimse kimsenin nazini cekmiyo ugrasmak istemiyor..adamlar vur kac yapiyo ya da yedekte tutuyor iste..
Eh, en azından beni yedekte tutamayacağını öğrenmiş oldu bugün. Yoksa aslında hiç yazmasam mı diye düşünmüştüm ama ne olduğunu bilsin bir daha ilişmesn. Herkes aptal bi onlar akıllı zaten

amaaan bundan sonra yazsa noolurrr yazmasa ne olur
inan 1 yıl sonra umursamayacaksın 5 yıl sonra da hatırlamayacaksın bile.
Hani çok güzel zaman geçirseniz, tam birbirimize uyuyorduk durumu olsa birden pat diye ayrılsan evet bu gerçekten zor üstesinden gelinen bir durum olurdu.
yahu adam aramıyor/ görüşmüyor / hep yoğun
zaten paylaşımınız o kadar az ki? alışkanlık olmamış bir şey olmamış
inan bu adam için ben yalnız daha iyiyim falan gibi hayat enerjini düşürecek karalar bağlanacak bir durum hiç yok.
Yazsa da fikrim değişmez zaten artık. Çünkü bu bir anlık sinir değil fevri bir mesaj değil. Gerçekten düşünüp ölçüp tartıp bu kararı aldım. Beni mutsuz eden bir şeye izin vermiyorum artık mümkün mertebe. Evet bir şeyler paylaşıp bitirmek daha zor olurdu. Zararın neresinden dönülse kardır. Giden zaman olsun.

Bir kere catır catır eglendigim storileri atar mesajima bakip bakmamasinin ya da yazıp yazmamasinin önemsiz oldugu hissini ona yasatirim ben..

Erkeklere sonradan kor malum..eglenen kadin mutlu kadin gördükleri an enerjileri gelir eziklenmek hoşlarına gidiyor adeta.Duygusal hal hatir soranlarsa hep üzüldügü ile kaliyorsa o moddan cıkıyoruz hemen.
Ya çok komik aslında.
Benim storyime bakmadı mesela her zaman bakan insan. Kendisi 6-7 tane attı. Genelde bu kadar çok story paylaşmaz. Boş paylaşım yapmayan biridir yani. Amaaan

İyi yapmışsın.
Çok çok iyi yapmışsın.
Hiç kimse verdiğinden daha azını almamalı!
Hele ki aşk,sevgi,ilgi beklenmemeli,daima sunulmalı.
Allahım kıymetini bilecek insanlar karşına çıkarsın inşallah.
Kesinlikle yani hep bir taraf yapınca olmuyor yıpranıyor ve heves kalmıyor.

Anlamaya çalıştım ama anlamadım demek ki. Ama şu da çok net değil mi, madem benimle ilgilenmiyor o zaman neden her yazdığıma bir cevap var? Neden güzel sözler söyleniyor? Neden konuşunca her şey karşılıklı hissi uyanıyor? Ve bunlar olurken ben neden değersiz hissediyorum? İnsan umursamaz mı bu kız neden böyle yazdı bana şimdi diye, kendini açıklama gereği duymaz mı? Ben tüm kartları açık oynadım. Benim kadar netini bir daha cennette bile bulamaz. Zor mu yani wurst teşekkürler ama ben seninle ilgilenmiyorum demek?
Bu adamın niyeti senle cinsellik yaşamaktı bence. Senden de o ışığı göremeyince uzaklaştı. Sevgili olmak isteyen, bir ilişkisi olsun isteyen adam böyle davranmaz. Sana da dürüstçe bunu söyleyemedi tabi. İşin aslı bu bana göre.

Aynen öyle.
Bu eski ilişkisi için bana dedi ki onu üniversite okutan benim. Şimdi ona aldığım ayakkabı ve kolye üzerindeyken kocası ile fotoğraf atıyor. Ailesi de hep şey kafasındaymış işte bu yine gider birine aşık olur para yedirir falan. E ben öyle biri değilim mesela. İşim gücüm her şeyim yerinde Allah'a şükür. İlk buluşmada hesabı o ödedi. Diğerinde ben ödedim. Garsona diyor ki "asla altta kalmaz, ne kadar tuttu diye sormuyor bile" dedi. Maddi örnek vermeyi sevmem ama siz maaş vs deyince vermek istedim sadece. Yaramıyor demek ki böylesi napalım :)
Hala eskiyi stalklıyor
Unutamamıs
iyi yapmışsınız

Ya çok komik aslında.
Benim storyime bakmadı mesela her zaman bakan insan. Kendisi 6-7 tane attı. Genelde bu kadar çok story paylaşmaz. Boş paylaşım yapmayan biridir yani. Amaaan
Taktik yapiyor güyaa taktiigini yedigimm:d
Yer mi kk uyesi??
Bu güzel birşey aslinda zoruna gitmis demek ki😁

Korkutmuş olabilir misin karşı tarafı?
Tamam hoşlanmışsın hatta bayağı fazlası var ama sürekli iletişim başlatan sen miydin acaba?

Ahahha çok doğru Allah başka dert vermesin. Kimseye vermesin ama. Napalım bizde çoluk çocuk yok elalemin sevgiden anlamayanı ile uğraşıyoruz 😂
Uğraşmayacaksın işte kuzu, çünkü ilerde çoluk çocuk olunca, bir de hayatın derdi tasası gelince, sevgiden anlamayan adam insana ağırlık verir. Halbuki aşk öyle mi? Bunca şeyin üstüne akşam oturup iki bişeyler içip sohbet edersin dünyanın yükü kalkar üstünden, yarın bi daha taşırım dersin :KK66:

dürüstlüğü şeffaflığı bu devirde ara ki bulasın. hele ki ikili ilişkilerde. kafasıda binbir tilki dönüyordur. bir sebepten sana ilgisini kaybetmiştir ama açık açık söylemeyi tercih etmiyor veya söyleyemiyordur. belki eskiyi aşamadı, belki duyguları o kadar yoğun değil, belki sadece dengesiz...sonuç olarak senin içine sinmemiş, yolunda gitmeyen şeyleri fark etmişsin ve uzamadan bitirmişsin. böyle kendine değer veren ve ne istediğini bilen kadınlara bayılıyorum.

Kendinle ilgili irdelemelere girmişsin de alakası yok...Sana ilgisizliği tamamen kendisiyle ilgili onun..Ya baskası vardır zaten ya da tipi değilsindir olabilri yani...Her konustugumuzla aşk yasayamayız ama bunu kendine maletme...
Doğru kişiyle kopamaz hale gelirsiniz zaten dert etme.

yalnızlığa alışmışım...
kendime yeten biriyim...
bunlar çok fazla senin ürettiğin tatmin sözleri. .
ve bence hiç de inandırıcı değil..
tam tersi birini hayatında çok istemişsin ve bu flört dönemine çok bel bağlamışsın. olmayınca bozulmuşsun hissi verdi bana yazdıkların.
Amanın benipek coook uzun zamandır yoktun. Hoşgeldin. Nasılsın?

konu sahibine gelince, benipek’in yazdıklarına katılıyorum. Önceki ilişkilerinde de aynı mevzular döndü, adam evine çağırdı o zaman da ben istemiyorum falan diyordun ama evrene ben istemiyorum sen ver mesajı vermeye çalışıyorsun gibi, yoksa kesinlikle istemiyor değilsin

Korkutmuş olabilir misin karşı tarafı?
Tamam hoşlanmışsın hatta bayağı fazlası var ama sürekli iletişim başlatan sen miydin acaba?
Ya şöyle aslında
Ben uzak kalmamak için genelde iletişim başlatıyordum. Sabah daha erken uyananan bendim. Ve enteresan bir biçimde hep o benim yazmamı beklerdi. Ve söylerdi de bunu. Yazmasam neden yazmadın derdi. Günaydın yazmasam bugün bana günaydın yazmadın derdi. Ama son bir hafta on gündür aramızda daha farklı bir mesafe var gibi hissettim. Artık bugün de ben gayet sıcak konuşmaya çalışırken kısacık cevaplar vermesi sanki ters konuşması falan eh dedim buraya kadar demek ki. Ben de kendime yedirememiş olabilirim. Ben çok düşündüm bu noktayı koymadan önce. Pişman olmamak adına çok düşündüm. Hareketlerini bir haftadır takip ediyorum. Dediğiniz gibi de olabilir. Belki de korktu. Ama öyle ise bile madem beni istiyor ama hızlı gitmemden şikayetçi o zaman bugünkü mesaja cevap yazsaydı. Ben suçlayıcı yazmadım çünkü. Sadece ilgisinin ilk zamanlardaki gibi olmadığını ve bu yüzden aramızda bişey olacağına dair umudum kalmadığını yazdım. Aman ne bileyim. İsteseydi kaç saat geçmiş bir adım atardı. Demek ki istemiyor.

Amanın benipek coook uzun zamandır yoktun. Hoşgeldin. Nasılsın?

konu sahibine gelince, benipek’in yazdıklarına katılıyorum. Önceki ilişkilerinde de aynı mevzular döndü, adam evine çağırdı o zaman da ben istemiyorum falan diyordun ama evrene ben istemiyorum sen ver mesajı vermeye çalışıyorsun gibi, yoksa kesinlikle istemiyor değilsin
Bu da farklı bir bakış açısı. Ama o çocuk bile bu kadar değersiz hissettirmemişti ya. En azından amacı belliydi. O teklifi üçüncü buluşmada yapsa olurdu bu arada. İlkinde olunca afallamıştım.

Kendinle ilgili irdelemelere girmişsin de alakası yok...Sana ilgisizliği tamamen kendisiyle ilgili onun..Ya baskası vardır zaten ya da tipi değilsindir olabilri yani...Her konustugumuzla aşk yasayamayız ama bunu kendine maletme...
Doğru kişiyle kopamaz hale gelirsiniz zaten dert etme.
Keşke daha soğuk konuşsaydı o zaman 😂 bence ikisi de değil. Bence benim ilgim ona fazla geldi cepte gördü. Cepte olmadığımı bugün kanıtladım. Şimdi istediğiyle olabilir benden gitti. Üzülüyorum o başka bir konu ama hevesim gitti ya aslında. Dün bir şey oldu mesela bi heves ona anlatmak istedim. Sonra vazgeçtim ve çok düşündüm. Beni bişey engelledi. Şimdi anlatsam ya kısa saçma bir tepki verecek ya da yine ilgisiz davranacak dedim ve vazgeçtim. O benim için kayışın kopmasıydı aslında. Belki bunu yaşamasam daha farklı düşünürdüm.

Taktik yapiyor güyaa taktiigini yedigimm:d
Yer mi kk uyesi??
Bu güzel birşey aslinda zoruna gitmis demek ki😁
Bana da öyle geldi. Ben paylaştıktan sonra 5-6 tane attı yani ama benimkilere hiç bakmadı. Girmiş profilinde öne çıkarma yapmış vs. Zaman geçirmiş aslında instagramda. Ben onunkilere baktım mesela bende taktik falan yok.
Az önce o da benimkilere bakmış. Öyle uzaktan bakmaya devam etsin artık ne diyim. İstemezse de silsin.

Keşke daha soğuk konuşsaydı o zaman 😂 bence ikisi de değil. Bence benim ilgim ona fazla geldi cepte gördü. Cepte olmadığımı bugün kanıtladım. Şimdi istediğiyle olabilir benden gitti. Üzülüyorum o başka bir konu ama hevesim gitti ya aslında. Dün bir şey oldu mesela bi heves ona anlatmak istedim. Sonra vazgeçtim ve çok düşündüm. Beni bişey engelledi. Şimdi anlatsam ya kısa saçma bir tepki verecek ya da yine ilgisiz davranacak dedim ve vazgeçtim. O benim için kayışın kopmasıydı aslında. Belki bunu yaşamasam daha farklı düşünürdüm.

cepte görse de bu kadar ilgisiz olmaz...bence sil at kafandan artık

Bu adamın niyeti senle cinsellik yaşamaktı bence. Senden de o ışığı göremeyince uzaklaştı. Sevgili olmak isteyen, bir ilişkisi olsun isteyen adam böyle davranmaz. Sana da dürüstçe bunu söyleyemedi tabi. İşin aslı bu bana göre.
Bakın bu da çok tuhaf. Ben ona bi hamle yaptım aslında. Arabasında ona sarılıp yanaklarını öptüm böyle tutkulu bir şekilde. Dudaktan için erkendi o hamle benden olmasın dedim ahaha 😂 bayağı bi kendinden geçti hoşuna gitti ama devamı gelmedi. Ben de getirmedim. Bence amaç cinsellik değildi ya. Ama sevgili de olmak istemediği kesin.

X