Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlarında yataklarını alelacele yaptım da geldim garii:)
kız yaptık bişiler işte ama sağlam yedik haaaaa :)
sen nerdeydin bebiş günlerdir :)

yavrucum eşim 1 hafta gece, 1 hafta gündüz çalışıyo. gece çalıştığı hafta bilgisayarı işyerine götürüyor falan.. ben de sizden ayrı kalıyorum buakşam evde bırak dedim de öle bıraktı yani kankilerimi özledim uleynn dedim tabii içimden yüzüne karşıı

hoşbuldum kızlarrr... ya öyle sizle sohbet gzl de sonra geçe kalıom sabah ta uyanamıom adam işe geç kalıo

sorma valla bacım ben adamı kapıya kadar zor götürüyorum hemide gözlerim kapalı:) allahtan kahvaltı yapmıo benimki sabah sadece süt içer bi bardak o yönden rahatım :)

inan ben burda sohbet için uykusuz kalıyorum.bebeğim malum gece sık sık uyanıyor.birde sabah genelde erkenci.ama ben sohbet etmek için uyumuyorum.sizinle sohbet edince rahatlıyorum.....

bende valla kız otururken aklımda hep siz ne kaynattılar bu bacılar bensiz die geçio aklımdan :)

hb canlar...
ya benim nette sorun var sabahtan beri girmeye çalışıyom topiğe girmıyo...
valla kkya doğru düzgün girmıyom artık...

niye girmiyosun bebişim ya, gel yine akşamları müsait oldukça. eski ortamı yakalayamadık bi türlü herkes aynı anda toplaşıyordu önceden :97:

bnmki de kahvaltı yapmıo şükür ama bi uyanabilsem adam geç kalmasa işe canım yanmıcak

hoşgeldin su perisi biz de bayaadır karşılaşamıyoduk iyi oldu bak nasılsın cnm??

ceyda kız mutfaanı bayaa çizdim bilio musun :)))

ay ben çoğu kez duymuyorum bile gittiğini benim eşim de sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapamayanlardan. Allah' tan öyle yani yoksa sabah 7' de kim kahvaltı hazırlayacak

selam kızlar, ben de aranıza yeni katıldım, bi merhaba diyeyim dedim :)

hoşgeldin cnm tanıt bakalım kendini :)

niye girmiyosun bebişim ya, gel yine akşamları müsait oldukça. eski ortamı yakalayamadık bi türlü herkes aynı anda toplaşıyordu önceden :97:

he valla şimdi biri gelio diğeri gidio falan zamanla oturur işallahh :)

ay ben çoğu kez duymuyorum bile gittiğini benim eşim de sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapamayanlardan. Allah' tan öyle yani yoksa sabah 7' de kim kahvaltı hazırlayacak

benim eşim yapmadan hayatta gitmez.gece 4-5te bile gitse kahvaltı yapar.bende hazırlarım koçişime....

buaralar bende kalkamıyorum yataktan :) soğuk üşüyorum diyorum,oda diyoki sen kalkma benimde işime gelio valla :)

selam kızlar, ben de aranıza yeni katıldım, bi merhaba diyeyim dedim :)
hoşgeldin öyleyse canım.. orduya bi asker daha katıldı
ay canım benim ellerin dert görmesin. ben de ikea'nın programını zar zor indirdim bi mutfak çizdim hiç bişeye benzemedi bana göre şeyler yapmamışlar ki ben napim
evet canım evliyim.10 ay oldu evleneli.bebiş yok istemioruzda şu an

maaşallah maaşallah yaşın kaçtı canm?
hoşgeldin cnm tanıt bakalım kendini :)

he valla şimdi biri gelio diğeri gidio falan zamanla oturur işallahh :)
inş. canım evet :97:
benim eşim yapmadan hayatta gitmez.gece 4-5te bile gitse kahvaltı yapar.bende hazırlarım koçişime....

eşin öyle istiyorsa tabi yapman gerek ikizcim , sen de yerine getiriyormuşsun işte ne güzel maaşallah.. benim eşşim de öyle olsa mecbur paşa paşa hazırlıcaktım ama ben bu halinden gayet memnunum

hazırlayabiliyosan ne güzel cnm :) biz yeni gelinler birazdaha tembelmiyiz ne :) ama sen idmanlısındır zaten çocuklar falan ,seni alıştırmışlardır yat kalkkk kalkkk :)
inşallah bizde cesurlaşırız ilerleyen zamanlarda :)

tanıtmaya nerden baslasaaaaaaammmmmm

77 dogumluyum, kimyagerim, iş arıyorum

başkaaa bekarım, en önemlisi eş arıyorum desem daha doğru

son 10 gündür geceleri uyuyama gibi bir problemim var. Sizi buldurdu bana :)

başka siz sorun ben söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…