Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ya o dizide aslında kanuni sultan süleymanı kötü göstermek istiolarmış,
aslında osmanlıda tüm ilerlemeler onun sayesinde sağlanmış,fetihler falan,adam savaşlardan çocuk yapmaya bile fırsat bulamıomuş ama dizi tutulsun diye fazladan aşk katılolar,ben okuum baya biliorum araştırdım :pPPPPP:KK66::KK66::KK66:

canım bakın şimdi,o diziyi bende severek izliyorum ama zaten dizinin başında o dönemden esinlenerek dizinin yazıldığı yazıyor,buda şu anlama geliyor,dizi gerçeği yansıtmıyor,birşeyler ekleniyor ve çıkarılıyor demektir.

canım bakın şimdi,o diziyi bende severek izliyorum ama zaten dizinin başında o dönemden esinlenerek dizinin yazıldığı yazıyor,buda şu anlama geliyor,dizi gerçeği yansıtmıyor,birşeyler ekleniyor ve çıkarılıyor demektir.

bende çok seviyorum diziyi,hele o haseki sultanı bi kaşık suda boğmak istiyorum:))))
hürremi ne hale soktuuu ,dün izliyemedim yaa ne oldu sürdülermi haseki sultanı ???

ya kızlar bu iki ziyaretçi kim oluyo ben anlamadım
ben anladım canım,onlar öyle uzaktan baksınlar.

ya bence yükselene göre değişio biraz olay,benim yükselenim ikizler,bazen ddengesizliklerim olur ben bile sonradan nie böle bi dengesizlik yaptım derim ve bunun ikizlerden kaynaklandığını sanıyorum :)
sakın ikizler burçları alınmasın heee :):):KK52::KK52:

kızlar ben ikizlerim kocam aslan bilen varmı anlaşırlarmı gerçi 7 sene geçti aradan:KK60::KK60:[/QUOTE]
ben bilmem beyim bilir:KK60:
kızlar benim nette sorun var düşüyorum sürekli ve kaç saatte yazdıklarım anca geliyo

çıkyıorum hepinize iyi geceler öpüyorum :KK16:

iyigeceler canım.

bende çok seviyorum diziyi,hele o haseki sultanı bi kaşık suda boğmak istiyorum:))))
hürremi ne hale soktuuu ,dün izliyemedim yaa ne oldu sürdülermi haseki sultanı ???

yok hayatım cadoloz anası kurtardı. ay o hürrem çok tatlı kız ya bence halit ergeçe
:63: bergüzardan daha çok yakışıyo

yok canım daha sürülmedi ama yakındır,hürremi öyle çok sevme bence,sonradan şeytanlıklarını göreceksiniz,osmanlıda çok büyük etkisi vardır hürremin,oğlunu kanuniye öldürttürüyor,macaristanın alınamamasında rolü var,dahada çoookkkk

yok canım daha sürülmedi ama yakındır,hürremi öyle çok sevme bence,sonradan şeytanlıklarını göreceksiniz,osmanlıda çok büyük etkisi vardır hürremin,oğlunu kanuniye öldürttürüyor,macaristanın alınamamasında rolü var,dahada çoookkkk

tabiki hayatım zaten diziden sonra nette araştırdım gerçekten hürrem şeytan ama canlandıran kıza bayılıyorum Allahtan eşim seyretmiyo diziyi:KK60::84:

evet canım biliyorum bende,zaten osmanlıda gerileme dönemi hürremin oğlunun tahta geçmesiyle falan başlıomuş ama dizi içinde bi karakter seviliyo işte, o haseki kıskançlık yapıyo ya uyuz kkaptım ben ona :)

evet canım biliyorum bende,zaten osmanlıda gerileme dönemi hürremin oğlunun tahta geçmesiyle falan başlıomuş ama dizi içinde bi karakter seviliyo işte, o haseki kıskançlık yapıyo ya uyuz kkaptım ben ona :)

haseki aptalda ondan,ben olsam hiç muhattap olmazdım hürremle,çünkü hürreme kötülük yaptıkça alında kendisi eksi puanı alıyor ve sultanın gözünden düşüyor,ben olsam hiç oralı olmazdım ama sultana öyle numaralar cilveler yapardımki,hürremden sıkılır yine bana dönerdi nasıl olsa.
ayyy durun kendim bile inancam yazdıklarıma:KK60:

kızlar benim evi görseniz varya savaş alanı gibi eşim yattı ben netteyken oğlum sağolsun becerdi bi güzel daha evi toplicam:KK28:

haseki aptalda ondan,ben olsam hiç muhattap olmazdım hürremle,çünkü hürreme kötülük yaptıkça alında kendisi eksi puanı alıyor ve sultanın gözünden düşüyor,ben olsam hiç oralı olmazdım ama sultana öyle numaralar cilveler yapardımki,hürremden sıkılır yine bana dönerdi nasıl olsa.
ayyy durun kendim bile inancam yazdıklarıma:KK60: ee ama öyleeee

ayyy durun kendim bile inancam yazdıklarıma:KK60:

ahahahah :) haklısın valla daha akıllı davranabilirdii :)

X