Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi diyelim iyi olalım cnm senden ne haberr :) çoluk çocuk nasıllar :)
ben bugün temizlik yaptımmm çok yoruldumm walla,şimdide keyif yapıorumm

iyiyim canım.çocuklar çok şükür uyuyorlar.bende biraz temizlik yaptım.yeni oturdum....aynen keyif yapıyorum.bitki çayı içiyorum.......

ikiz cnm su böreği yapmayı biliyomusun yaa,yarın yapmak istiyorumm da :)biliosan banada bi öğretiversen diyorum

ya jürinin tavrıda komedi mayoyla görmekte fayda varmışşş :))) ayyy ölücem gülmektenn

yyaanniii komikler yaa görsen nolcak illa görecekler sanki ne faydası olcaksa arttııııkkkk muammaa:))))))))))))))bende temizlik yaptm yoruldum keyif yapıorummmm:))

amin canım.iyi geçer inşaallah.ne güzel valla böyle okumaya devam edince imreniyorum.ara vereli çok olmasa ,zorlanmayacağımı bilsem bende girerdim.....

allah zihin açıklığı versin cnm,hangi sınava çalışıyosun bakem :)

iyiyim canım.çocuklar çok şükür uyuyorlar.bende biraz temizlik yaptım.yeni oturdum....aynen keyif yapıyorum.bitki çayı içiyorum.......

okadarda keyfimiz olsun dimi yanii:) yoksa bu işler bitmezzz hiç

cokkk iyyim hatta superim sizler nasilsiniz

hoşgeldin cnm,buyur kendini tanıt bakalım :) bide çok keyiflisin maşallah allah bozmasın :) nedir seni böyle neşelendiren bakalım

amin canım.iyi geçer inşaallah.ne güzel valla böyle okumaya devam edince imreniyorum.ara vereli çok olmasa ,zorlanmayacağımı bilsem bende girerdim.....

daha çok gençsin şekerim hiçbirşey için geç değil bende ara verdim 4yıl sonra girdim liseden oldu zor gerçekten evde çalışmak benimkide kıskanç kursa da gitmiyorum o sebepleennn:)ama çocukların var 3tane şimdi olmaz ancak okula başladıklarında isteğin olursa neden olmasın kızz ama zorlanırsın kafa yormak lazım sağlamm şekerim:)

ikiz cnm su böreği yapmayı biliyomusun yaa,yarın yapmak istiyorumm da :)biliosan banada bi öğretiversen diyorum

canım bende bayağıdır yapmıyorum.malum hamilelik,şimdide ufaklık.tarifim aklımda değil hamurunun .ama ben hamuru 12 ye bölüyorum.tek tek açıp.sofra bezine seriyorum.sonra kaynamış suya atıp haşlıyorum.yağlanmış tepsiye tek tek seriyorum.her kata eritilmiş tereyağı veyahut margarin koyuyorum.6. yufkadan sonra içini koyuyorum ne istersen.sonra serip yağlamaya devam.sonra pişiriyorum.tariften emin değilim ama ben 3 yumurta koyuyorum.1 kaşık yoğurt,bir fincan sıvıyağ ama inan gerisini hatırlamıyorum.ben genelde tarifi annemi arayıp soruyorum...

işte o beni durduruyor.yoksa geçen yıl kpss ye girmeyi düşündüm.hamilelik oldu.çalışmak zor geldi.pes ettim..yoksa bir şeyler yapmak istiyorum ama ne bende bilmiyorum..........:93:

nasil olmiyim eski sewdim cocuk aci cekiyor kapinin onunde

yazık günah niye acı çektiriyon kız çocuğaa

ayy öyle bi anlattınki yapmaya başlamadan üşendim walla ama yok kocamın canı çekmiş yarın bi güzellik yapayım onaaa nettende bakarımmm :)

kız benimde canım çekti.ama tariflerde yumurta sayısı fazla oluyor.ben yumurta yerine sıvıyağ vede yoğurt koyuyorum.inan çok güzel oluyor..........

işte o beni durduruyor.yoksa geçen yıl kpss ye girmeyi düşündüm.hamilelik oldu.çalışmak zor geldi.pes ettim..yoksa bir şeyler yapmak istiyorum ama ne bende bilmiyorum..........:93:

şimdi olmaz canım zaten bedenen yorgunsun birde beyin yorgunluğunda ikiye katlanır üstüne üstlük sınava girsen nolacak kpss ye girdin diyelim kazansanda 3çocğnun mesuliyeti üstünde canım büyük olsalar olur okul çağnda ozaman bişeyler yaparsın şekerimm ancak...

canım benim kızlar bu yıl ilkokula başlayacaklar.ama ufaklığım daha küçük............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…