Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

merhaba hoş geldin canım allah bağışlasın bebişini nasiılsın iyimisin

Teşekkür ederim, bebeğim iyi çok şükür.. Benim için çok kıymetli (her anne gibi) Onu uyuttuktan sonra gece bana kalıyor :)
eskisi gibi sohbet bölümünde konuşabilseydik keşke.. böyle çok yavaş oluyor...

kızlar kızlar bende geldimm:)

geç kaldım çünkü yarın sabah kahvaltıya misafirim var hazırlık yaptım birazzz :))

ben iyiyim çok şükür, sadece evde yalnız olduum için sıkılıyorum :KK14:
kocan iştemi.neyapacaksın oda ekmek parası için.geceli gün düzlü çalışıyorlar.bebişin olunca sıkılmazsın...............

geç kaldım çünkü yarın sabah kahvaltıya misafirim var hazırlık yaptım birazzz :))

hoşgeldin canım................

kocan iştemi.neyapacaksın oda ekmek parası için.geceli gün düzlü çalışıyorlar.bebişin olunca sıkılmazsın...............

hoşgeldin canım................

hoşbulduk cnm ne var ne yok neler yaptın bugün bakalım :)

ya kızlar yarın sabah kahvaltısına normal kahvaltıkların yanına sigara böreği sardım,bide patates biber kızartıp üzerine domates sosu yapıcam ..ekstra birşey daha yapmalımıyım yada bi öneriniz varmı başkaaaaaaa????

hoşgeldin fıstık :KK34: ne hazırlıcaksın bakim misafirlerine :21:

evet canım ne yapsın o da çalışıyor işte.. :KK31: senelerdir aynı firmada çalışıyıor Allah' a şükür çok da sağlam biryer arada gece çalışıoyor olması kötü ama işsiz olmasından iyidir yeter ki Allah sağlık versin de çalışsın ne yapalım:KK61:

hoşbulduk cnm ne var ne yok neler yaptın bugün bakalım :)

ya kızlar yarın sabah kahvaltısına normal kahvaltıkların yanına sigara böreği sardım,bide patates biber kızartıp üzerine domates sosu yapıcam ..ekstra birşey daha yapmalımıyım yada bi öneriniz varmı başkaaaaaaa????

bugün biraz temizlik yaptım canım.bence yeterli .kahvaltı sonuçta bir sürüde kahvaltılıklarında olur.ama sen bilirsin....

hoşgeldin fıstık :KK34: ne hazırlıcaksın bakim misafirlerine :21:

hoşbulduk cnm :) walla birsürü çeşidim var kahvaltılık manasında herşey tam,sigara böreği ve domtes soslu kızartma yapıcam bide sabah ,başka bi fikrin varmı cnm ya?? yada yetermi?
gerçi iki kişi gelcek ama ...

hoşbulduk cnm :) walla birsürü çeşidim var kahvaltılık manasında herşey tam,sigara böreği ve domtes soslu kızartma yapıcam bide sabah ,başka bi fikrin varmı cnm ya?? yada yetermi?
gerçi iki kişi gelcek ama ...

bence yeterli tatlım, hem 2 kişi gelecekmiş yeter de artar bile.. ellerine sağlık. ben de gelem mi kı :KK52:

ceydacım bakıcam şimdi evinin resimlerine :)

ay kızlar bide akşam üzeri ayakkabılığımı temizliym dedim,bi kaç spor ayakkabıda yıkadım çok yoruldum yaa,üstüne aradılar yarın kahvaltıya gelcez diye bi türlü bilg. ın başına oturamadım heee :)

kimsecikler yokmuydu bu akşam yaa,yoksa gelip gittilermi ???

X