Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar sohbetinize gerçekten doyum olmuyo ben gidim evi toplicam anca yatrım yarın erken kalkcam:79::79::79:

aa çok güzel yapmışsın bende yemekteyizde yarışmak istiyorum ama gelmezler buraya:KK43:((

kız ben 3 hafta önce yemekteyizin elemelerine gittim biliyomusun,form doldurdum ertesi gün aradaılar beni,çağırdılar işte stüdyo çekimi falan yaptık,çok komikti çok eğlendimm hahahahaah:) ama henüz yarışma için aramadılarr :KK43:

kız ben 3 hafta önce yemekteyizin elemelerine gittim biliyomusun,form doldurdum ertesi gün aradaılar beni,çağırdılar işte stüdyo çekimi falan yaptık,çok komikti çok eğlendimm hahahahaah:) ama henüz yarışma için aramadılarr :KK43:

ay ne güzel inş yarışırsın bizde seyrederiz kızlar size doyum olmaz çok hoş sohbet
şimdilik by by:79:

Aradı kavga etmedik ama yorum yapmadı... Evllkten acıldı bir anda konu nedesinnn bana ben daha hazır degilm bende dedmki asıl ben degilm yapamam suan dşnmyrm dedimm bu sasırdıı vee sinir oldmm iyi knstu benmle ama ben tatmn olamadım

Aradı kavga etmedik ama yorum yapmadı... Evllkten acıldı bir anda konu nedesinnn bana ben daha hazır degilm bende dedmki asıl ben degilm yapamam suan dşnmyrm dedimm bu sasırdıı vee sinir oldmm iyi knstu benmle ama ben tatmn olamadım

halledersiniz cnm ya olur arada böyle şeyler,
baksana zaten 2 yıldır birlikteymişsiniz
bi emek var ortada
erkekleri bazen hoşgörmek gerekebiliyoo :S:S:S

Ne yapımm evde otura otura bu ara sardım herşeyeee.. Tanıyamıyorum kendmii cok sıkıldm kızlarr evde oturmaktn

20 yasndayım okulm bitti moda tasarım icin kurslara fln gtmştm stilistlk için birkaç yerle anlaşmıştım fakat bazı sebeplrdn dolayı bitti.. Senn neler yapıosunn canım

ben de yeni evliyim cnm 4. ayın içindeyim
çalışıodum bi aydır ayrıldım evin keyfini çıkarıyorum
senin daha yaş genç zaten işde bulursun inşallah sevgilinle aran düzelir evlenirsinizde :)

Hayırlısı olsun canım taze gelinsinn:))) Düzeldi aramızdaa sinir oldumm burclardan acıldı yay burcu üstüne dediki yay erkegi nikah masasına en zor oturan burcmus dedi ne alakaysaa söledi bunu snr oldum bendee snr ettm onu tatlı dilimlee bu ara bi triplerr beni sinir edio

Hayırlısı olsun canım taze gelinsinn:))) Düzeldi aramızdaa sinir oldumm burclardan acıldı yay burcu üstüne dediki yay erkegi nikah masasına en zor oturan burcmus dedi ne alakaysaa söledi bunu snr oldum bendee snr ettm onu tatlı dilimlee bu ara bi triplerr beni sinir edio

erkeklerinde bayanlarında bazen böyle dönemleri olabiliyo :)
neyse takma kafana ,benimde sabah kahvaltısına misafirim var,netten değişik bişeyler bakayımde kahvaltı için yatayım cnm:) sıkma canını yarın görüşürüzz :)

X