Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet hayatım evliyim 2 senelik.22 yasındayım.peki ya sen ismin ne bu arada

evet hayatım evliyim 2 senelik.22 yasındayım.peki ya sen ismin ne bu arada

ooo çok hızlısın desene yani 20 yaşında evlindin :) maşallah maşalahh
bende daha 5 buçuk aylık evliyim 25 yaşındayım :) kızkardeşim var senle yaşıt 89 temmuz doğumlu yengeç burcu :) kardeşimden dolayı 89lulara çok sempatik bakarım ben D

evet biraz hızlı oldu hemde cok hızlı acısını cekiyorum zaten...bende balık burcuyum 28 subat.kardesinde üyemi kk ya

evet biraz hızlı oldu hemde cok hızlı acısını cekiyorum zaten...bende balık burcuyum 28 subat.kardesinde üyemi kk ya

yok walla o çalışıyo o yüzden hiç vakti yok,boş zamanlarında anca dinleniyor :)
bende çalışıyodum bankacıydım ama evlendikten sonra ayrıldım,yaklaşık 3 aydır evdeyim :)şimdilik koca parası yiyorum:)
sen niye çok hızlı davrandın evlenmede cnm,acısı derken bi problem yok inş..

ay ben kışı hiç sevmem zaten yaz gibisi varmı

bencede yok walla,insan pozitif enerji doluyooo :)

cooook kıskanc zarar veriyor bana kendine evliligimize

eeee kıslar daha neler yapıyorsunuz

ne olsun lady abla,diğer hatunlar bu akşam sattı bizi ,,ee malum yarın pazar kocalarla ilgileniliyor bu akşam tabi :) benimki film izliyo o yüzden bende rahatım şuan kk ya takılıyorum,,,yarın sabahta annecime kahvaltıya gidicez akşamdan yalancı su böreği yapsammı diye düşünüyorum,yatmadan yapayım pişsin sofra bezine sararım yarıında götürürüm diyee

oh ne güzel ellerine sağlık iyi yapmışsın benim eşimde emekli hafta sonu olması fark etmiyor oda film izliyor

cooook kıskanc zarar veriyor bana kendine evliligimize

ayyy cnm kıyamam benim eşimde çok kıskançtır ama zamanla alışıyo insan,birazda ona göre davranmaya çalışıyo işte,,senin eşinin yaşı kaç bakem ? belki sen çok gençsin daha ondan kıskanıyodur

30 yasında dün annemdeydim.annem ablam ve ben dısarı cıktık yapmadıgını bırakmadı.daha gitmedinmi nerde kaldınız.niye bu kadar geziyosunuz falan filan.annem gögüs kanseri.her yerden bir darbe.bugün esyalarımı topladım kayınvalidem zor ikna etti ama bitecek galiba hayatım.yıprandık.

canım ya e
sen ne diyosun anneciğine geçmiş olsun senin durumunda zor güzelim allah sabır versin

canım geçmiş olsun,doğrudur zor bir dönem geçiriyorsun bu tarz hastalıklarla hayat birazdaha zor olabiliyor,ama sen yinede ani kararlar vermemeye çalış,bak eşin seviyo seni paylaşamıyo ve kıskanıyoo bide böyle bak olaya daha bu genç yaşta ayrılık falan düşünmemeya çalış cnm bnm ..

haklısın galiba ama kıskanclık ileri derecede olunca zarar veriyor malesef.canım amannn bosverin beni sizinde canınızı sıktım kusura bakmayın.ama insan yalnız olunca iste

evet kıskançlık zor ama ne yapacaksın idare ediyoruz işte benim eşimde hala var ama ben takmıyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…