Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kolay gelsinn bacım :KK70: bende ingilizcemi geliştiriyorumm ama buaralar temizlik falan aynen bendede :) çokk yoruldum yarınada camlara başlasammı diyorum amann bende bilmiyorumm valla ne yapsammmmmm :KK70:

sanada kolay gelsin şekerim bende de aynı düşünce var kızz ne tesadüff cammı silsem diyorum bakıcaz artık sabah olsunda bi canım nasıl isterse:KK1:öylemi süpperr bende istiyorum birde anadolu lisesini kazanmıştım 1yıl fix ingilizce gördük bayağ iyiydimde şimdi konuşamıyorum anlıyorum hala kelimeleri unutmaya başladım alt yapımda sağlam olduğu için üzülüyorum ismek kurslarına gidicektm kadro doluymuş seneye kaldı zannımca......sen nasıl geliştiyosun kız kurs falan mı evlimisin kaç yaşındasn nerde yaşıyosun ne sordum beee:KK52::KK52:

onun bana dediklerina ne demelisin bana ben ondan hoslandigim halde parali metresi olmami teklif etti beende cektirecem sonuna kadar

ha okumuştum hatırladım seni hatta yorumda yaptım intikam almak istiyorum nasıl yapıcam diye kız olayı nasıl bu boyuta getirdin nasıl geldiki çocuk bu hale merak ettim:KK53::KK53:

şimdilik mutluyum ama içim pekmutlu değil gibi ptesi hasteneye gidicem tahminlerime göre doktor gene beni mutsuz etcek bu sebepde var değiştirmiyorum.. teşekkür ederim....
sen mutlusun.ama avatarın mutsuz görünüyor.profilindeki resimlere baktım. nekadar güzel bir bayansın.bu avatar yakışmıyor tatlım........:KK31:

bencede ikize katılıyorum LAGRİMA avatarını değiş çok güzel bi kızsın bu avatar sana olmamış çok depresif.....

tamam değiştiririm ama genelde depresifim bu bebek olmaması yüzünden ..teşekkür ederimm..
bencede ikize katılıyorum LAGRİMA avatarını değiş çok güzel bi kızsın bu avatar sana olmamış çok depresif.....

inşallahhhhhhh.....
sen bilirsin tatlım...............ama inşaallah hayırlı haberler alırsın..............:KK49:

bu hastalıkalr canımı sıkıyor biri bitiyor diğeri başlıyor daha bebek tedavisine bile başlayamadı doktor...puffff
hayırdır canım neyin var???

getirdim istee birazz o da aci ceksin bugun de attim bi tokat ama icim acidi dedim kizim nazli o da ceksin biraz dedinm acimyorum onume geldigi an patlatiorum

ama niye muhattab oluyosun ki iyi yada kötü muhattap olma metreslik teklif eden adama değil tokat atmak muhattab olmam bırak acı çekiceği varsa kendi çeksin senin kapının önünde çekmesin başka yerde sızlansın ki böle tipler de dalga geçer kız maşa olma sonra canım zaten hislerin varddı çocuğa yazmışsın yenik düşebilirsin dikkat et yat uyu sen hiç yokmuş gibi davran bence tabi sen bilirsin.........

tamam değiştiririm ama genelde depresifim bu bebek olmaması yüzünden ..teşekkür ederimm..

inşallahhhhhhh.....

bu hastalıkalr canımı sıkıyor biri bitiyor diğeri başlıyor daha bebek tedavisine bile başlayamadı doktor...puffff

sende benim 7 yıl önceki halimi görüyorum...........seni inan çok iyi anlıyorum.inşaallah benim gibi sende bu günleri unutursun..........:KK16:

Son düzenleme:

inşallahhhhhhh.....

ahh canım desene aynı kaderdeyz benim buay başladı doktorumu değiştikten sonra ...1.5yılı geçkin süredir çalışıyoruz olmuyor doktorum desem gıccıık ilgisiz değiştim sonunda hsg diğer testler yapıldı normal herşey olmuyor işte ilaç tedavisine başladım ilk ayım inşalla olur ..canım benimde psikolojim bozuldu artık sende ilaç tedavisine mi başlıcaksın ne durumdasn kaç yıllık evlisin yaş kaç???

inşallah yaaa bazen çok umutlanıyorum bazen hiç umudum kalmıyor tükeniyorum..aman boşver diyorum olmazsa olmaz sonrada içim içimi kemiriyor ya olmazsa senelerce.. bütün arkadaşlarım evli nerdeyse ilk geceden hamile kaldılar en az 2 cocukları var.. ya ben hesap kitap yapıyorum ay sugün yumurtlıcam bugün su olcak.. böyle planlı yaşamak hiçhoşuma gitmiyor.. millet ceket atsa hamile kalıyorlar benimke gardolabıattı tık yok :) ne bileyim duygularım karman çorman.. bazn öesem de kurtulsam bu bütün dertlerden diyorum sonra ölümü düşününce korkuyorum hiç bir hazırlıgım yok öbür tarafa götürcek ...
sende kendimim 7 yıl önceki halimi görüyorum...........seni inan çok iyi anlıyorum.inşaallah benim gibi sende bu günleri unutursun..........:KK16:

X