Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

haseki aptalda ondan,ben olsam hiç muhattap olmazdım hürremle,çünkü hürreme kötülük yaptıkça alında kendisi eksi puanı alıyor ve sultanın gözünden düşüyor,ben olsam hiç oralı olmazdım ama sultana öyle numaralar cilveler yapardımki,hürremden sıkılır yine bana dönerdi nasıl olsa.
ayyy durun kendim bile inancam yazdıklarıma:KK60:

sülüman her perşembe hasakiyle birlikte oluyodu ya onuda bırktı ondan kudurdu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ibrahim var sülümanın yardımcısı oda ona gelmez:KK52::KK76:

Dilekcimmmmmmmmmmmmm aradııı vee neden yanıma gelmediği hakkında en ufk laf etmedi tenezll edipte sormadım fakatt canımı sıktıı

sülüman her perşembe hasakiyle birlikte oluyodu ya onuda bırktı ondan kudurdu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ibrahim var sülümanın yardımcısı oda ona gelmez:KK52::KK76:

sülüman hürremden nasıl olsa sıkılcaktı ama haseki böyle yaparak hürremi sultanın gözüne iyice soktu,şimdi sultana hürrem melek gibi geliyor.haseki sabretseydi,yerini korusaydı,sultan ona mutlaka dönecekti,ben olsam tabbbiiii,tınlamazdım hürremi.ha bu arada ibrahim sultanın kardeşiyle evlenecek zaten ama hürrem onuda öldürtecek,neyse fazla konuşmiyim.

hayatım bak sana iyi gelecekse
ben 7 yıllık evliyim ama benim eşim birkere bana çiçek almıştır oda oğlum olmadan önce yani 1 senelik falan evliydim.. evlilik yıldönümü,doğum günü böyle şeyleri hiç bilmez bana kesinlikle sevdiğini söylemez şimdi bazı erkekler böyle kesinlikle bu tarz şeylerden hoşlanmıyorlar ama yani bu seni sevmediği anlamına gelmez anlatabiliyormuyum..

ama tabikide biz hanımlar bunları duymak uygulamalı hale gelmesini isteriz şimdi bu adam evine bakıyo oğlunu beni ilhmal etmiyo içkisi kötü alışkanlıkları yok saatinde eve geliyo ....

ötekileri yapmıyo diye ayrılamayız ki yani bu sevgili olsanda geçerli seviyorsan iş bitti.....

şu canlı para yarışmasına form doldurdum çok yarışmak istiyorum yaaa :)

evet keşke kazansanda çıksan güzel yarışma ama saatleriyle çok oynadılar,yakında kaldırırlar yayından.

kızlar bişey sorucam,sayfanın en başına gidince yani sayfanın en üstü sizinde yeşil renkmi oldu?

evet keşke kazansanda çıksan güzel yarışma ama saatleriyle çok oynadılar,yakında kaldırırlar yayından.

kızlar bişey sorucam,sayfanın en başına gidince yani sayfanın en üstü sizinde yeşil renkmi oldu?

evet cnm yeşil,ana sayfada da garanti bankasıyla ilgili bişey çıkıyor ya,reklamdan heralde ??

X