Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

biz kurdelamla olanlardan konuşuyoduk ve birkaç şahıs da vardı konu içinde...kurdelamın morali bozukdu bende ona dedimki sen insanlara çok değer veriyosun ama hakettiğin değeri bulamayabilirsin.söylemek istediğim buydu.ve doğruydu da...
bu topikle alakalı değildi yazdıklarım başkalarıyla alakalıydı kurdelam biliyo zaten.ve şunu da dedim evet ; ben sana birşey söyleyeceğim zaman 40 kere düşünüyorum çünkü hemen alınıyosun yazdım...bu benim onunla aramda olan konuşmalarımdı...ben onun kötülüğü için hiçbirşey demedim aksine iyiliği için üzülmememsi için dedim.ama gitme sebebeini de bana bağlama dilek...konuştuklarım sadece bunlardan ibaret...başka da bişi demedim
olanları geçmişi biliyosun.bu kararı kurdelam daha önce almıştı ...bi benim konuşmamla gitmedi bundan emin ol

hayatım kurdelam genelde bizimleydi yani hepimiz bu topicteydi şimdi olanların benimlede alaksı yok kimseyle yok madem bizi niye arkadaşlıktan çıkardı görüşmek istemediğini söyledi hakkını helal et dedi son dakkaya kadar bişey yokken .
ki sana hiç birşeyin sorumluluğunu yıkmıyorum.herkez yaşını başını almış insanlar bu konuyu uzatmak istemiyorum öyle istedi öyle yaptı bu kadar tamam.
muhabbete devam etmek istiyorsan edelim canım:)))

hayatım kurdelam genelde bizimleydi yani hepimiz bu topicteydi şimdi olanların benimlede alaksı yok kimseyle yok madem bizi niye arkadaşlıktan çıkardı görüşmek istemediğini söyledi hakkını helal et dedi son dakkaya kadar bişey yokken .
ki sana hiç birşeyin sorumluluğunu yıkmıyorum.herkez yaşını başını almış insanlar bu konuyu uzatmak istemiyorum öyle istedi öyle yaptı bu kadar tamam.

dilekçim kaç yaşındasın bilmiyorum ama olgunluğundan dolayı seni tebrik ediyorum

kıslar bişey soracam hepimiz ev hanımımıyız çalışanımız varmı

canım şimdi ben 4 yıllık işletme mezunuyum,afyon kocatepe üniversitesi,3 yıl mesleğimi yaptım,sonra eşimle evlenip beraber sidede hediyelik eşya dükkanı açtık,şal,hediyelik,incik boncuk falan ama malum antalya burası kışın işler fazla olmuyor,ama yazın kimse bulamaz beni burada,uyumaya vakit bulamıyorum,anlayacağın şimdi tatilde sayılırım,dükkana eşim gidiyor,yabancı dilimi unutmamak geliştirmek için arada kışın bende gidiyorum ama yazın hep sidedeyim,çalışıyorum,amaaann kendi işimiz,karışan yok,ohh:KK64:

dilekçim kaç yaşındasın bilmiyorum ama olgunluğundan dolayı seni tebrik ediyorum

teşekkür ederim canım sende konuşmalarından çok kaliteli bir bayansın burdaki herkes öyle .kendini bilen bayanlar olunca muhabbete doyum olmuyo.ama ne derler hani inek altında buza aramaya da gerek yok.

canım ben 27 yaşındayım ama ikizler burcuyum hayatı seviyorum yaşamayı.yani ortama göre çok ta çılgınımdır yeri geldinmi çokta ağır olurum...

şu an ki meslek ev hanımlığı :KK9:
açıktan halkla ilişkiler okudum okurkende başka bi mesleği icra ediyodum
bi kamu kurumunda güvenlik görevlisiydim
evlenmden 5 ay önce ayrıldım eşimin yoğun isteği üzerine :97:

hayatım dünyanın en zor mesleği ev hanımlığı.

bide üzerine milli piyango çocuk:KK61:

bilmiyorum.onu kurdelama sormalıydın neden arkadaşlıktan çıkardığını...ben sizinle alakalı hiç birşey demedim bundan emin olabilirsin....
her topikde bi tartışma....sıkıldım artık gerçekten...buraya neşelenilim diye giriyoruz.herkesin sıkıntısı yetmiyo kendine bi de burda ayrı uğraşıyoruz

çalışmak çok güzel keşke bütün bayanlar çalışabilse

evet bende katılıyorum çalışmak gibisi yok
ilk işten çıktığım zamanlarda kendimi sudan çıkmış balık gibi hissetmiştim
evde durmaya alışık değildim okul okul sonra iş derken yoğun tempoya alışmıştım

çalışmay çok isterdim ama eşim bu konuda çok kararlıydı hala dahada öyle
ona hak vermeseydim çalışmaya ikna edebilirdim belki ama onu işi malum
çoğu zmaan gece gidiyo gündüz evde çalışırsan ne zaman görüşücez biz dedi :KK50:

X