Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Selam kızlar,, ya dün gece ben bilgisayar kucağımda uyuyakalmışım okadar yorulmuşumki dün gezmekten :) eşimde kapamış bilg. sonrası ne oldu bende hatırlamıyorum :) artık bu gece görüşürükkk hatunlar :)

kız nası becerdin öle uyuyakalmayı :KK60::KK60::KK60:

ben zaten kk'ya takılıp kalmakla eşimin dalga konusu oldum, beni o vaziyette görse daha da dilinden düşürmezdi valla :KK60::KK60:

kız nası becerdin öle uyuyakalmayı :KK60::KK60::KK60:

ben zaten kk'ya takılıp kalmakla eşimin dalga konusu oldum, beni o vaziyette görse daha da dilinden düşürmezdi valla :KK60::KK60:

ayy cnm benim çok yorgundum yaa,ama bugün daha beter yoruldum,iki gündür alışveriş merkezlerini talan ettim:) salonuma çok güzel bi tablo aldım,essensoda %50 indirim var herüründe,,,, tartı,faruk malhan koleksiyon çay bardağı,arkadaşımın doğumgünü var onada çay seti aldım,bide kendime babet etek falan :) ama en çok beni mutlu eden evime aldıklarım :) kızken kıyafet almak mutlu ederdi ama şimdi tam tersi :)

Son düzenleme:
ayy cnm benim çok yorgundum yaa,ama bugün daha beter yoruldum,iki gündür alışveriş merkezlerini talan ettim:) salonuma çok güzel bi tablo aldım,essensoda %50 indirim var herüründe,,,, tartı,faruk malhan koleksiyon çay bardağı,arkadaşımın doğumgünü var onada çay seti aldım,bide kendime babet etek falan :) ama en çok beni mutlu eden evime aldıklarım :) kızken kıyafet almak mutlu ederdi ama şimdi tam tersi :)

Maaşallah maaşallah canım, keyfin hep böyle yerinde olsun inş.:21::21: Aldıklarını güle güle kullan canımcım. Valla ben de öyle kıyafetten çok eve birşeyler almaya uğraşıyorum beni daha çok mutlu ediyor :KK69:

Maaşallah maaşallah canım, keyfin hep böyle yerinde olsun inş.:21::21: Aldıklarını güle güle kullan canımcım. Valla ben de öyle kıyafetten çok eve birşeyler almaya uğraşıyorum beni daha çok mutlu ediyor :KK69:

evet cnm ya sorma valla :) mutluyum ama yorgunum şu annn :)
sen ne yapıosun cnm,diğer kızlar henüz pistlerde gözükmediler ???

evet cnm ya sorma valla :) mutluyum ama yorgunum şu annn :)
sen ne yapıosun cnm,diğer kızlar henüz pistlerde gözükmediler ???

selam ben geldiiiiim, ama pek vaktim yok. Bu aksam arkadasimda kalmaya gidecem. Gece tek başına kalmaktan korkuyor da

Rabbim mutlulugumuzu hic eksik etmesin

ama neden kimse yok:KK43:zaten çok yorgunum.......biraz sohbet ederiz diyodum ama kimsecikler yok:84::84::84::84::84::84::84:

X