Tek gecelik ilişki itirafı

Whatscan diye bir program var kendi telefonuna indir.youtubeye bak ordan sana nasıl olduğunu gösteriyor yapamazsan yardımcı olurum sana.valla benimkide hiç çapkın değil telefonu evdede bırakırdı..amca kızıyla yazışıyordu arada ama siliyordu yazışmaları.huylandım ne yazıyor bunlar diye meraktan yani.sonra indirdim programı sadece nasılsın iyimisin günaydın iyi geceler falan hiç belli etmedim olabilir dedim. bu durum ayda birken haftada bire düştü sonra iki günde bire birbirlerinin durumlarına yorum yapmalar falan.. çünkü takipteydim hatta bazen müdahale edip siliyordum eşim farketmesin ve yazmasın diye dolayısıyla eşim görmüyordu ve cvp yazmıyordu kadın başladı tripler atmaya.. benimde şarteller attı.kökünden hallettim eşimin haberi olmadan ama whatsaptan asla bahsetmedim sakın belli etme sende elimizdeki tek koz

Ya
Ya anlatsana bı kurma aşaması nasıl walla çok merak ettim

Merhaba, tam olarak okuyamadım gelişmeleri ama siz aldattığından emin oldunuz mu?
Birde sürekli boşanma lafı kim olursa olsun bezdirir, gerçekten çok üzüldüm. İki çocuğunuz varmış. Sizin güçlü bir kadın olduğunuz belli ve diyorsunuz ki zaten ilgili bir baba değil! Ama çocuklarınız daha çok küçük ve daha size yapışık yaşıyorlar zaten belli bir yaştan sonra babaya düşkün olmuyorlar mı? Aman yuvanızı yıkmayın demiyorum. Aldatma olayı zaten yaşamayan için asla yorum yapılabilecek bir şey değil bekarken bekara koca boşamak kolaydır derlerdi, gerçektende öyle:). Ama çocuklarınızdan uzak tutmayın babaya çok ihtiyaçları var her zaman olacak

Ya

Ya anlatsana bı kurma aşaması nasıl walla çok merak ettim
Slm burda anlatabilirim ama karışık ve zor gelebilir ama çok basit youtubeye whatscan nedir nasıl kullanılır yazarsan çıkar ve gorsel olarak anlattığı için daha iyi anlarsın ben öyle yaptım.

Gözlerinin içine bakıp yattım dedi ve sen hala onurunu bir odaya kitleyip o adamın yanında rol yaparak ne mutlu evliliğimiz kurtuldu diyeceksin yani, öyle terapistinde o adamında neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…