Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Kadının biri bir gün , akvaryumcudan papagan almış .

fakat akvaryumcu papaganın önceki yeri kerhana demiş,ve uyarmış çok küfür eder demiş. kadın olsun bizim evde çoluk , çocuk var onu terbiye ederiz demiş almış eve , gitmiş. öğleye doğru evin kızı eve gelmiş ,papagan kızı gö rünce müşteriniz birazdan gelir odaya çıkın demiş.biraz sonra evin oğlu gelmiş ve papagan , hoşgeldiniz efendim 2 nolu odaya çıkın demiş. ve akşam olmuş evin reisi ahmet bey gelmiş ve papagan, basmış çığlığı ooooooo ahmet bey yeni yerimizi ne çabuk buldun

inan bi degisiklik yok kafa dagıtıyorum işte napım.siz ne yapıonuz bu arada ark teklifi için tesekkür edeerim

rica ederim ne demek cnm :) takma kafanaa öyle herşeyii gel geceleri bak dağıtırsın kafanı :)

ahahaha bu çok iyiymiş be ceydooşş :

ay ay ay bunlar ne böle ya maşallah rabbim hayırlı evlat eylesin çok kıskandım bende koycam fotolarını ama kociş izin vermiooo ikizcim ikizlerde pek tatlıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…