Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk ceyda nasılsın.....

evle ilgili hazırlıkların nasıl gidiyo...

mayısada az kaldı hayırlısı inş.....

alkışlarım cydşuma

kıss belkim senin çakraların gece bu saatde açılıyordur ondan tutturamamışsındır öncekileriii,, bende istiyom azaman karakteristik özelliklerimi ama kopya çekmek yok haaa

teşekkür edrim.sabırlı olduğumu herzaman söylerler......evet ceydacım bu sefer hepsi doğru............

valla mı kız iyi barim burdan yırttık

sabırlı olmak güzel bi duygu olsa gerek, benim eşim resmen sabır taşıdır ama ben de tam tersi çok tez canlıyım

hoşbulduk ceyda nasılsın.....

evle ilgili hazırlıkların nasıl gidiyo...

mayısada az kaldı hayırlısı inş.....

iyiyim bitanem sağolasın evet Mayıs'a çok az kaldı.. inşaatın kaba kısmı bitti canım, hafta içinden itibaren ince işleri de başlıyor kısmetse

alkışlarım cydşuma

kıss belkim senin çakraların gece bu saatde açılıyordur ondan tutturamamışsındır öncekileriii,, bende istiyom azaman karakteristik özelliklerimi ama kopya çekmek yok haaa

hee olabilir canım kız nerde kopya çekicem

şimci kelebekcim sen böyle ışıl ışıl olmayı seven bi hatunsun, senin de ben gibi sabırlı olmadığın görüşündeyim , pratik, sanki bir de el sanatlarını seviyorsun :26: düzenlisin, pozitifsin..

kıss cyd hadi beklemekten dört gözüm olcek sekiz göz noldu çakralar mı kapandı gene

Ben cok tatliyimdirda... :)))) Ben sevmiyorum böyle, kim ne dedi kim ne yazdi anlasilmiyor ha bire kontrol etmek gerekiyor. Aslinda belli bir sayidan sonra kilitlense oazaman kariskanlik olmaz

candancığımm senin karakteristik özelliklerin için düşüncem; iyi niyetli anlamında saf olduğunu düşünüyorum bak bunu kesinlikle iyi niyetlilere söylenen 'saf' anlamında diyorum aman yanlış anlamaya sebep olmayayım

kalbi çabuk kırılan ama ufak şeylerle mutlu olabilen, fedakar, hayvanları çok seven, cömert..

tuttu mu tutmadı mı

daha önce ikiz tahmin etti ya ordan kısss nerden olcek sende

ahandaa sana bravooooooooooo çakralar artıkın tam çalışıyooo annem bana acuk sabur kuzum der ama ben daha kaynağını keşfedemedim kaynağını bulsam toplucam tüm sabır taşlarını, arkadaşlarım pratiklik konusunda ii olduğumu sölerler, düzenli olmaya çalışıom iki böcüğüm ne kadar beni engellemeye çalışsalarda,, el sanatlarını severim ama çabuk sıkılıyom onun çözümünü daha bulamadımm tşk tşk yorumların için
işte bu kupada benden sana...

anladım taklım hepsi doğruda bi tek hayvanları pek sevmemteşekkür ederim ayrıca....

el sanatlarına ben bayılırım.elimde çok yatkındır.gördüğümü yaparım.meraklıyımdır.çokda güzel yemek ve pasta yaptığımı söylerler.o konudada sabırlıyımdır.çok uğraşır,çok incelerim........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…