Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

söledim kıızzz aslan didim ya :))) uykusuzluktan yetişemioz

he bacım uyku da geldi nette yavaş yetişemioz garii ii hade örendim de rahatladımm şimdi nolcek neyi merak etsem acaba..:26:

en iisi ben merak etmeyeyim gidip uyuyayım sabaha şarz olayım yarın uzun ve yorucu birgün olacak benim için.. hepinizi öpüyoruumm seviyorumm bugünkü mhbbet pek bi tatlıydı tadı damağımda kalcek ama uyku daha tatlı....

allaha emanet olun huzurlu uykular hepiciğinize...

selam vereyim dedim herkes çıkmış..tüh.. neyse iyisinizdir inş.. ben yarın hastaneye gidicem mutsuzumm bu sebeple..inş güzel şeyler söyler bu sefer doktor..

selam vereyim dedim herkes çıkmış..tüh.. neyse iyisinizdir inş.. ben yarın hastaneye gidicem mutsuzumm bu sebeple..inş güzel şeyler söyler bu sefer doktor..

canım geçmiş olsun neyin var,bebiş hazırlıkları ile ilgili bi durummu ???
bende geldim ama kimsecikler yokmuşş yawww :)))

iyi diyelim iyi olsun canım sen nasılsın iyimisin

bi problem yok allaha şükür,bugün istanbulda hava çok güzel di hatta süperdi,sen nerdensin bu arada :))) walla kız kardeşim ve bi arkadaşla alışverişe gittik kadıköydeydik çok güzel ciciler aldım :) dünde alşvrşteydim :) bahar geldi biz bayanlar coştuk :) eşim gebertecek beni walla DD

öle yaniiiii:) sen neler yaptın bakalımmm:)

aaa cok sevindim cicisler aldın demek valla biz bayanların ne olacak bu alısveris tutkusu bilmem.ben istanbulda beyoglunda oturuyorum.ama kadıköy modayı cok severim

aaa öylemi çok güzel çarşamba günüde istiklaldeydim walla,bu hafta pek bi dışardaydım,ben beyoğlu mangoya bayılıyorum :) ordaki şubesinin yerini hiçbi mangoşubesi tutmuyoo :)) bide bi avm açıldı istiklale biliyosundur onuda dolaştım demirörenmiydi neydi adı :))

ben bostancılıyım cnm,ama ufaklığım beşiktaşta geçti :) hala ark.larımda karşıdadır,kaynanamda o tarafta o yüzden çok gel git yapıyoruzz :)

bende trt binasının orda oturuyorum bizimde bi istiklalimiz var vallaçama demirören avm yi ben hic begenmedim.icinde bir markat bile yok.beyoglunda hic market olmadıgı icin zor oluyor.3 kat ı satürn yapmıslar ne biliyim.sevmedim.

heee market açısından haklısın zor olabilir ,bak o benim dikkatimi çekmedi tabii :) ben direk mağazalara yöneldiğim için :) ama iyi olmuş yani bi toplanma olmuş içeridee :))

sen evlimiydin cnm ,bide 89 lumusun ??? :))))

hoşbuldum canım evet bugün hava çok güzeldi akşam üzeri biraz üşüdüm ama dışarıdaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…