Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

en zor iş ev hanımlığı istifa da kabul edilmiyo boynumuza yapışmış işler çalışsanda sen yapcan çalışmasanda allah kolaylık versin bahar temizliğimi yoksa kendini fazla yormas boş ver azaz yap

sorma valla bacım birden olmuyo zatenn ( yarına da kalsın birazz,şimdide çamaşır mak. bitti gideyimde onları asayımm ...ahhh ahhhhh :S

bende koltuklarımı yıkamak istiyorum birazdaha havalar iyi olsun diye bekliyorum halılarıda yıkamaya vercem çocuk olunca ikinci halıyı serdik kışı tek halıyla çıkaramadık

evet cnm ya çocuk olunca normal yanii,,ayyy ben çocuk yokken yetişemiyorum işe güce bide çocuk olunca ne yapıcam yaww :))

okudum mealini canım...inanılmaz yaaaaaaa... dahada olacagına dair inancım artıı ......
bende koltuklarımı yıkamak istiyorum birazdaha havalar iyi olsun diye bekliyorum halılarıda yıkamaya vercem çocuk olunca ikinci halıyı serdik kışı tek halıyla çıkaramadık

kimse yok bende çıkyım barii HERKESE HAYIRLI GECELER !! Allah Rahatlık versin ..

yahu kızlar niye gelmediniz bu akşam aaaaaaaaaa :))))
ya fox da güzellik yarışmasına bakıyodumda koptum gülmekten yaa adam diyoki 'bide mayolu görmekte fayda var' ahahahah bu nasıl bi cümle yaa :))

slm milleeet yatmadan önce bi bakayım dedim yaa bende onu izliyordum evet ya birde tipsizleri de seçiyorlar tamam acayip güzellerde var ama hiçbir havası elektriği olmadıktan sonra çirkinleri ne seçiyosunz kardeşiim dimi blactea:))))))

ya jürinin tavrıda komedi mayoyla görmekte fayda varmışşş :))) ayyy ölücem gülmektenn

iyiyim canım.sen neyapıyorsun.sınavada az kaldı.ders çalışıyorsun sanırım..........

bugün hiç çalışmadım yaa kayınpeder gelicek işler vardı onları hallettim yarın devam edicem çalışmaya çalışıyorum canım dua ette zihin açıklığı versin rabbbimm.......kıızz özledim yahu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…