Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

heee evet şimdi hatırladım cnm ya,bence sen hiç muhatap olma yüzde verme ,bırak o senin peşinde dolansın ,ağırdan sat kendini ..

yok gibi ama heran herşey olabilir :)

evet canım haklısın hem suçlu hemde suratıma bakmıyo piskopat ya ..sanki ben meraklıyım ona kıskanç ya gene sinirlendim 7 ayı aşkın süreden beri konuşmuyoz tek onunla aynı şehirdeyiz geri kalan başka şehirdeler insan olsa iki kardeşiz şurda iyi geçinmeye bakar ya yapmadığı kalmadı bana ama inanki şimdi çok daha huzurlu mutlu onun yüzünden kavga gürültü yok...

bebek içinde inş en kısa zamanda haberlerini alırız canım..:))

benimde kayınvalideden şansı olanlardanım .benim kayınvalidemde son derece anlayışlı bir hanım ..

biz gelin kaynana değilde daha çok anne kız gibiyiz ..

benimde iyidir valla kaynanam allah razı olsun,4 gündür onlardaydım orda kaldım,sınava falan ordan gittim geldim hiçbişeye elimi süremedim arkamı topladı resmen kadın

arkadaslar evlilik öle bisey ki ya kayınvalideden cekersin ya kocandan hickimse olmazsa görümcenden oda olmadı kayınbabandan hicbirsey dört dörtlük olmuyor malesef

doğru canım haklısın.evlilik özellikle bayanlar için büyük fedakarlıklar gerktiriyor..yoksa uzun sürmez.............

arkadaslar evlilik öle bisey ki ya kayınvalideden cekersin ya kocandan hickimse olmazsa görümcenden oda olmadı kayınbabandan hicbirsey dört dörtlük olmuyor malesef

evet ya arkadaşım benim koca melek gibi ama kaynanayla en ufak görümce cadının teki bunlar 5 kardeşler 3 kız 2 erkek ama en ufak dediysem 37 yaşında ben 27 kendini benle bir tutuyo yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…