Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben ilk kez gelmedim ama hatirlatma yapayim.. <<<<<<<<<<< :KK49:20 yasinda 7 aydir evli aslen ankarali fransada yasiyor ismi GuL

üzülmemek elde değil........ama çare de değil allahıma şükrediyorum.......

belkide Allah seni boyle bir imtihanla siniyordur oyle dusun.. Yasin genc daha yine olur uzulme dogduktan sonra bebeklerini kaybedenler var onlar daha cok uzuluyordur.. Hayirlisiyla isteyen tum kadinlarimiza annelik duygusunu nasip etsin Allah :KK70:

belkide Allah seni boyle bir imtihanla siniyordur oyle dusun.. Yasin genc daha yine olur uzulme dogduktan sonra bebeklerini kaybedenler var onlar daha cok uzuluyordur.. Hayirlisiyla isteyen tum kadinlarimiza annelik duygusunu nasip etsin Allah :KK70:
muhakkak ki öyle.....rabbimin emaneti değil mi veren de o alan da allahım bizi şükredenlerden kılsın...hakkımızda hayırlısını nasip etsin........

muhakkak ki öyle.....rabbimin emaneti değil mi veren de o alan da allahım bizi şükredenlerden kılsın...hakkımızda hayırlısını nasip etsin........

Merhabalar,
topiğe yeni girenler kendini tanıtabilir miy yazmışsınız, kısaca 30 yaşındayım 2 yaşında kızım var, boşanmış bir anneyim.

X