Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

oo şekerim hoşgeldinn neler yaptın misafirlerine anlat bakemm :KK23: :KK68:

candancım fotoğrafın çok hoş :KK16:

kızlar bu arada dilek hiç gelmedi di mi ya... ay ne oldu bu kıza valla çok merak ediyorumm :97:

hoşbulduk cnm :)asıl sen nerelerdesin,yoksun kaç akşamdır :) ceza sana kahveler senden :) valla kızlarla birlikte yaptık bişeyler işte :) dünden browni yaptım,domates çorbası ,tavuk,közlenmiş biber ,bezelye salatası,havuç kırmızı lahana salatası pilav :)hazır kestaneli pasta bide tuzlu kurabiye :)şimdide çekirdek çitledik ve geldim :)

hoşbulduk cnm :)asıl sen nerelerdesin,yoksun kaç akşamdır :) ceza sana kahveler senden :) valla kızlarla birlikte yaptık bişeyler işte :) dünden browni yaptım,domates çorbası ,tavuk,közlenmiş biber ,bezelye salatası,havuç kırmızı lahana salatası pilav :)hazır kestaneli pasta bide tuzlu kurabiye :)şimdide çekirdek çitledik ve geldim :)

aman aman neler neler yemiş bunlar....afiyetler olsun.....

slm kızlar nasılsınız bakam. oğlum da kocam da uyutmadı ben de sinir oldum. uyuyamayınca da yanınızda buldum gene kendimi

bi yerim şişcek la tamam tamam :KK60:

ellerine sağlık canım afiyet bal şeker olsun :KK71:

kızlar bişey sölicem ben daha bu siteye alışamadım.şimdi size msj atıoum ya bunu sadece forum takipten mi takip edicem yoksa kolay bi yolu var mı?? beni aydınlatırsanız sevinirim.öptüm hepinizi.

kızlar bişey sölicem ben daha bu siteye alışamadım.şimdi size msj atıoum ya bunu sadece forum takipten mi takip edicem yoksa kolay bi yolu var mı?? beni aydınlatırsanız sevinirim.öptüm hepinizi.

canım bulunduğun konuda f5 basarsan sayfa yenileniyor.ordan konuya cevap vere tıkla yazmak istediğini yaz.yolla.

hoşbuldum kızlarrr... ya öyle sizle sohbet gzl de sonra geçe kalıom sabah ta uyanamıom adam işe geç kalıo :p

inan ben burda sohbet için uykusuz kalıyorum.bebeğim malum gece sık sık uyanıyor.birde sabah genelde erkenci.ama ben sohbet etmek için uyumuyorum.sizinle sohbet edince rahatlıyorum.....:KK76::KK76::KK76:

hb canlar... :KK16::KK16:
ya benim nette sorun var sabahtan beri girmeye çalışıyom topiğe girmıyo...
valla kkya doğru düzgün girmıyom artık...

X