Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ya kızlar bişey sorcam size ben bi bluz aldım geçen gün kendime ama sonradan aklıma geldi aynısından küs olduğum görümcemde almıştı ya şimdi ben bu bluzu kayınvalidemlere götürsemmi acaba aynısını almış dermi çok ta beğendim değiştirmek istemiyorumda napsam kızlar

okudum meryem surasini bir yerde okumuştum meyem suresini abdestli 7 deva bir elmaya okyorsun yatakta elinle ikiye bölüm yarısını eşin yarısını sen yiyorsun sonra halvet oluyorsunuz Allah ın izni ile çocugun oluyor.. deneyeceğim en kısa yumurtlama dönemimde deniiyimde şansım artsın.... bu arada yazamadım eşimle kapışıyorduk bi konu yüzünden kusurabama...

gecenin saat 3 ü ve ben hala oturuyorum sebep? çünkü 1 de canım çiğ köfteçekti kocama dedim hadi gidelim bahçelide bi çiğ köfte yiyelim gittik yedik doydugumda bir vicdan azabı aldı beni ki sormayın gitsin löp löp yağ olmasın diyede oturuyorum halaaabide herifle kapıştık bir arkadaşı yüzünden ....şeytana uydum pöfffff

ohhhhhhhhhh afiyet olsun.............
canım türkçesini okuduysan orda allah bir şeye ol dedimi o olur.hiçbirşey imkansız değildir mesajını almışsındır.(yaşlı zekerriya peygamberin kısır karısından nasıl bir oğlu olduğunu)

off kızlar yaaa çok yoruldum walla,kalktığımdan beri temizlik yaptım ve daraldımmm bu ne yaaaa ben istifa ediyorum ev hanımlığından :)
daha bi damla yemeğim yokk ne ettcuukkk yaaaa :S:S:S

off kızlar yaaa çok yoruldum walla,kalktığımdan beri temizlik yaptım ve daraldımmm bu ne yaaaa ben istifa ediyorum ev hanımlığından :)
daha bi damla yemeğim yokk ne ettcuukkk yaaaa :S:S:S

en zor iş ev hanımlığı istifa da kabul edilmiyo boynumuza yapışmış işler çalışsanda sen yapcan çalışmasanda allah kolaylık versin bahar temizliğimi yoksa kendini fazla yormas boş ver azaz yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…