Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet canım
şu an görevde naklen yayın yapıyo bana bende size

Allah razı olsun bacım.

kız ayşen sen üsküdar' da oturuyosun madem şey soracağım. üsküdar'da fethi paşa korusu var bilin mi oraya daha önce gittim ama özel arabaylan. şimdi biz arkadaşlarla oryaa gitmeyi düşünüyoruz. diyelim ki vapurla üsküdar'a geçtik, sonra naısl gideriz oraya bi bilgin var mı:26:

Haklısın canım, yaşamayan bilemez muhakkak ama yine de yıpratmamaya çalış kendini canım. Allah biliyor zamanını inş. çok bekletmeden gelir bebiş

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim mutlu ettin beniçok mersi tekrar...

Senin kaynanada fettan birine benziyo
Gel sen doğur benim yerime deseydin
sinir oluyorum böyle insanlara sanki kendileri bakacaklar

canım bakması birşey değil .hamileliklerim zor geçiyor.sezeryanla doğum yapıyorum.allah olmayanlara versin.bakmasıda zor tabiki onlara bir gelecek sağlamak lazım..birde bende artık kendim için birşeyler yapmak istiyorum.çok dinamik bir insanım ,kendimede çok güvenirim.... çocukları büyütüp birşeyler yapmak istiyorum....

Kızlar bana müsaade.. çıkayım artık çok uykum geldi gerçekten. Aslında zaten vardı ama sizinle muhabbet etmeden yatmak istemedim. :81:

kendinize çok iyi bakın, hepiniz öpüldünüz

Bu arada yeni gelen arkadaşlar, sizleri her zaman burada görmek isteriz. Sizlerle tanıştııma çok memnun oldum.

iyigeceler canım...kendine iyi bak.....

aynen benimde çok uykum geldi sohbet hoş oldu inşalla giricez bundan sonra bende çok memnun oldum canım görüşmek dileğiyle..

Bende çıkıyorum arkadaşlar herkese iyi geceler eşim mızmızlanmaya başladı emir büyük yerden anlayacağınız tekrar görüşmek ümidiyle bayyy...

benim eşiminde ilk görev yeri üsküdar................
aaa neresinde yapmış nerde oturmuş sen yokmuydun o zaman :)

evet canım allah 3 ne sağlıklı uzun ömür versin yeter o kadar :)
bende allah kısmet ederse 3 tane istiyorum sonra gözüm korkuyo 2 ye düşürüyorum :)
evlenmden önce 4 tane yapıcam diyodum bizde 2 kardeşiz abim var benden 2 yaş büyük çok isterdim bi ablam olsun veya bacım olsun ama yok..
gerçi bi taneyi doğurayımda ben

YOK CANIM EŞİM 1996-2000 YILLARI ARASINDA YAPMIŞ.BİZ OZAMAN EVLİ DEĞİLDİK.BİZ 2002DE EVLENDİK...AMA 3 YIL ÖNCE GELDİM ÜSKÜDARA ÇOK GÜZEL BİR İLÇE.....EVET CANIM 3 ÇOCUK İYİ FAZLASI FAZLA.ASLINDA 2 KIZ 2 ERKEK OLSA ODA İYİ AMA BENİM GÖZÜM KESMİYOR.BİRDE NE MALUM ERKEK OLACAK.BENCE KIZLARIN BACISI OLSA YETER.ALLAH SANADA EN KISA ZAMANDA NASİP EDER İNŞAALLAH...................

Son düzenleme:

ben sırf recep tayyip erdoğan 3 çocuk yapın dedi die 3 çocuk yapmicam.ona inat...

hadi kızlar topluca tatlı rüyalar sizlere

ikizcim o zaman enişte baya eski memurlardan benim eşim 4 senelik memur henüz
:)
gelirsen tekrar beklerim canımcım

evet evet kız bacısız kalmasında :)

hadi kızlar topluca tatlı rüyalar sizlere

Ikizcim o zaman enişte baya eski memurlardan benim eşim 4 senelik memur henüz
:)
gelirsen tekrar beklerim canımcım

Evet evet kız bacısız kalmasında :)

evet canım 15 yıllık.bizim aramızda eşimle 8 yaş var...iyigeceler bende kaçtım...kendinize iyi bakın.............arf vede ayşen.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…