Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hazırlayabiliyosan ne güzel cnm :) biz yeni gelinler birazdaha tembelmiyiz ne :) ama sen idmanlısındır zaten çocuklar falan ,seni alıştırmışlardır yat kalkkk kalkkk :)
inşallah bizde cesurlaşırız ilerleyen zamanlarda :)

aslında insanlar başta nasıl alışırsa öyle gider.evliliğimin ilk yılından beri hazırlarım.birde ben annemden öyle gördüm.yapmazsam üzülürüm...onu aç aç işe yollamak .oda çok memnun olur hatta arkadaşlarına hava atar.neyse söylediğini söylemeyeyim.....

tanıtmaya nerden baslasaaaaaaammmmmm

77 dogumluyum, kimyagerim, iş arıyorum

başkaaa bekarım, en önemlisi eş arıyorum desem daha doğru:KK19:

son 10 gündür geceleri uyuyama gibi bir problemim var. Sizi buldurdu bana :)

başka siz sorun ben söyleyeyim

hayırlısı canım.eşide ,işide bulursun inşaallah...................

uyuyamıyosan biz sana ilaç gibi geliriz cnm buyur gel geceleri biz burdayız ama biz kocaları yatırıp geliyoruz :) hangi şehirdensin bakalım :)
bizde tanıtalım kendimizi bende 5 aylık evli,bankadan emekli :):KK62::KK60::KK60: yani işi bıraktım :) çocuğu olmayan evin tadını çıkaran bir bayanım :) yarışmacı ark.lara başarılar...

hazırlayabiliyosan ne güzel cnm :) biz yeni gelinler birazdaha tembelmiyiz ne :) ama sen idmanlısındır zaten çocuklar falan ,seni alıştırmışlardır yat kalkkk kalkkk :)
inşallah bizde cesurlaşırız ilerleyen zamanlarda :)

evet yenilerde yok malesef, benim iki kardeşimin eşleride kahvaltıyı iş yerlerinde yaparlar.

uyuyamıyosan biz sana ilaç gibi geliriz cnm buyur gel geceleri biz burdayız ama biz kocaları yatırıp geliyoruz :) hangi şehirdensin bakalım :)
bizde tanıtalım kendimizi bende 5 aylık evli,bankadan emekli :):KK62::KK60::KK60: yani işi bıraktım :) çocuğu olmayan evin tadını çıkaran bir bayanım :) yarışmacı ark.lara başarılar...

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hayırlısı olsun canım.. inş. her ikisini de Allah gönlüne göre verir :KK34:
aslında insanlar başta nasıl alışırsa öyle gider.evliliğimin ilk yılından beri hazırlarım.birde ben annemden öyle gördüm.yapmazsam üzülürüm...onu aç aç işe yollamak .oda çok memnun olur hatta arkadaşlarına hava atar.neyse söylediğini söylemeyeyim.....

haklısın canım baştan alışınca öyle gider.. valla ben yeni evliyken sabah eşimle kalkardım 2 kez kahvaltı hazırladım yemedi. sabahları yşyemediğini çnceden beri biliyorum zaten. neyse derken daha da hazırlamadım. :KK61: :KK1:

ne dedi kıı söyle söyleeee söyle söyle söyleee :KK24::KK24::KK24:

emekli he mi :KK60:

valla ben de blacktea gibinn çocuksuz zamanların tadını çıakrıyrum, tek farkımız ben 2.5 senelik evliyim :KK1:

ben walla böyle alıştım böyle gider :) ne yapayım,benim annemin de sabah 7 de demlenir çayı ama ben hiç anneme çekemedim :KK34::KK16:

iyi geceler hatunlar nasılsınız?ben çok hastayım ateşim var 38.3 üzerinize afiyet grip olmuşuz ailcek yatamıyorum oğluşumda hasta öksürüyo birazdan oda bana eşlik eder sanırım...

çiçegi burnunda yeni gelisin yani, tebrik ederim. Evin tadını çıkar doya doya :) Tadını çıkaracam diye herşeye bakarsak güzellikler bizimle olur.
İstanbuldayım

hayırlısı olsun canım.. inş. her ikisini de Allah gönlüne göre verir :KK34:

haklısın canım baştan alışınca öyle gider.. valla ben yeni evliyken sabah eşimle kalkardım 2 kez kahvaltı hazırladım yemedi. sabahları yşyemediğini çnceden beri biliyorum zaten. neyse derken daha da hazırlamadım. :KK61: :KK1:

ne dedi kıı söyle söyleeee söyle söyle söyleee :KK24::KK24::KK24:

emekli he mi :KK60:

valla ben de blacktea gibinn çocuksuz zamanların tadını çıakrıyrum, tek farkımız ben 2.5 senelik evliyim :KK1:

benimde ceyda yla farkım ben bir buçuk yıllık evliyim:KK60::KK60::KK60:

ortak yanımız da bende eşime kahvaltı hazırlamıyorum:90::90::90::90::90::90::90::90:

iyi geceler hatunlar nasılsınız?ben çok hastayım ateşim var 38.3 üzerinize afiyet grip olmuşuz ailcek yatamıyorum oğluşumda hasta öksürüyo birazdan oda bana eşlik eder sanırım...

derfatcım hoşgeldin canım sen de epeydir uğramıyorsun valla... :KK50: çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin. ayy herkes hasta bu aralar yaa :KK59:
ceydacım yanlış anlaşılır.dokunur sonra kırılmayasınız..................

peki gülüm sen bilirsin :KK34:

derfatcım hoşgeldin canım sen de epeydir uğramıyorsun valla... :KK50: çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin. ayy herkes hasta bu aralar yaa :KK59:

peki gülüm sen bilirsin :KK34:

hoşbulduk ceydacım evet bayağıdır gelemiyodum daha doğrusu pek kk ya giremiyodum yada okuyup çıkıyodum bugünde hasta olunca bi bakayım dedim..kız istanbul buluşmasında baktım fotolarına çok tatlı çıkmışsın

X