Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende işletmede 2.sınıftaym..bu saatemi çalışıosun senn kaçtasın??
3 benm ama ben 1-2 yerine 4ders evrdim cnm. 2yıllık mezunuyum zaten ondan yani. oğlum izin vermediği için gündüz bu saatte çalışıyım dedim acık.

size doyum olmaz bayanlar ben kaçtım iyi geceler herkesee.....
iyi geceler bu arada :)))

hayırlısı cnm..

inşaallah canım..ne güzel olur senin için.hadi hayırlısı..............

size doyum olmaz bayanlar ben kaçtım iyi geceler herkesee.....
güle güle canım iyi geceler
birde alınganmısın sanki biraz..............

yok tatlım hele alıngan hiç değilimdir gerçekten. bana herkes istediği yorumu ya da ne bileyim eleştirisini vs rahatlıkla yapar. art niyetli olduğuna inanmadığım sürece samimi olan herşeye açığım ve kolay kolay alınganlığım görülmemiştir

bak bunu tutturamadım..............

iyi geceler kızlar nasılsınız bakalım.....

aklım hep burda kalıyo...ders çalışıyım diyorum ama yok olmuyo...bu gidişle kalacam....

arf güle güle ....

blacktea hoşgeldiiinnn....

blacktea mı gelmiş hani nerde ne zaman
tşkr cnm :))))))))))))))))
rica ederim
ceyda kız sende benim karekteristik özelliklerimi tahmin et belki tutar.........

kız korkuyorum valla buakşam tutturma mekanizmam çalışmiyi

ama du bi deneyeyim; bir kere düzenli ve tertipli olduğunu zaten biliyorum sabırlısın, maneviyata değer veriyorsun, kararlı, çocuklarına düşkün.

candan hoşgeldiiiiiin bak blackteanin hala sesi çıkmıyooo kıssss ordamısın yoksa açık bırakıp gitiin mi pcyi

teşekkür edrim.sabırlı olduğumu herzaman söylerler......evet ceydacım bu sefer hepsi doğru............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…