Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aynen canım.nekadar acayip değilmi........sanki karşılıklı konuşuyor hissiyatındayım......

evet sanki 30 yıllık arkadaşım var karşımda da muhabbet ediyorum ,, biliyormusun aslında kaç yıllık arkadaşların eşin dostun seni bu kadar tanımıyor gibi oluyor ,, inş. birgün tanışırız ben çok isterim şahsen ..

ben mesela seni kumral ela gözlü uzun dalgalı saçlı narin zarif hoş giyimli ve bakımlı olarak düşünüyorumm hep ne kadarı doğru...:21:

evet sanki 30 yıllık arkadaşım var karşımda da muhabbet ediyorum ,, biliyormusun aslında kaç yıllık arkadaşların eşin dostun seni bu kadar tanımıyor gibi oluyor ,, inş. birgün tanışırız ben çok isterim şahsen ..

ben mesela seni kumral ela gözlü uzun dalgalı saçlı narin zarif hoş giyimli ve bakımlı olarak düşünüyorumm hep ne kadarı doğru...:21:

beyaz tenliyim,dalgalı saçlıyım,bakımlıyımdır,etrafımdakilere göre uzunum,ama ela gözlü değilim.:KK59:kendime çok güvenirim....................

hadi benide tahmin et bakalım tutacakmı bende seni ufak tefek minyon tipli hayal ettim bakalım tutturdummmu:KK52:

iidir cnm sen neler yapıyorsun bakalımmm

hayırlı geceler cydoş nerlerdesin sen bacım kaç gündür karşılaşamıyoz arada bakıom senin ev topicinede ama denk gelemedik...:KK25:

valla sadece geceleri değil, bu aralar gündüzleri de pek sık giremiyorum canım. :KK31: nasılsın bakalım, iyisindir inş.? :KK16::KK16:

hadi benide tahmin et bakalım tutacakmı bende seni ufak tefek minyon tipli hayal ettim bakalım tutturdummmu:KK52:

beni de tahmin edin dermişim :KK60::KK60::KK60:

hoş geldin kız özlettin kendini................:KK16:

hoşbuldum tatlım.. ben de özledim sizleri :KK70::KK70:

aslında tam uyumaya karar verdim, sonra siz geldiniz aklıma uğramadan çıkmayayım dedim :KK69:

Son düzenleme:
beni de tahmin edin dermişim :KK60::KK60::KK60:

hoşbuldum tatlım.. ben de özledim sizleri :KK70::KK70:

aslında tam uyumaya karar verdim, sonra siz geldiniz aklıma uğramadan çıkmayayım dedim :KK69:

merci canım ama senin resmini gördügüm için bi tahminde bulunamıycım:KK9:

ay sorma ya sabah doktordaydık bişeyide yok niye ateşi var böyle uyumuycam diye direniyo anlamadım sen ikizleri nasıl büyüttün ya :KK30:

geçmiş olsun canım........aslında şimdi ufaklığı büyütürken diyorumki:ben bu kızları nasıl büyütmüşüm.ama işte allah yardım ediyor tatlım..birde yaş daha gençti sabır daha çoktu sanırım.şimdi olsa kaldıramazdım valla........

Son düzenleme:

hmmm dur çakralarımı bir açem gözümü kapayemmm ekobero nası nası nası hıh tmm dur geliyooo

kumral kahverengi gözlü 165 170 boylarında 65 kilo falan titizz herşey düzgün olsun isteyen ... ee ne kadarı tuttu bakalım :26:

sıra sende ikizcim sen beni nasıl hayal ediyorsun bakalımmm:18:

valla sadece geceleri değil, bu aralar gündüzleri de pek sık giremiyorum canım. :KK31: nasılsın bakalım, iyisindir inş.? :KK16::KK16:

bende bu ara gündüzleri burdayım geceleri bi bakıp kaçıyodum bugün burdayım artık ... öslesdim sizi kıss:KK9:

X