Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyiyim cnm seni sormalı,neler yapıosun bakalım,kimseciklerde yok bu akşam genelde bir iki kişi olurdu ama :)

bende iyiyim sağol....belki biraz sonra düşerleryamukprenses istanbullu bayanların buluşma topiğinde....bende oraya bakıyodum...keşke bizde gidebilseydik....

selamlar bende geldim aranıza :)) nasılsınız

hoşgeldin cnm:)

bende iyiyim sağol....belki biraz sonra düşerleryamukprenses istanbullu bayanların buluşma topiğinde....bende oraya bakıyodum...keşke bizde gidebilseydik....

ya canım bende valla şimdi resimlere baktım çok özendim ya,keşke gidebilseydik bugün benim misafirlerim vardı,şimdi oturdum popocağızımın üstüne :) çok keyifli gözüküolar walla :SSSSSSSSSSSs

evet...neyse en azından resimlerini görebildik....ceydayı merak ediyodum ben de....iyi oldu gördüm....

hemşireyim ben düzcede yaşıyorum 1 ekimde düğünüm var nişanlıyım hatta yarın 6 30 da kalkıp işe gidicem :// berbat bişi pazar günü çalışmak yeşim ben bu arada sizler?

hemşireyim ben düzcede yaşıyorum 1 ekimde düğünüm var nişanlıyım hatta yarın 6 30 da kalkıp işe gidicem :// berbat bişi pazar günü çalışmak yeşim ben bu arada sizler?

memnun oldum bende candan....bende 1 buçuk yıllık evliyim 21 yaşındayım,ev hanımıyım.bu arada tebrik ederim..

selam hatun gızlar..

valla bugün çolk yorgunum ama bir o kadar da keyifliyim, mutluyum. Harika bir buluşma oldu sizlerin de orada olmasını çooook isterdim gerçekten.. :97:

hoşgeldin tatlım , şimdiden hayırlı olsun.

Ben Ceyda, 24 yaşındayım. 2.5 senelik evliyim, bebişim yok. İstanbul' da oturuyorum.

selam hatun gızlar..

valla bugün çolk yorgunum ama bir o kadar da keyifliyim, mutluyum. Harika bir buluşma oldu sizlerin de orada olmasını çooook isterdim gerçekten.. :97:

slm ceyda
evet resimlere baktım
en çok senii merak ediyodum
bi dahakine inş gelebilirim...

pazar günü ne işiymiş bu böyle bacım :) buarada bende 16 ekimde evlenmiştim :)

slm ceyda
evet resimlere baktım
en çok senii merak ediyodum
bi dahakine inş gelebilirim...

kız madem çok merak ettin profilimde albümüm var oraya baksaydın keşke

ee beni nasıl hayal ediyordun, nası buldun de bakem

valla bir dahaki buluşmaya blacktea ve seni muhakkak bekliyorum ona göre

bende 25 ekimde:92::92::92::92::92::92::92:

ben de 1 haziran' da evlendim

allah kısmet ederse inşallahh gelicem :)
resimlerde bizde olmalıyızzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…