Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok.daha düşünmüyoruz bi kaç sene falan .şuanda kiradayız.yaza inşaallah kendi evimize geçicez.şimdilik doğru düzgün eşyam da yok.ilk ben eşimin ailesinin yanına gelmiştim sonradan anlaşamadık ayrıldık.yani belimizi doğrultursak inş.hayırlısıyla....

İNŞALLA İSTEDİĞİN GİBİ OLUR HERŞEY..KENDİNİZE AİT EVİNİZİN OLMASI İYİ BİRŞEY TABİ..BENDE EVLENMEDEN EŞYA YERİNE EV ALALIM DİYORUM AMA BAKALIM

şuanki oturduğum ev fazla büyük değil içide yapılı falan değil ama 500 lira kira veriyoruz.zor kiracı olmak

Valla evet istanbulda yaşam zor ...özelliklede alıştığın yere oranla kıyaslarsan çok daha zor

evet hele evlendiğimin ertesi günü allahım ben ne yaptım dedim kendi kendime...bide ailemdem bu yaşıma kadar hiç ayrılmamış biri olarak çok zor geldi bana...

evet hele evlendiğimin ertesi günü allahım ben ne yaptım dedim kendi kendime...bide ailemdem bu yaşıma kadar hiç ayrılmamış biri olarak çok zor geldi bana...

ouu anlıyorum..evliliğin nasıl gidiyo peki? Mutlusun dimi sorun yok? Eşinle aranızda çok yaş farkı vrmı? Bak bende çok soru sordum :KK52:

evet şimdilik bi sorun yok.eşimle aramızda 3 yaş var.sadece ailesi biraz sorunlu insanlar onlar yüzünden arada didişiyoruz:KK4:

Aile yüzünden elinizden geldiğince didişmeyin candancım..birbirinize kötü olursunuz..eşin ne iş yapıyor

Benim eşimde elektrik mühendisi =)) sorunlu ailesi dedin ne yapıyorlar mesela?

birlikte kalırken eşimin annesinin kayınvalideside vardı .çocuk gibi eşimi benden kıskandılar.sürekli arkamdam beni eşime şikayet ettiklerini duydum.odamı karıştırdılar falan filan işte.öle şeyler yaptılarki şimdi eşimin ailesinden hiç birine tahammülüm yok

birlikte kalırken eşimin annesinin kayınvalideside vardı .çocuk gibi eşimi benden kıskandılar.sürekli arkamdam beni eşime şikayet ettiklerini duydum.odamı karıştırdılar falan filan işte.öle şeyler yaptılarki şimdi eşimin ailesinden hiç birine tahammülüm yok

aaa çok ayıp ya ..bak ben eşime her zaman ne derim biliomusun annesi çok düşkündür eşime ama bize hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar..evlenince nolur bilmiyorum..ben hep derimki annenle ben aynı adamı seviyoruz ama birbirimizi kıskanmıyoruz..seni onunla paylaşabilmek çok güzel diyorum..umarım senin sorunun gibi sorunlar yaşamam ilerde gerçi hiç sanmıyorum balık baştan kokar ama bakalım

inşaallah yaşamazsın çok zor valla.aslında herşey erkekte bitiyo o dengeyi sağladımı sorun olmaz.sen eşinin annesiyle görüşürmüsün tel de falan?

hımm anladım allah muhabbetinizi artırsın...sana karşı tutumu nasıl kayınvalidenin??

X