Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bilmiyorum.onu kurdelama sormalıydın neden arkadaşlıktan çıkardığını...ben sizinle alakalı hiç birşey demedim bundan emin olabilirsin....
her topikde bi tartışma....sıkıldım artık gerçekten...buraya neşelenilim diye giriyoruz.herkesin sıkıntısı yetmiyo kendine bi de burda ayrı uğraşıyoruz

canım zaten aynı şeyleri konuşuyoruz şimdi kapatalım bu konuyu oğlun napıyo uyudumu benimkini zor uyuttum yarın randevu var 9 da nasıl kalkçaz bilmiyorum...

hayatım dünyanın en zor mesleği ev hanımlığı.

bide üzerine milli piyango çocuk:KK61:
evet e zor mesleği hemde maaşsız çalışıyoruz :KK31:
kızlar bugün eşim bana dediki leopar desenli nevresim takımı alalım dedi:KK53:
aaaaaaaaaa :KK9::KK9::KK9::78::78::78::78::78:
acaba ne demek istemiş sana :78::78:

kızlar selam ben geldim :)

neler konuşuyoruz bakalım,konumuz nedir :)
hemen dahil olayımm :nazar:

hoşgeldin canım :KK42:

evet bende katılıyorum çalışmak gibisi yok
ilk işten çıktığım zamanlarda kendimi sudan çıkmış balık gibi hissetmiştim
evde durmaya alışık değildim okul okul sonra iş derken yoğun tempoya alışmıştım

çalışmay çok isterdim ama eşim bu konuda çok kararlıydı hala dahada öyle
ona hak vermeseydim çalışmaya ikna edebilirdim belki ama onu işi malum
çoğu zmaan gece gidiyo gündüz evde çalışırsan ne zaman görüşücez biz dedi :KK50:

kesinlikle eşin haklı canım,boşver doğru karar vermişsiniz,belki ileride ikiniz beraber aynı saat diliminde başka işlerde çalışırsınız.

kesinlikle eşin haklı canım,boşver doğru karar vermişsiniz,belki ileride ikiniz beraber aynı saat diliminde başka işlerde çalışırsınız.

bu bizim için hiç bir zaman geçerli olmaz canım malesef :97:
zaten bende alıştım artık ev hanımlığına istediğim gibi geziyorum istediğim yere gidiyorum :KK1:
ben hayata değil hayat bana uyum sağlıyo :KK60:

blacktea hoşgeldin canım,gördüm seni:KK71:

saol cnmm:)
galiba kendimizi tanıtıyoruzz:)

kızlar bende 25 yaşında başak burcu 3 aylık evli bir bayanım :)hatta 4üncü aya girim bile :)
4yıldır bankada çalışıodum,eşimle evlenince yaklaşık bi aydır evlilik tazminatmı alıp ayrıldım işten:)

özel sektörden bıktımm keşke kamuda yani devlette çalışabilsekk:)

hoş geldin canım konumuz leopar desenli şeyler sende ne var leopar desenli:KK64::92:

hahaha:KK60::KK60::KK60:kız konumuz bumu uydurma,ama benim koca amma fantaziliymiş onu anladım,oturduk akşam akşam leopar desenli nevresim takımı aradık internetten,bide herşeyide beğenmiyo.çok tatlıdır kocam.

kızlar bende 25 yaşında başak burcu 3 aylık evli bir bayanım :)hatta 4üncü aya girim bile :)
4yıldır bankada çalışıodum,eşimle evlenince yaklaşık bi aydır evlilik tazminatmı alıp ayrıldım işten:)

hayatım topic en büyüğü ben miyim 27 yaşındayımmm:KK5::KK5:

oooo ben kimleri görüyorum kaçak gelmiş sonunda yakaladım deniz batın nerdesin sen

burdayım:KK53:ben yokken neler olmus yaw bırı bana anlatsın neden bu topık acıldı kurdela nerde kavgamı ettınzz meraklarrr ıcerısındeyım bundan sonra burdanmı devam etcem bırı benı bılgılendırsın hoppp meraklı denız

Son düzenleme:

bende başak burcuyum canım :KK3::KK3::KK3::KK3:

düzenli titiz mükemmeliyetçi ve eleştirici :KK1:
çoğu zaman duygularıyla değil mantığıyla hareket eden bir yapıya sahibiz :82:

hahaha:KK60::KK60::KK60:kız konumuz bumu uydurma,ama benim koca amma fantaziliymiş onu anladım,oturduk akşam akşam leopar desenli nevresim takımı aradık internetten,bide herşeyide beğenmiyo.çok tatlıdır kocam.

hayatım sen nevresimi bırakta üzerine al şöyle yırtıcı leopar:KK52::KK52::KK4::KK4:

ay valla bi tane badim var leopar desenliii :)başkada bişeyim yok ama nevresim takımı hoş olur yanii:)
benimde aklıma giriniz valla :)))

benim hiçbirşeyim yok :26:
ama ben pek sevmem leopar desenli şeyleri ne olursa olsun itici geliyo
ama belki alsam eşimin dikkatini çekermiki :KK61:

valla en güzeli hayatım duygularla haraket edilince bitiyorsun bu her konuda böyle mantıkla ezeceksin:KK47:

kızz valla başaklar birbiriyle iyi anlaşırlar,hatırladım kaarıyla lady de başaktı :)
kocan hangi burçtan :) benimki oğlakk ,ikiside toprak burcu yaniii :p

X