Tek gecelik ilişki itirafı

Bir erkeğin yogun bir iş hayatı da olsa tüm ev yükünü kadın yüklenmemeli sonuc hep husran, tüm evle ilgili işleri kadın yapınca erkeğe ordan oraya savrılmak kalıyor.Kadın da sorun ne diye kendini paralıyor.Bakınız ben.İlk zamanlar sana harika davranan adam alttan ne isterse yapmaya devam ediyor.biraz iyi olup sonra yine gex geleceğim çok iş var lafları hoofff dejavü oldum su an.

Hay aklınızla bin yaşayın. Bende nasıl ispat edebilirim diyordum.
Avukatınız kayıtlar, otelin güvenlik kamerası görüntüleri, telefon kayıtlarını vs isteyebilir. Bence siz whatsapp ya da mesaj üzerinden “beni aldatmanı hak etmedim bir gecelik otel maceran için yuvamızı yıktım sadece merak ediyorum pişman mısın” şeklinde sizi aldattığını kabul edeceği ama odak noktayı oraya çekmeyeceğiniz bir mesaj atın. Bu bile bir kanıt sayılıyor.

Çok teşekkür ederim. Bugün avukata gittim. Otellerin bu tarz şeyleri kayıt etmediğini isimlerininin lekelenmesini istemediğini söyledi. Bende polis tanıdık bulmaya çalışıyorum. Sadece kayıt var mı yoktu. Kayıt yok ise anlaşmaya gideceğim. Var ise çekişmeliye

O mesaj işi de ilginç miş harika şeyler bunlar

Arkadaşım öncelikle çok üzüldüm umarım hayatın sana attığı en büyük kazık bu olur. Vallahi ne desem ki, bana sanki bu işte ustalaşmış da her başı sıkıştığında bu b*ku yemiş gibi geldi, gidip parayla biriyle birlikte olmak nasıl bi midesizliktir ki.. hastalık kapma ve sana bulaştırma ihtimaliden söz etmek dahi istemiyorum... İhanet affedilmiyor ya, yaşamayan bilemez.. Sen aç davanı, eğer kendini affettirebilirse ki çok zor, belki bi kere daha şans verebilirsin. Ama genelde bu verilen şans uzatmaları oynamanın daha da saygıyı sevgiyi yitirmenin eş anlamlısı olabiliyor.. Allahım içini soğutsun inşallah.. Çook iyi anlıyorum seni..

İyice kafam karıştı. Siz şimdi boşanmak mi istiyorsunuz yoksa tekrar şans mı vermek istiyorsunuz anlayamadım? Boşanmak istiyorsanız boşanın. Tekrar şans vermek istiyorsanız gidin beraber terapistinize yine orada çözmeye çalışın, çift terapisi bunun için var, üstesinden gelemediğiniz, kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarınız için gidiyorsunuz. Bizler burada çözemeyiz sorunu. Üstelik biraz karışık tarihleri falan da karışık anlatmışsınız. Kararlıyım ama fikir almadan da yapamam diyorsunuz, forumdan mı fikir alacaksınız boşan ya da boşanma diye? Bu sizin kendinizin vermesi gereken bir karar.

Avukat ile görüşmeye gittim. Herkes iki çocuğun var sakin ol diyor. Ama o iki çocuk sadece benim mi. Kafamda deli sorular. Miras kalan bir evleri var oraya oturabileceğimi söylemişti. Bugün o eve bakmaya gideceğim. Ona göre de taşınacağım. Ondan sonra da davayı açarım sanırım. Sorunlarımız vardı zaten ama ihanet en zoru ve çözülmeyecek olanı. Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi rabbim o soğukluğu ve gücü versin.

Hanımefendi. Bilmiyorum evli misiniz ve çocuklarınız var mı. Ben kararımda netsiZlik göremiyorum. Ancak çevremde herkes acele etme diyor. Avukata gittim. Avukat bile beni vazgeçirmeye çalıştı bu iki yavru için. Ha ben kötü anne miyim onları düşünmeden aile ortamında koparacağım. Tek başıma tüm sorumluluğu alacağım.

Evlilik terapisi bu aşamada beni atacağım bir adım değil. Şunu söyleyeyim. Olayın olduğu gün terapiste artık bittiğini boşanacağımı söyledim. O bile yanlış yaptığımı düşündüğünü belirten cevap yazmış. Böyle olunca insan bu sinir harbi ile belki de sağlıklı düşünemiyorum diyor. Ki ben çok aceleci biriyim. O gün gidip dava açacaktım. Ama şu an için taşınmayı planlıyorum. Bugün gidip ev bakacağım. Beğenirsem taşınacağım bir kaç hafta içinde. Yani herkes bir dur dese de gemileri yakıyorum. Benim için affedilemez bir durum. Aramız kötü. Boşanmayı konuşuyoruz. Ama o tek gecelik ilişki yaşıyor. Bunun hazmedilir tarafı yok. Bunun psikologla çözümlenecek bir durum olduğunu da düşünmüyorum. Ha diğer sorunlarımız çözülecekti belki umutlanmıştım. Ama bu olay bu evlilik için çıkmaz demek. Zaten kendisi de kabullenmiş durumda. Ablası çok uyandığını onunla konuşamadığını söyledi. Ve nasıl istiyorsa öyle yapsın demiş. Barışmak isteyen yok yani. İki çocuk var. Anlatabildim mi bilmiyorum. Teşekkürler

Anladım. Yolunuz açık olsun. Allah kolaylık versin. Bittiyse bitti zaten bunu en iyi siz bilirsiniz. Çevredeki insanların genel tavrı barıştırmaktan yanadır "çocuğun var falan filan" derler. Bu forumda da gözlemlediğim genel tavir hemen kolaycana "boşan" diyorlar. Ama bu başkalarının tavrına göre verilecek bir karar değil. Ömür boyu yaşayacak olan sizsiniz. Sizin için en hayırlısının olmasını diliyorum. Sevgiler.

Aynen bu forumda herkes kolayca boşatıyor. Bekarken okuduğumda bende öyle diyordum. Ama boşanmak evlenmekten daha zor. Hele çocuk olunca. İnsan kendi duygularından bile bahsedemiyor. Çok teşekkür ederim. Rabbim bir çıkış yolu göstersin bana çocuklarımın hatrına bana yardım etsin güç versin. Çok zor günler bekliyor beni biliyorum. Allah kimseye de yaşatmasın

Kendi içini rahatlatmak ve işini kolaylaştrmak için her seferinde sizi uzaklaştırmış, boşanmayı ortaya atmış.
Sağlam bir karakteri yok. Boşanacağım demişsiniz, içinizde şüphe kalmasın, en doğrusunu yapıyorsunuz.
Sabır ve güç diliyorum size.

Bir de anlık bir durum değil bu, öncesinde muhabbeti dönmüş, fotolar alınmış/atılmış ya da istenmiş.
Siz arayıp rahatsız etmeyin diye de huzursuzluk çıkarmış. Gayet planlı ilerlemiş. Yazık.

Aslında bu konuyu psikoloğa gittiğimizde çözmeye başladık. Bir seans bile kendisini anlamasına yetti. Aslında kendisi bir sorun olduğunda ve suçladığında direk kaçışı seçiyor. Psikoloğun teşhisi. Şu anda da yapıyor bunu. Savaşmak değil kaçmak yani. Bende boşanalım lafını hep kişisel algıladım. Ama psikolog o an sadece kurtulmak istiyor içinde bulunduğu durumdan dedi. Sinir yada bilinç altında yatan diye değil dedi. İşte böyle aramızdaki sorunlara odaklı gidecektik ama dediğim gibi. Mahvetti herşeyi. Son umudumu da kaybettim.

O gün ki mesajlaşmaları ben yaptım. Ben sürekl mesaj atıyordum. Hadi git boşanma davasını aç. Açmayan serefsiz diyordum. Tahrik ve bol uzun mesaj. Tabi ki sebep bu olamaz. O fotoları da sanırım birbirilerini tanımak için göndermişler. Çünkü eşim kişisi arabada çekmiş. Kadın da iki resim göndermiş. Ama o günü hatırlıyorum. Arabaya binip gittiği saatlere denk geliyor

Boyle seyler okuyunca asiri etkileniyorm, bole konulari okumak istemiyorum ama merak edip gene giriyorum. Sonra eşime sarıyiorum herseyinden mana bulup.inanin yasadiklarinizi taa icimde hissettim, hem size hem cocuklarinjza ihanet etmis igrenc adam. Affetmeyin

Çocuklarınız için çok zor bir durum sizin içinde öyle ama maalesef en çok çocuklar için sıkıntı...….. Aynı şeyleri yaşayan biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki , endişelerinizi, üzüntülerinizi, pişmanlıklarınızı ve emeklerinizin hiç oluşunu.. Ben kendimden örnek vereyim size.. Çocuklarıma hem anne hem de baba olmaya çalıştım, onlar için iyi olucam , güçlü olucam diye sürekli kendimi telkin ettim ve sonunda gördüm ki anneler gerçekten çok güçlüler , evlatları için yere sağlam basarlar ve tek başına olmayı da göze alırlar... Hakkınızda hayırlısı olsun

Karakteri oturmamış insanlar herzaman aldatmaya meyillidir.onu affet ve whatsap vep indir tlfonuna takip et napiyor kimlerle görüşüyor

Siz yapılması gerekeni yapmışsınız. Şans vermişsiniz, terapi denemişsiniz, evden ayrılmışsınız ama sonra değiştiğine inanıp dönmüşsünüz, yani fazlasıyla yapmışsınız her şeyi. İleride dönüp "acaba şans verse miydim" diye kendinize sormanız bile gerekmez çünkü yapmışsınız. Elbette kimse yuvası yıkılsın istemez, söz konusu kendi evliliklerimiz olmadığı için ayrıl, bırak, boşan demek daha kolay, ama şunu da unutmayın dışarıdan bakan göz en net gören gözdür. İçiniz rahat olsun.
Zaman her şeyin ilacı.Geçecek.

Siz boşandınız mı. Şimdi bana verdiği eve taşınmama izin vermiyor. Evimizden bir eşya götüremezsin diyor. Burda yaşamak istemiyorsan annene git diyor. Annemin evi çok küçük. Tamam dedim. Ev alana kadar burda yaşayacağım

Dün tanışacağım söyleyince dayısının oğlu konuşmaya çağırdı ikna etmeye dil döktü. Sonra eşimi çağırdı. Çok pişmanım özür dilerim dedi. Bunun özürü yok dedim. Bir şey konuşurken sen beni seviyor musun sanki dedi.

Bunu da şuna bağlıyorum. O en son kavgamızda iki gün boyunca çok ve sürekli mesaj attım tahrik ettim. Tabi ki bahane değil. Ama dün arkadaşımla okuyunca yani dedim bana gelse bu mesajlar bende bitirmiş bu evliliği kafasında derim. Sürekli boşan bıktım. Benim için bu evlilik zaten yok. Gözümde de yoksun kalbimde de yoksun filan. Dediğim gibi tabi ki bahane değil. Ama kader işte bir şekilde birşeyler oluyor ve işler karmakarışık bir hal aldı.

Şimdi beni zora sokuyor. Araba yı satabilirsin demişti. Satılığa çıkardım. Bakalım ona ne yapacak.

Bu evden de çıkamıyorum iki küçük çocuk. Onlara yazık yoksa durmam. Hatta durmayacağım arkadaşlarım diyor çocuklarını düşün. Kafam almak bullak

Onun da işyeri aşağıda. Böyle iş mi olur. Annemin evini ve arabayı satacağım da ev alacağım. Çok uzun da sürebilir. Rabbim hayırlısını versin.

Karakteri oturmamış insanlar herzaman aldatmaya meyillidir.onu affet ve whatsap vep indir tlfonuna takip et napiyor kimlerle görüşüyor

Aa nasıl bir program. Ama şöyle bir durum var. O bu olaydan önce birşey yaptığına inanmıyorum. Telefonu hep evde unuturdu. Sabahtan akşama kadar filan. Bakardım her yerine. Gelen mesajlar filan. Zaten öyle öağkın biri değil bir kadını tavlayacak filan. Bildiğin hödük.

Canım sen hatayı önceden benzer hataları görerek yapmışsın zaten artık olan oldu çok zor bir durum Allah yardımcın olsun affetmeyi düşünme sakın bir kere yapan tekrar yapar çocuklarını yanına al boşan nafakada al her iki çocuk için bırak sürünsün Merak etme daha kötü günler görecektir eşin zor günler ama geçer canım ona karşı olan nefretin unutturur herşeyi bundan sonraki hayatında sana çocuklarınla hayırlı sağlıklı günler dilerim canım ayakta dimdik dur kendine güven hiçbirsey sen ve çocuklarından daha değerli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…