Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

insan kaynakları müdürü...annesinde yukarı cıkma yalnız kalmak istiyorum dedim.bu gece yalnızım yani.kayınvalidemde alt katta oturuyor

hımmm anladım cnm :) olsun takmamaya çalış sen kafana,olur arada sırada böyle şeyler,biraz rahat olmak lazım herşeyi kafaya takmamak lazım, bak çağımızın hastalığı panikatak herkes, ,,neden sürekli kafaya dertleri takmaktan :)

haklısın hayatımbeni dinledigin icin cok tesekkür ederim.cok saol basım cok agrıyor biraz uyusam iyi olacak iyi geceler canım insallah yine görüsürüz

haklısın hayatımbeni dinledigin icin cok tesekkür ederim.cok saol basım cok agrıyor biraz uyusam iyi olacak iyi geceler canım insallah yine görüsürüz

iyi geceler cnm ,dinlen yine gel yarın akşam :) :92::92:
benide eşim çağırıyor bende bu gece erken kaçıyorum kızlar affedin beniii görüşürüzzzz

:92::92:

yok daha o çalışmalara başlayamadık diğer hastalıkalrımdan fırsat kalırsa başlayacagız inşş diğerlerinin kontrolüne gidicem pufff
canım geçmiş olsun neyin var,bebiş hazırlıkları ile ilgili bi durummu ???
bende geldim ama kimsecikler yokmuşş yawww :)))

hoşgeldinn... terapine ihtiyacım var.. ben gene çok mutsuzum gözlerim seni arıyor yazılarını...
selam kızlar...................

Son düzenleme:

burdayım canım......................

:) seni görmek iyi geliyor bana :) neden bilmiyorum.. yarın pazarmış ptesi gidicem umarım düzelmiştir yoksa ölürüm sanırım...zaten şimdiden moralim eksilerde..

canım ama senin moralinide yüksek tutman lazım...olumlu düşünki olumlu olsun.... .allah sevdiği kuluna sıkıntı verirmiş kul kendine dua edip yalvarsın diye.sabret bu günler geçecek.evliliğinin tadını çıkar...............

Son düzenleme:
biliyorum Rabbim beni çok seviyor fakat işte içimdeki sesler susmak bilmiyor...bide annemin hastalığı çıktıAllahtan moralimin yüksekolması lazım geldimi üst üste çok şükür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…