Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok canım önemli bişi değil...
günlerdir evden çıkmıyorum
eşim öğretmen dün semineri varmış akşam saat 6da çıktı on bir buçukda eve geldi.
sinirlendim bende...
bugün haftasonu evde.bende bugünden için kendi kendime düşünüyodum çıkarız diye.
sabah yataktayız saat 10:30 tel çaldı arkadaşı çağırdı.
akşam 6 oldu eve geldi bişeyler almış elindekileri aldım git gelme dedim.
adamda allahtan istiyomuş hiçbişey demeden çekti gitti
msj çektim ağzıma ne geliyosa saydım.
sakın eve gelim deme kalacak yer bul felan dedim..
geldi gitti kapıyı çaldı açmadım.anahtarıyla açıyo kapıyı ggeri kapatıyom.
saat yarımda aldım içeri ne geliyosa saydım ağzıma..
hayır bi hafta sonumuz var çocukla evde kafayı yiyoz ailenle vakit geçireceğine başkalarının peşine gidiyo..haksızmıyım şimdi kızlar söyleyin.kap çalıyo yavrum baba diye kapıya koşuyo...
bu kadar vurdumduymazlık olmaz ya..

Canım, epey sinirlenmiş ve de kırılmışsın -ki bana kalırsa çok haklısın. Biz kadınlar ince düşünceli olduğumuz için eşlerimizden de bunu bekliyoruz. Ben de şuan çalışmıyorum mesela hep evdeyim. haftasonları için falan genelde ben program yapar eşime söylerim. benim eşim de çok evcimen hep evde otursun ister kayınvalideme gidelim diye bile ben söylüyorum yani düşün. ama insan istiyor ki karşı taraf da biraz önemsesin, bizim iiçin birşeyler yapılsın istiyoruz. BUgün benim eşim de mesela dedi ki 'pazar günü işten çıkınca işyerindeki arkadaşlarla kahvaltıya gideceğiz falanca yere' bak ben de buna aşırı bozuldum mesela. Madem ona ayıracak bir vakit var beni al götür biyere beraber yapalım kahvaltıyı değil mi? Neyse canımcım, sende birşeyler birikim yapınca patlama olmuş en azından içindekileri söylemişsin rahatlamışsındır ama en kısa zamanda eşini karşına al ve sakince beklentilerini dile getir eminim ki o da seni üzmek istemez.

:KK71:

ii geceler uyku tutmadı benii :KK69:

hoşgeldin :KK34:

Kızlar az sonra fıkra yazacağım.. azcıkın gülelim eğlenelim kendimize gelelim yaww :KK62::KK62::KK62:

bende aynı durumdayım .canım eşin hangi okulda öğretmen................söylemek istemeyebilirsin...............

eski malatya (battalgazi)da yiboda canım...
ayy merkezde olsam ne güzel olurdu.
bide ilçesindeyim düşün halimi kuzu...

X